Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba o obstawę skuterową do ślubu


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Mam do was gorącą prośbę, ponieważ biorę ślub 10 kwietnia 2010r. to chciałbym zaprosić na obstawę skuterową do ślubu. Wiem jaka to jest radocha, gdyż sam w podobnych wypadach brałem udział.

Zapraszam wszystkich chętnych na 10 kwietnia 2010r. na 17.30 na ul. Broniewskiego 44 do Kościoła Zesłania Ducha Świętego (kościół z czerwonej cegły róg Broniewskiego i Trasy AK). Po mszy przejazd z kościoła do WDW Rynia (chyba nie muszę tłumaczyć jak tam dojechać !happybth ) gdzie zorganizuję mały poczęstunek dla Was.

Pozdrawiam i Serdecznie zapraszam

identyczne tematy połączyłem, mimo wielkiego i ważnego wydarzenia 1 temat w zupełności wystarczy, dział regionalny jest równie często odwiedzany jak inne działy

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • elqjp

    9

  • ptaku_1

    7

  • phil

    4

  • Worlan

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wrzuciłem Białobrzegi w zumi to wyskoczyło mi 9 pozycji. Możesz uścislić o które chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak wrzuciłem Białobrzegi w zumi to wyskoczyło mi 9 pozycji. Możesz uścislić o które chodzi?

Polecam lekturę: KLIK1

i

KLIK2

!YES

Elqjp - naprawdę dobry wybór miejsca !happybth

pzdr

Odnośnik do komentarza
Po mszy przejazd z kościoła do WDW Rynia

I wszystko jasne !happybth

Aaa ok czyli Bialobrzegi nad Zegrzem. Myslę że jesli bede miał akurat wolne i pogoda dopisze to się stawiam !piwko Też marzy mi sie taka obstawa wiec jesli mogę pomóc tobie to chętnie !YES

Odnośnik do komentarza
A czy koniecznie trzeba być w garniturze ?  !happybth

Pisklak

W takim stroju :) ??? Bardzo chętnie się dołącze B)

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym serdecznie zaprosić i poprosić o tradycyjną obstawę skuterowo-motocyklową na swoim ślubie. Będę zaszczycony jeżeli będziecie 10 kwietnia 2010r o godzinie 17.30 w kościele Zesłania Ducha Świętego przy ulicy Broniewskiego 44 (róg Trasy AK i Broniewskiego).

Po mszy przejazd do WDW Rynia nad Zalew Zegrzyński (chyba wszyscy burgmaniacy wiedzą !OK). Ja ze swojej strony oprócz wdzięczności mogę zaoferować po lampce szampana a jakiś mocniejszy trunek też się znajdzie (do wykorzystania po odstawieniu skuta do garazu;) ale wiem, że jesli się zdecydujecie przyjechac to nie jest to dla Was jakis specjalny argument.

Pozdrawiam i Serdecznie Zapraszam

Odnośnik do komentarza

Wpisalem w kalendarz. Jesli tylko nie wyskoczy robota (na co sie nie zanosi) to z mila checia bedziemy:)

pozdr.pollacca/pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jesli zdążę dojechać na czas (niestety służbowe zajęcia w sobotę) to melduję się, tym bardziej, że ten kościół to moja parafia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nieznani nikomu jeźdźcy, też mogą przyjechać, to ja mogę się zameldować ;)

Chętnie poznam brać z okolicy ;)

Pozdrawiam i Gratuluję decyzji!!! :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Łodzi nie jest daleko.Jeżeli przeszkodą nie jest to że jeszcze nikogo nie znam,to z przyjemnością :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Sympatycy

Termin coraz bliżej, trzeba "podbić" temat, to może jeszcze

ktoś dołączy. W razie czego, może wcześniej spotkamy się wszyscy

w jakimś umówionym miejscu i pod kościół podjedziemy "kolumną" ? !happybth

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...