Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba o obstawę skuterową do ślubu


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie pogody to na WP i Pogodynce zapowiadaja deszcz, a wedlug Gazeta.pl i Onetu nie bedzie padalo.

Wiec gdyby nie padalo to o ktorej i gdzie sie spotykamy?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • elqjp

    9

  • ptaku_1

    7

  • phil

    4

  • zx_space

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt nie jest chętny napisać to ja zaproponuję :

16:45 zbiórka pod R66

15 minut czekamy na spóźnialskich i ruszamy

17:00 wyjazd - kierunek Broniewskiego 44

tam czekamy na rozwój wydarzeń !yeah

Dalej wyjazd do WDW Rynia i mały poczęstunek.

Myślę, że białe wstążki to nie duży problem - starczy zahaczyć o jakąś kwiaciarnię...

Odnośnik do komentarza

Balo super mimo że burgmania nie stawiła się wedle zapowiedzi w bardzo licznym składzie :( Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli !!! W sumie cala nasza kawalkada liczyła pewnie do 40 jednośladów ( większość niestety motocykli ), obstawa udana, młodzi mega zadowoleni, wódkę nawet przynieśli ale nie było komu pic !OK Na koniec jedzonko i sto lat dla państwa młodych !! Słowem wszystko wedle plany spełnione w 150 % Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla państwa młodych!!!

Odnośnik do komentarza

Nawety Wodeczka sie ostała w bagazniku :( Było sympatycznie, a niektórzy biegowcy udowodnili ze nie bez powodu nazywa sie ich dawcami :( Uroczo zorganizowane dla 2oo impreza, karkówka wspaniała, a młodzi jak widać było zadowoleni !OK Phil miał małą kąpiel w kałuży na poboczu przy ok 50 km/h, ale dzielnie z tego wyszedł :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Obstawa naprawde sie udala, jak na mnie przyjdzie czas tez bede chcial miec taka :))

Mlodym zycze pomyslnosci i dziekuje z za grila i za to ze Mloda Para pomyslala i bylo o piwko bezalkoholowe.

P.S. Proba zamiany 2oo na wodolot w wykonaniu Phila tez byla ciekawa.

.

.

.

Zarekwirowalem pol literka !OK bedzie mozna wypic z obstawa zdrowie mlodych na burgmani :(b2b3e6cce8a9dc25m.jpg]fotka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Pary Młodej !tut !tut

Było bardzo fajnie (wg. niektórych stałych bywalców "obstaw", ta była wyjątkowa !OK ) więc ci co nie byli mają co żałować :)

A przy okazji:

-serdecznie pozdrawiam zrezygnowanego pana policjanta z suszarką (niestety jedna to za mało na taką szarańczę :( )

-kierownika crossa, który zawstydził 3/4 hardcore'ów z youtube. Na jednym kole w zakręcie pomiędzy kolumną a samochodami znad przeciwka !NOT :):) ..a to tylko był początek :(

-szacun dla phila i jego amfibii piaggio x9 !sciana

-aaa, po prostu pozdrawiam wszystkich obecnych :)

!scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również, dołączm się do życzeń dla nowożeńców.

Obstawa była naprawde wyjątkowa, a potem gril, poczętunek i gromkie sto lat dla Młodej Pary, Warto było to przeżyć,.

Dziękuje wszystkim za miłe spotkanie.

ps. Phil udowodnił, że Piaggio pływa jak wodolot !scooter (nawet nie wypadł z szyku).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkiego najlepszego dla Pary Młodej !scooter !sciana

Z wiadomych przyczyn nie mogłem brać udziału w tej imprezie.

Pozdrawiam

Valdi

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz 100 lat dla Młodej Pary !w00t !OKK !OKK !OKK Było naprawdę fajnie. Dziękuję za doborowe towarzystwo i przejazd :blink:

Phil jak zobaczyłem w lusterku co sie z Tobą dzieje na poboczu to miałem stracha czy będzie co zbierać...

Odnośnik do komentarza

My tez mielismy byc ale to wszystko nas calkowicie zalatwilo.

Nie bylismy w stanie wsiasc na skuta.

100 lat dla Mlodej Pary!!!!

pozdrawiamy

pollacca/pollacco

Odnośnik do komentarza

DZIĘKI SERDECZNE ZA PRZYBYCIE, MIMO TRAGEDII NARODOWEJ :rolleyes: !guns I POGODY NA KTÓRA NIE MIELIŚMY WPŁYWU.

WSZYSCY, ALE TO WSZYSCY BYLI POD WIELKIM WRAŻENIEM!

GOŚCIE ZANIEMÓWILI!

DZIĘKI JESZCZE RAZ!

Ps. Udało też zebrać się pokaźną kolekcję zabawek i słodyczy na 24.04.2010r dla Domu Dziecka z dlatego już serdecznie zapraszam.

Zdjątka będe miał po 19.04, te które mam teraz

z02.jpg

z03x.jpg

z04j.jpg

z05c.jpg

Pozdrawiamy

Mąż i Żona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...