Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowe zdjęcia.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zbudowałem mojej Halce dom, odpowiedni jak na tę porę roku.

20090221057.jpg

Ale powiedziała, że jak nie będzie łazienki, to mogę tu sobie sam mieszkać ze swoim skuterem !wchair

Odnośnik do komentarza
Kilka ziowych fotek z dzieciakami, fota nr 15 - z obawy o swoje życie hamowłem tak, że Filipa całego śniegiem zasypało.

http://picasaweb.google.pl/jacek316mcz/Str...MvQ4NHCs-utxwE#

jak mam zmienić ten przydługi adres na jakiś tekstowy?

aby zmienić ten przydługi adres na tekst po prostu za pierwszym razem jak ci wyskoczy okno ze coś tam http... to dajesz ten długi adres i ok i masz następne okno i w nim klepiesz 'KHJGKGFHKAKGSFKGAS..." cokolwiek... i już.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem oglądanych fotek ."Upiorek" zapomniał grila rozpalić,"Worlan"sopelki piękne,córka była zachwycona gdy je zobaczyła !wchair "Abach" miejsca pierwszych zdjęć nie znam ale końcówka już tak,szkoda tylko że górale się nie dogadali bo miałem nadzieję że za miesiąc sprawdzę czy jestem już w stanie zjechać z tej góreczki. "Pleban" miałeś duże szczęście że trafiłeś na moment gdy jeszcze takie piękne sopelki wisiały.Szczerze to nie miałem nigdy przyjemności oglądać takich sopelków.

Odnośnik do komentarza
Wybrałem kilka:

KLIK

Większość poznacie, reszta zrobiona "po drodze" :D

No ładnie Abach byłeś w Karpaczu i nic nie pisałeś !wchair Napewno jechałeś przez moją mieścine :lol: Chłopie następnym razem koniecznie daj znać.

Odnośnik do komentarza

;):lol: . Adam nic nie zapodawaj :P .

Bo jak zajedziesz do Lucjana to na pewno nie puści Cię głodnego :D a podróż z pełnym brzusiem może byc mało atrakcyjna . Osobiście miałem przyjemnośc gościc u Lucjana nie sam z resztą i wiem czym taka wizyta się kończy !wchair .

Lucjan pozdrawiam serdecznie , murzynek znaczy się ciasto jak pamiętam :P pierwsza liga :D .

Odnośnik do komentarza
:P  :lol: . Adam nic nie zapodawaj  :P .

Bo jak zajedziesz do Lucjana to na pewno nie puści Cię głodnego  ;) a podróż z pełnym brzusiem może byc mało atrakcyjna  . Osobiście miałem przyjemnośc gościc u Lucjana nie sam z resztą i wiem czym taka wizyta się kończy  !wchair .

Lucjan pozdrawiam serdecznie , murzynek znaczy się ciasto jak pamiętam  :P pierwsza liga  :P .

E...tam zaraz popas, a człowiek coś by się napił w zacnym towarzystwie... A w okolicach Karpacza jestem dość często :D

Parę fotek ze wspólnej walki z zimą :D

Walka z zimą

Odnośnik do komentarza

Ciepłe kalesony i jazda. W tym roku jeździliśmy skuterami przy -14, a na cyferblacie wyskakiwało 90 km/h. Adrenalina w czasie jazdy i grzańce po, nieźle grzeją. :D

Jako ciekawostkę podam, że tej zimy jeździłem skuterem śnieżnym Yamahy z silnikiem od R1 ( coś około 150KM ), ale to ma wykop. :lol:

Odnośnik do komentarza

ładny ten mostek :) .

Nich go szlak trafi siedziałem tam trzy zimy .

Swego czasu w przyczółkach tego mosty były pomieszczenia do różnych celów , ale ten temat to rzeka :) . Drzwi wejściowe były o ile jeszcze tam są z litego metalu o grubości jak pamiętam czterech centymetrów , aby je przenieśc potrzeba było ośmiu ludzi ciężkie były jak ch..a :lol: . Od miejscowego gościa nazywaliśmy go jabłecznik bo miał sad i sprzedawał jabłka , słyszeliśmy wiele opowieści o tych przyczółkach które opowiadał mu dziadek . Głowa mała co tam się działo :) . W czasie okupacji i nie tylko :) .

Odnośnik do komentarza

U nas jezioro charzykowskie skute lodem.

Dziś widziałem jak kolesie szaleli na czterokołowcach.

Super zabawa.

Niektórzy z nich ciągnęli nawet narciarzy.

Chciałbym być w skórze któregoś z nich- albo ciągnąć, albo być ciągnięty !scooter

Odnośnik do komentarza

Z zamarzniętej K.J. kujawiakom przesyła pozdrowienia zamarznięty J.D.

Jeszcze tylko kilka miechów i mam nadzieję że zaliczymy wspólne !wchair :D oraz :D .

Do zobaczyska J.D. :unsure:;):angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...