Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Drugie Brodnickie spotanie maximaniaków


ERMI

Rekomendowane odpowiedzi

Magda jeszcze raz proszę o zrobienie osobnego w?tku.

Witam

Nic się nie zrobiło - im więcej imprezek tym lepiej - a długi weekend dla wielu jest naprawde fajn? spraw?

W zwi?zku z powyższym zdaniem pozwoliłam sobie przygotować pare informacji dla chętnych na spotkanie skuterowe w długi weekend ;) Je?li dojdzie do skutku to postaram się dowiedzieć o jakie? fajne miejsca , aby?my mogli jeszcze pojezdzić

To wkońcu ziemie , sk?d pochodzi moja rodzina

W?tek weekendowy

TU informacje

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pidzam

    11

  • ERMI

    10

  • dacja

    7

  • Ssylwia

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Zamieszanie faktycznie zajebiaszcze,cale szczescie ze niema dwoch spotkan w tym samym czasie!

Razem z Mirka wpisalem sie na liste Dacji bo termin i odleglosc kusz?.

Ale jak juz pisalem wczesniej "stane na rzesach",a postaram sie byc 18-ego o ile nie strace plynnosci finansowej po 11-tym.

No i nie przesadz z odlegloscia zebysmy sie naszymi sqtami doczlapali bo katamarana nie mam (zeby nie kusil).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
daje znak ale bardzo mały bo spotkanie wisi na włosku - na bardzo cienkim włosku stety

Możesz wyrazić się trochę ja?niej?

Odnośnik do komentarza

sprawy układaj? się tak że na razie raczej nie bedę dysponował tak? ilo?ci? czasu aby zaj?ć się spotkaniem. Strasznie mi z tego powodu przykro ale życie płata różne dziwne figle.

Ale co się odwlecze to nie uciecze. Rekę na pulsie będę trzymal i jakby co to temat się reanimuje kiedy- zobaczymy. A może go reanimuje Dacja.

Odnośnik do komentarza

Sorry z powodu braku odzewu organizatora jestem zmuszony zrezygnowac z wyjazdu(do dzis musialem zalatwic urlop w robocie).Szkoda ze nie wyszlo do zobaczyska nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...