Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2010 w Zach-Pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chłopaki żyjecie? :angry:

Nowy miesiąc się zaczął, ja czekam na lepszą temperaturę a wy?

Odnośnik do komentarza

Zyjemy :o , dzisiaj pojezdzilem sobie 4oo po Szczecinie... Ilosc sniegu w bocznych ulicach poraza :o ...

Kurcze, te zaspy na poboczach beda topnialy chyba do kwietnia :angry: ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zyjemy :o , dzisiaj pojezdzilem sobie 4oo po Szczecinie... Ilosc sniegu w bocznych ulicach poraza :o ...

Kurcze, te zaspy na poboczach beda topnialy chyba do kwietnia :angry: ...

Szkoda że nie zadzwoniłeś byśmy wypili jakąś kawkę, może następnym. Ja jestem w Berlinie w sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kujawiaki żyją i dobrze się mają. Chcemy skręcić jakąś imprezkę zapraszamy do udziału !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja jeździłem po hali i korytarzach (hala 16 000m2 długość korytarzy 800 m szerokość 5m ). Na zewnątrz jeszcze za dużo śniegu. U nas znowu padało w nocy. Jedyne co dobre to, że do wiosny coraz bliżej. Pozdro !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mi się mojego zrobiło szkoda i go wtargałem do domu. Teraz mogę sobie na niego w ciepełku popatrzeć! !w00t

bd5dd02676cf8721med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A mi się mojego zrobiło szkoda i go wtargałem do domu. Teraz mogę sobie na niego w ciepełku popatrzeć! !w00t

bd5dd02676cf8721med.jpg

I to rozumiem pełna korba

Odnośnik do komentarza
A mi się mojego zrobiło szkoda i go wtargałem do domu. Teraz mogę sobie na niego w ciepełku popatrzeć! :angry:

bd5dd02676cf8721med.jpg

:angry: dobre, smialo mozesz powiedziec ze jestes na skuterze caly rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A mi się mojego zrobiło szkoda i go wtargałem do domu. Teraz mogę sobie na niego w ciepełku popatrzeć!  whist

bd5dd02676cf8721med.jpg

Proponuje obróć go w drugą stronę to będzie wygodniej oglądać TV whist

Odnośnik do komentarza
Ja myślę że nawet nie widziała !scooter w pokoju. !placz1

Zona w mig zaadaptowalaby Apke jako stojak na kwiatka albo suszarke do bielizny i w sposób dyplomatyczny spowodowała zmiane terenu parkowania ;) Bo nie sądze by Artur zgodził sie na taki kompromis !sciana Fajna fotka!

Odnośnik do komentarza

My tu dni odliczamy, a zobaczcie jak sobie śmigają w europie.

Porobiłem kilka zdjęć podczas wyjazdu na narty,który się odbył w zeszłym tygodniu.

Tutaj panowie śmigali przez Austrie

http://picasaweb.google.pl/damianibeata/Pu...993892956146450

http://picasaweb.google.pl/damianibeata/Pu...993922669163922

A tutaj już jest Wenecja.Takiej zimy to tylko pozazdrościć. :(

http://picasaweb.google.pl/damianibeata/Pu...988073300877890

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A dzisiaj mnie w pracy odwiedził następny twardziel z Zach-Pom. sam Darek (kaczor) na swoim !tut

kaczor.jpg

!OK

Odnośnik do komentarza

W tej zachodnio- pomorskiej Polsce to sami szaleńcy mieszkają :lol: ( w dobrym słowa tego znaczeniu - pozytywna korba ) !OK !tut

Odnośnik do komentarza

Chłopaki nie kuście, bo jak tak dalej pójdzie to nie wytrzymam i z Majki skuter śnieżny zrobię.

A swoją drogą - po tylu dniach zalegania śniegu, jak człek zobaczy jego brak to od razu wiosnę poczuje. Wtedy... !tut stanie się koniecznością !OK .

Odnośnik do komentarza

Na pewno zajechał śnieg odwalac !happybth , bo Bilety nie ma czasu !happybth !happybth .

Marek a może u Ciebie jest wiosna !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

He he u mnie oczywiście jak widać na zdjęciu zima większa niż w jeleniej Górze, ale w sercach mamy już wiosnę ba lato !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam pogoda powoli rusza a we wtorek ma byc juz okolo 5 stopni wiec moze jak ktos ma wolne to gdzies sie spotkamy poki co w polowie drogi na jakas kawke.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...