Skocz do zawartości
Forum Burgmania

marzec


22hubert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Ja dzisiaj sobie mile porozmawiałem z Bilety :lol: Którego spotkałem przypadkiem w nowej siedzibie serwisu Garaż - Motor :D

Zawsze miło jest spotkać kogoś osobiście, mam nadzieję na jakiś wspólny wypad np. nad morze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    17

  • ArtCho

    10

  • 22hubert

    7

  • damianibeata

    1

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Panowie, czy któryś z Was jedzie na "otwarcie" do Warszawy 17 kwietnia? Jak być może zauważyliście w innym wątku, ja się wybieram. Oczywiście ważnym warunkiem jest dobra pogoda (tzn. żeby chociaż nie padało). W deszczu nie decyduję się jechać, mam za małe doświadczenie, a poza tym chyba za bardzo nie ma radochy (nie jest moim celem udowadnianie sobie jaki jestem twardy !OKK ).

Mój plan jest następujący: chciałbym wyjechać ze Szczecina w piątek po południu do Bydgoszczy, tam przenocować i rano dołączyć do "grupy emki" podążającej trasą męczeństwa ks. Jerzego. Następnie w zależności od mojego stanu (i skutera) chciałbym udać się na zlot gwiaździsty w Cz-wie (tu decyzję podejmę na miejscu: co do tego, czy w ogóle pojadę oraz kiedy - sobota wieczór, czy niedziela rano). W poniedziałek i we wtorek mam konferencję koło Piotrkowa i tam - z Częstochowy - myślę również wybrać się moją Apką. A powrót pewnie we wtorek. Tak więc moglibyśmy TAM pojechać wspólnie, ale mój powrót będzie solo.

Jak widzicie plan jest ambitny :lol: ale niestety obarczony kilkoma niewiadomymi... W miarę zbliżania się terminu wyjazdu będę zagęszczał procesy myślowe.

Dajcie znać, co Wy na to! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panowie, czy któryś z Was jedzie na "otwarcie" do Warszawy 17 kwietnia? Jak być może zauważyliście w innym wątku, ja się wybieram. Oczywiście ważnym warunkiem jest dobra pogoda (tzn. żeby chociaż nie padało). W deszczu nie decyduję się jechać, mam za małe doświadczenie, a poza tym chyba za bardzo nie ma radochy (nie jest moim celem udowadnianie sobie jaki jestem twardy :angry: ).

Mój plan jest następujący: chciałbym wyjechać ze Szczecina w piątek po południu do Bydgoszczy, tam przenocować i rano dołączyć do "grupy emki" podążającej trasą męczeństwa ks. Jerzego. Następnie w zależności od mojego stanu (i skutera) chciałbym udać się na zlot gwiaździsty w Cz-wie (tu decyzję podejmę na miejscu: co do tego, czy w ogóle pojadę oraz kiedy - sobota wieczór, czy niedziela rano). W poniedziałek i we wtorek mam konferencję koło Piotrkowa i tam - z Częstochowy - myślę również wybrać się moją Apką. A powrót pewnie we wtorek. Tak więc moglibyśmy TAM pojechać wspólnie, ale mój powrót będzie solo.

Jak widzicie plan jest ambitny !OKK ale niestety obarczony kilkoma niewiadomymi... W miarę zbliżania się terminu wyjazdu będę zagęszczał procesy myślowe.

Dajcie znać, co Wy na to! !OKK

Ja co prawda nie mogę tzw. trzeci wekend miesiąca ale jestem pod wrażeniem i będę duchem z tobą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
ArtCho, dzisiaj ok. 18 na skrzyżowaniu E. Plater z Of. Oświęcimia to nie Ty jechałeś ? :)

O 18.00 to siedziałem w pociągu do Warszawy... :) A szkoda, że to nie ja :lol:

Ja zrobiłem sobie rundkę wczoraj pod wieczór - przez NRD i Gryfino - ok. 90 km.

Sent, wyślij mi na priva swój numer telefonu. Może da się kiedyś zgrać i trochę pojeździć?

A propos Allegro - to rzeczywiście Kaczor.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...