Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tłusty Czwartek...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    12

  • dr.big

    12

  • Worlan

    12

  • Ewik

    5

  • Sympatycy

Ja mam mało, więc nie reaguję na dzwonki i nie otwieram drzwi!

Myślisz, że ja inaczej, ale ten koleś ma swoje sposoby. Drzwi zamknięte, dzwonek nie dzwoni, a Kisiel grasuje przy pączkach :clapping:

Odnośnik do komentarza

No "tłusty czwartek" jest zdecydowanie łatwiej przeżyć bez "strat" w De. W Polsce gdzie się nie ruszę, to każdy wyciąga w ten dzień pączki :clapping::detective::D ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już po pracy 25 godz. przy produkcji pączków przerobiłem kilka set tyś.-pożarłem jednego prosto z patelni z podwujnym nadzieniem.

Odnośnik do komentarza

A mi sie te pączki jakoś ... przejadły ...

:-)

Zjadłem 2, ale tak bez przekonania. Pewnie dlatego, że nie były porządne - Morwowe!

Odnośnik do komentarza

He he... kmodzele jak zwykle pod prąd :)

Tak trzymaj, po wczesniejszej pozytywnej wypowiedzi już myślałem, że konto ktoś zhackował :)

Odnośnik do komentarza

No i u mnie w domu też TŁUSTY CZWARTEK.

Tłusty to będe ja, bo mój biedny żołądeczek musi pokonać, wchłonięte 5 pączków i Bóg wie ile faworków. ( w pewnym wieku spala się dwa razy dłużej)

A dzień się jeszcze nie skończył.

A w piątek na skuter 01icon_lol2.gif

grubasy-tlusciochy-nadwaga-duzy-brzuch-spaslaki_img_39eb530251f04e7636d975f93f51f65a_600_0_0_0_0_0_ffffff_0_c98da.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam delikatny sceptycyzm....

A ja wam powiem ze pączki uwielbiam uwielbiam kurde uwielbiam. Tlusty czwartek to jeden z moich ulubionych dni w roku. Nie wstydze się powiedzieć że moglbym zezrec i 100 pączków. To jest jakiś obled. Pewnie zostanę potępiony ale trudno, jestem paczkowym pozeraczem. Jessu jak ja je uwielbiam

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja , dochodzi 20,30 zjadłem przez cały dzień 16 .

P.S.

A gdzie tu do rekordu :) , normalnie starość idzie czy co ? .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś pochłonąłem 6 szt. Ale po pierwsze przez cały dzień a po drugie nic nie jadłem poza tym przysmakiem. :)

To chyba za bardzo amortyzatory tego nie odczują. :)

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że ja inaczej, ale ten koleś ma swoje sposoby. Drzwi zamknięte, dzwonek nie dzwoni, a Kisiel grasuje przy pączkach :)

Toć to rozbój, i to w biały dzień !!!

Zajmę się Gościem !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zjadłem, qurde, nie zjadłem dziś ani jednego pączka! :) Nie, żebym nie chciał. Chciałem. Do pracy wziąłem mniej kanapek, bo liczyłem, że ktoś poczęstuje pączkiem (albo lepiej dwoma :)). Nikt nie poczęstował. Podłość ludzka nie zna granic! Samemu nie miałem czasu, żeby zanakupić. Po robocie jeszcze parę spraw do załatwienia, parę miejsc do oblecenia. Na spota chciałem zalecieć, też nie zdążyłem. Nigdzie (nigdzie!) ani kawałka pączka nie dali! Morał: chcesz zjeść pączka, kup se sam!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

chcesz zjeść pączka, kup se sam!

Jacku, :clapping: kupiłem pączka , częstowali pączkiem i do dziś czuję się jak "pączek" :clapping:

Dlaczego niektórzy zawsze wszystko zjadają z talerza, nawet jeśli już w połowie posiłku poczuli, że są najedzeni ?

Ja wiem, winne jest obżarstwo, łakomstwo :(

Miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślisz, że ja inaczej, ale ten koleś ma swoje sposoby. Drzwi zamknięte, dzwonek nie dzwoni, a Kisiel grasuje przy pączkach :clapping:

Grzesiek opuszczasz się - zapomniałeś dodać, że wypiłem podstępnie kawę (z 1-ną łyżeczką cukru) i szklankę wody (taką mniejszą - około 150ml) :):clapping:

Aaaa woda niegazowana.

"Kisiel grasuje przy pączkach" - text roku :):(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O żeż ty.......poczekaj, jak przyjedziesz następnym razem, żeby dorobić coś do francuskiej ch..ni :clapping: pogadamy inaczej :clapping:

A może tak mały pączuś w tłusty pątek ???

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja wczoraj zjadłem tylko 4 pąki... i to w odstępach wielogodzinnych! Aha, i każdy zaraz po zjedzeniu spaliłem! :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tłusty czwartek 2016 nadciąga evilgrin0039.gif

12642611_1087988461225631_948914072001142634_n.jpg?oh=3c117551c2e237501843d81bbb1dacbf&oe=5749346F

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...