Skocz do zawartości
Forum Burgmania

<<<Retrokonkurs>>>


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wpadły mi w łapy 2 kompromitujące zdjęcia, obydwaj Panowie wyglądają.... dziwnie.

Poznajecie???

Nagrody nie zostały przewidziane ale możemy zagłosować za zmianą nicków.

Jedno zdjęcie było podpisane jako "King" - czemu nie.

KING

king(1).JPG

KOZAK

kozak(1).jpg

whist;) !w00t !OK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    34

  • sonor

    25

  • Worlan

    22

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To MZ TS 250 whist !OK !w00t .... obiekt moich westchnien kiedy jezdzilem Komarkiem...

PS. Oczywiscie macie racje.

Edit: glosuje na zmiany -> Worlan -> SpeedKing ;) i Kisiel -> AfroMan :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale zaraz, zaraz... To ja już wiem na kim wzorował się nasz aktualny "Orzełek" vel Berliner Bear whist Na zdjęciu Worlana! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurcze, żadnego pudła. !w00t ;)

W dniu wczorajszym przy kawce gadaliśmy z Marcinem jacy to my kiedyś byliśmy szczupli. Jako dowód moich 56 kg w wieku 20 lat przesłałem Marcinowi scan foty z albumu i tak się zaczęło. On się obśmiał widząc mnie, a ja długo miałem banana oglądając Marcina ala BoneyM . Ponieważ zima dalej trzyma postanowiliśmy trochę rozweselić brać skuterową.

A może pokażecie swoje retro foty? Pośmiejemy się trochę, czekając na wiosnę !OK whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kurcze, żadnego pudła. !OK !w00t

W dniu wczorajszym przy kawce gadaliśmy z Marcinem jacy to my kiedyś byliśmy szczupli. Jako dowód moich 56 kg w wieku 20 lat przesłałem Marcinowi scan foty z albumu i tak się zaczęło. On się obśmiał widząc mnie, a ja długo miałem banana oglądając Marcina ala BoneyM . Ponieważ zima dalej trzyma postanowiliśmy trochę rozweselić brać skuterową.

A może pokażecie swoje retro foty? Pośmiejemy się trochę, czekając na wiosnę whist;)

Dla pocieszenia powiem ci Grzesiu że jestem w trakcie nabywania pojazdu 200 z tamtej epoki i dam ci sie karnąć na tym sprzęcie.Wtedy jak myślę,będziesz miał co wspominać :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu, jesli to Ty jestes po prawej, to boje się pomysleć co za potwora trzymasz w rękach....

Worlana, tfuu SpeedKinga (niesamowicie pasuje ta ksywa mimo lat) nie poznalem !OK Ale Kiśla nie poznać mógłby tylko niewidomy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zobaczcie, jaki bogaty zestaw lusterek wstecznych posiadał Worlan na swoim sprzęcie !OK

Ty tu nie lusterkuj, tylko dawaj retro foty. ;););)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Temat jest lepszy niż "Kącik humoru" :D Zamarzyło mi się, żeby Ojciec Dyrektor wrzucił fotę, na której ma włosy :P To byłby hit, przy którym afro Kiśla to pikuś ;)

Odnośnik do komentarza
Zobaczcie, jaki bogaty zestaw lusterek wstecznych posiadał Worlan na swoim sprzęcie :o

nie wiem bo jeszcze małolat jestem, ale może to motor do nauki jazdy i może te lusterka to dla tego, że w tych czasach instruktor na tylnim siedzeniu siedział !TAZ

sorki tak mi się skojarzyło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...