Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2010 w Zach-Pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Bob czyżbyś zmienił :ph34r: ? i dopiero teraz się chwalisz, no no gratki mamy następną zacną markę :lol: !sciana !OKK

widzę że pogoda robi się super ja jestem za. Hubert dzwoń i się umawiamy. I wypróbujemy nowe szyby :D

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w końcu uruchomiłem Burga !OK Do tego założyłem handbary (jeszcze kilka poprawek, ale jest fajnie). Jeszcze kilka plastików do założenia, dobre woskowanie, brak sniegu i można śmigać !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w przyszłym tygodniu nie mogę nawet marzyć piątek we Wrocławiu a sobota w Łodzi, następna sobota wolna.

a tak z innej beczki nasz kolega melmacie zdobył nagrodę fotograficzna :D oto artykuł.tutaj

gratulacje szkoda że sam nie mógł odebrać. !OKK

Odnośnik do komentarza

No i pierwszy dziewiczy rejs 2010 za mną.Dzisiaj nastukałem po koszalinie i okolicach prawie 100 ;) i muszę powiedzieć że było ZAJEFAJNIE ;) ,tym bardziej że miałem przyjemność poznać osobiście kolegę Tomka czyt. folit. Tomek mam nadzieje,że niedługo przechylimy kilka browarków !OK .

Odnośnik do komentarza

I ja dzisiaj sie pokulalem pogoda byla fajna ale miedzy drzewami jeszcze czuc zimno, pogoda ma sie urtzymac jeszcze pare dni wiec bedzie okazja polatac jeszcze.

Odnośnik do komentarza
No i pierwszy dziewiczy rejs 2010 za mną.Dzisiaj nastukałem po koszalinie i okolicach prawie 100 ;) i muszę powiedzieć że było ZAJEFAJNIE :D ,tym bardziej że miałem przyjemność poznać osobiście kolegę Tomka czyt. folit. Tomek mam nadzieje,że niedługo przechylimy kilka browarków !OKK .

Ja tę przyjemność zaplanowałem na jutro ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tę przyjemność zaplanowałem na jutro :D

No i jak się udało?

Ja swój wykulałem z domu i... zaczął padać deszcz. Ale go odpaliłem. Chwilę pochodził, wyłączyłem. I nie chciał dalej odpalić... Akumulator. Zawsze był słaby i nadaje się do wymiany. Mimo tego, iż go naładowałem uprzednio... !OK

Odnośnik do komentarza

Ja tę przyjemność zaplanowałem na jutro :D

No i jak się udało?

Ja swój wykulałem z domu i... zaczął padać deszcz. Ale go odpaliłem. Chwilę pochodził, wyłączyłem. I nie chciał dalej odpalić... Akumulator. Zawsze był słaby i nadaje się do wymiany. Mimo tego, iż go naładowałem uprzednio... !OK

a czym ladowales? bo jezeli ladowarka samochodowa to mogles go popsuc tam idzie za duzy amperaż

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a czym ladowales? bo jezeli ladowarka samochodowa to mogles go popsuc tam idzie za duzy amperaż

Ładowarką do motoru !OK Naprawdę, to kwestia akumulatora, który od momentu zakupu Aprilki był słaby, ale się leniłem żeby go wymienić. Bilety świadkiem! !happybth

Stwierdziłem, że zrobię to na rozpoczęcie sezonu - z nowym rokiem, z nowym prądem! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...