Skocz do zawartości
Forum Burgmania

marzec


22hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cos z forum motofanatyk

(W dniu 14.03.2010r. niedziela, godz.12,00 spotkanie żeberkowe już tradycyjnie przed Restauracją Zakątek w Goleniowie,skąd następnie o godzinie 12,30 ruszamy paradnie do Babigoszczy,gdzie czeka na Nas Właścicielka Baru Pod Brzozą Pani Jadzia.z żeberkami,golonką w kapuście,szaszłukiem i smalcykiem dla okrasy. )

Jesli ktos chętny to dajcie znac wpadniemy razem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    17

  • ArtCho

    10

  • 22hubert

    7

  • damianibeata

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam datę zaklepaną !happybth

Za to 24 kwiecień - Trzebiatów na pewno jestem ;) Choćbym w ramach "moto pielgrzymki" miałbym go zapchać (odpukać, bo po wymianie sprzęgła rusza jak moto z 1 :) Zero skuterowego zamulenia !happybth )

Dzisiaj o 12:44 na skrzyżowaniu E. Plater i Of. Oświęcimia ktoś jechał na Atlanticu !tut Jest nas coraz więcej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj o 12:44 na skrzyżowaniu E. Plater i Of. Oświęcimia ktoś jechał na Atlanticu  !happybth Jest nas coraz więcej  !happybth

Mam nadzieję że się ujawni nasz nowy kolega na :)

Co do 24 kwietnia narazie mam wolne więc pewnie pojedzie nas więcej.

Odnośnik do komentarza

Ja też chętnie pojawie się w Trzebiatowie- A gdzie można dowiedzieć się więcej na temat tego zlotu?

Odnośnik do komentarza

Motofanatyk Tutaj w temacie Rozpoczęcie sezonu 2010. Cała impreza trwa 23 - 24.04.2010r., ale ja się pisze tylko na mszę w sobotę (jak większość). Pewnie zbiórka o godzinie 8:15 na Wałach i potem w grupie jazda :)

Na razie wiadomo, że w tych dniach, więcej podam jak się dowiem !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj o 12:44 na skrzyżowaniu E. Plater i Of. Oświęcimia ktoś jechał na Atlanticu  !OKK Jest nas coraz więcej  :)

Mam nadzieję że się ujawni nasz nowy kolega na :)

Co do 24 kwietnia narazie mam wolne więc pewnie pojedzie nas więcej.

Stawiam na Kaczora. :) Twarda sztuka. Widywany często koło rynku Kalinka - mój syn go namierzył.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Stawiam na Kaczora. :) Twarda sztuka. Widywany często koło rynku Kalinka - mój syn go namierzył.

Darek zgubił korek wlewu oleju teraz porusza się biegowcem. Na Kalince teraz jest cały czas ma tam mały biznesik. :)

Odnośnik do komentarza

Ja to mam pecha, zacząłem się ubierać, żeby pojeździć to widok za oknem mnie rozwalił....... !happybth

Nie ma jak ludowa mądrość: w lutym zawitała wiosna, w marcu zima zazdrosna ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W kamieniu nasypalo chyba z 5 cm sniegu, zima nie odpuszcza !happybth

He he... pogoda tez nie odpuszcza w szczecinie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W kamieniu nasypalo chyba z 5 cm sniegu, zima nie odpuszcza  :P

He he... pogoda tez nie odpuszcza w szczecinie :)

Dzisiaj byłem (jestem) w Stolycy. Była piękna słoneczna pogoda i już namierzyłem kilku na :)

Już siedzenie swędzi... Obejrzałem kilka zdjęć na motofanatyku i jeszcze bardziej zaswędział. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Stawiam na Kaczora. :) Twarda sztuka. Widywany często koło rynku Kalinka - mój syn go namierzył.

Darek zgubił korek wlewu oleju teraz porusza się biegowcem. Na Kalince teraz jest cały czas ma tam mały biznesik. :P

No właśnie - mój synciu to samo donosi: raz jest motór, a raz Atlantic. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i jeszcze 24 godziny i jako przedstawiciel Zach-Pom. wraz z małżonkom udajemy się na kulig traktorowy do Raciąskiego Młyna, napewno nie zapomnę o kolegach :)

Odnośnik do komentarza

Kulig to teraz chyba bedzie ale po asfalcie !holiday a tak na serio to milej zabawy i wypoczynku, no i z sanek nie spadnijcie.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie :)

Pogoda mnie dobija, wczoraj jeździłem Burgiem po Szczecinie, fajnie ciepło, słońce grzeje, że okularów używałem, a teraz z psem wychodzę i śnieg drobny pruszy !happybth

A tak na marginesie, kto dzisiaj srebrnym skutem w okolicach ronda Giedrojcia jeździł ok. 14:30 - 15:00 w czarnej tekstylnej kurtce ??

Bo dostałem telefon takiego typu: Mówiłeś, że będziesz ciągle w domu, a jeździsz sobie po mieście !happybth

ehh, dlaczego dla kobiet srebrne i długie to zawsze jest Burgman :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja myślę że to Darek (kaczor) już jeździ !happybth

... zwłaszcza po rondzie Giedroycia !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
spoko jak pogoda przypasi to wpadne

Jeśli nie będzie padać, to będę w stanie wpaść w sobotę koło 14.00 na godzinkę. :ph34r:

Dziś wytoczyłem swego rumaka i po pół godzinie jazdy mi padł... Okazało się, że przepalił się bezpiecznik i motór ciągnął prąd tylko z akumulatora. Po naprawie, która kosztowała 4,5 zł pomknąłem "na miasto". No i z kimś się dziś mijałem na Krasińskiego - ja jechałem pod górkę, kawałek za światłami. Jakiś srebrny maxi, ale niestety jechałem w sznurku samochodów i nie zdążyłem zakonotować marki. Tyle, że się pozdrowiliśmy. Sent, to nie Ty? !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...