Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Drugie Brodnickie spotanie maximaniaków


ERMI

Rekomendowane odpowiedzi

halo halo !!!

Impreza będzie gdize? w 3 k?cie (hehehe) ?wiecie, bydboszcz, brodnica więc każdy będzie miał tak samo blisko, :lol: no oprócz Szaarego i Kuby.

Zapraszamy oczywi?ci uczestników forum, którzy to jeszcze nas on-life nie poznali :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pidzam

    11

  • ERMI

    10

  • dacja

    7

  • Ssylwia

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Hmmm Trzebnia-Brodnica(najbliższe z przedstawionych rozwi?zań)=450km...

Nawet nie liczę ile km'ów mam do innych miejscowo?ci...

Odpadam w takiej sytuacji... Skuterem nie pojade, bo musiałym grzać,a wyjeżdżałbym w pi?tek pod wieczór...

Samochodem to już nawet nie mówie... A, bior?c fakt, że ma to być mój jedyny w tym roku wolny od szkoły weekend, keidy to wyjechałbym w piatek po pracy, a wrócił w niedziele wieczorem, to Ehhh... Trzeba spasować...

Sorry Ermi, ale sam rozumiesz :lol: w ostateczno?ci przyjade bez zapowiedzi :lol: , jakbym się jednak zdecydował i tyle...

Pozdrówka, Kuba :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ,ze kazdy chce miec jak najblizej ale zrozumcie Ermiego ,musi pojechac na miejsce ,obgadac sprawy,potargowac sie z wlascicielam on musi miec blisko,a ze grupie 3m tym razem pasuje..........(ha) .

Ermi a co z blogoslawienstwem Ojca Dyrektora?

Drogowiec-Bieszczady byly super(szczegolnie likier Pedzacego Byka) ale dluzej jechalismy niz imprezowalismy.

Odnośnik do komentarza

no to tak

jadę jutro oblukać 1 agro koło chełmna miejscowo?ć Klamry - Zbigniew Resmer. Dokładnie to co podala Dacja. Rozmawiałem z go?ciem - zapowiada się nieĽle. Cena na razie to 30 zł i nie za bardzo chce się targować bo ma go?ć full grup i imprez (będziemy 1 dzień wła?nie z tak? 100 osobow? grup?, więc będzie gdzie wypić, zabawić się i komu dać w ryja) - kominek, ognisko, gril.

Podskoczę także do miejscowo?ci Osiny k/Bydgoszczy (Agro.Siedlisko) -28 zł do utargowania ale standard troszkę gorszy.

Jutro dzwonię jeszcze do agro.Głusza - w Miejscowo?ci Wiskitno k/koronowa k/Bydgoszczy cena 20 zl też jest ładnie. jak starczy czasu to oblukam.

no a póżniej zrobimy sone gdzie jedziemy hehehe :D:D

Kubek - będziesz miał bliżej o całe 50 km.

Jakby co to mogę do bydgoszczy podjechać na stacje PKP - po persone

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No nie wiem Ermi czy wiesz ale po czwartkowym spotkaniu hmmm w sumie ciagle jestes ojcem pomyslu i to chyba tylko tyle z tego zostalo, bo chwilowo zmienia sie ... no moze niech Ojciec Dyrektor ci to sam powie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No nie wiem Ermi czy wiesz ale po czwartkowym spotkaniu hmmm w sumie ciagle jestes ojcem pomyslu i to chyba tylko tyle z tego zostalo, bo chwilowo zmienia sie ... no moze niech Ojciec Dyrektor ci to sam powie  :D

Zaraz, zaraz... Artix- A co to ja mam być ten zły? :D

Po dzisiejszych naradach doszli?my do wniosku, że tak naprawdę termin 18- 20 nie bardzo pasuje komukolwiek z Wawy. Ja, Dacja, Kefir, Kris (Maximus się nie wypowiedział) nie jeste?my w stanie jechać w tym terminie.

Po chwili zastanowienia przyszedł nam do głowy przyszły, długi weekend tzn 11- 13 Listopada. Miejsce a w zasadzie okolica może pozostać nie zmienione ponieważ zarówno Wawa jak i S3M maj? podob? odległo?ć do Brodnicy (ok. 200 km).

Nie wiem co kto o tym my?li ale taki jest postulat.

Oczywi?cie termin 18- 20 można zostawić tylko impreza będzie okrojona o większ? czę?ć Wawa zone.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Siemka,tak jak już powiedziałem na spotkaniu dzi? Wawa zone,mi odpowiada termin długiego weekendu(11-13 listopada)po pierwsze mogę wyjechać spokojnie w pi?tek rano,po drugie dojadę za dnia,po trzeci będzie można spokojnie się zakwaterować.Wyjazd ma być przyjemno?ci? anie mordęg?.

Odnośnik do komentarza

Tak, Tak .... na dzisiejszym spotkaniu .... jednomy?lnie doszli?my do wniosku , że długi weekedn będzie lepszy na ten przemiły wyjazd. Padały różne propozycje lokalizacji : odwiedzone już przez nas Agrobobry , polecane przez Kefira - Borsuki i inne... :D

Doszli?my jednak do wniosku , że nie będziemy się teraz zajmowali tymi przemiłymi ssakami i ze względu na grupe 3m i pomysłodawce Ermiego pozostajemy przy okolicach Brodnicy :D

Więc wszystko pozostaje bez zmian , zmienia się jedynie termin :D

Wymienie podstawowe plusy tej zmiany :

1. Większa czę?ć Wawa Zone może pojechać w tym terminie

2. Nie trzeba brać urlopu na pi?tek ( bo jest wolny ) a pod koniec roku z urlopami u większo?c już cienko

3. Jest większa szansa na to , że nie będzie jeszcze ?niegu , dzięki czemu będziemy mogli pojechać wszyscy skuterami

4. Do wyjazdu pozostało już tylko 7 dni a nie 14 !!!! :D

Wię co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza

Heh ja powiem wam że ten termin 11 też mi pasuje.

Czy bardziej niż 18 to będę wiedział dzisiaj ( jakie? szkolenia itp w pracy się mojej połówce kroj? )

Oczywi?cie czekam na decyzje Ermiego jako głównego ojca pomysłu

:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to chyba musze wiesci o zmianie terminu przekazac reszcie ...bo nie wiem czy Marcinya jest ich trzech przeniosa swoje imieniny i z tego co wiem rezerwacje lokalu na inny termin :D:D

Ale przynajmniej bedzecie mieli okazje sprobowac rogali Marcinskich :D (moze troche uda mi sie przywiesc dla tych co ich nie jedli jeszcze :D )

A czy skuterami pojedziemy to jeszcze jedna wielka niewiadoma :D

Poczekam co Ermi zadecyduje czy 11-13 czy 18-20?????????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to chyba musze wiesci o zmianie terminu przekazac reszcie ...bo nie wiem czy Marcinya jest ich trzech przeniosa swoje imieniny i z tego co wiem rezerwacje lokalu na inny termin :D:D

Jak sama "podnazwa" Brodnickiego spotkania wskazuje będzie to % urodzinowo imieninowe spotkanie i my?lę że nikt nie dędzie obrażony a raczej wręcz przeciwnie :D gdy solenizantów przybędzie :D

Odnośnik do komentarza
No to chyba musze wiesci o zmianie terminu przekazac reszcie ...bo nie wiem czy Marcinya jest ich trzech przeniosa swoje imieniny i z tego co wiem rezerwacje lokalu na inny termin ;):P

A czy Marciny sa wczorajsi czy moze z 11.11

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Swojego czasu posłańca przynosz?cego złe wie?ci, sadzano na frondiboli i wystrzeliwano daleko, daleko poza mury miasta... :)

rozmawiałem z paroma gospodarzami na temat terminu 11-13.11 i przykro mi ale tam gdzie mogli by nas w stanie ugo?cić na poziomie i bez wstydu - usłyszałem "zarezerwowane." :)

Następny wolny termin, który mogę oddać pod dyskusję to 2-4.12 my?lę, że do tego czasu, każdy będzie mógł sobie poplanować i poukładać sprawy. Poza tym będzie można zrobić nie tylko "Marcinowe" ale i "Andrzejkowe" no i przed?wi?teczne. ;)

Zależałoby mi na spotkaniu wszystkich grup i mam nadzieję, że będzie to mozliwe. Termin proponuje, wydaje mi się bardzo wyważony.

Rozgl?dam się również za agro. w okolicach Żnina, robi?c tym samym ukłon w stronę grupy krakowskiej i wrocławskiej. Rozumiem, że w tym momencie grupa poznańska będzie piała z zachwytu a 3miejska i wrszawska już nieco mniej. Ale miejsce jest jak zawsze do obgadania i do dogrania.

agro:

1. Okolice Chełmna/

2. Okolice Żnina

To co napisałem powyżej nie oznacza oczywi?cie, że w terminie 18-20 nie możemy się spotkać, niestety szkoda że bez większo?ci Warszawiaków. Zaklepie miejsce w agro choćby miała ochotę przyjechać 1 osoba.

czekam na opinie :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No nie ukrywam ze termin 2-4 grudnia bardzo mi sie podoba, bo stesknilem sie juz paroma mordami ktore nie moge widziec na czwartkowych spotach ;) a poczatek grudnia jest idealny. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

rozmawiałem z paroma gospodarzami na temat terminu 11-13.11 i przykro mi ale tam gdzie mogli by nas w stanie ugo?cić na poziomie i bez wstydu - usłyszałem "zarezerwowane."  ;)

Halo Ermi

Przed chwil? rozmawiałam z Panem Zbigniewem , który czeka na nas z 30 miejscami noclegowymi w terminie 11 - 13 listopada .

Jego posiadło?ć nawet mi całkiem się podoba , to ta moja propozycja z okolicyChełmna

Pan Zbigniew

Zarezerwowałam cało?ć 30 miejsc noclegowych i nie pozostaje nam nic innego, tylko robić finalne ustalenia

Pozdrawiam i uciekam na kolejne zebranie

PS - W grudniu możemy zrobić inne spotkanko - a długi weekend trzeba koniecznie wykorzystać :P

Odnośnik do komentarza

Rozmowa na temat spotkania dotyczy dat 18-20.11 (jeżeli komu? pasuje to rezerwuję miejsca i zapraszam) i daty 2-4.12 (do której bym się jednak skłaniał z racji zapewne większej frekwencji wszystkich grup z polski) choć może jestem w błędzie. ;)

A może zrobimy 3 potkania??? tylko kto wytrzyma to zdrowotnie :P

o dacie 11-13.11 nie było nigdzie mowy, bowiem w tym czasie m.innymi nie mogę się tematami zaj?ć.

Jeżeli faktycznie większo?ci (a nie tylko grupie warszawskiej) pasuje termin długiego weekendu to bardzo proszę Madziu o założenie osobnego w?tku o spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Dobra - Dobra - mogę więc wzi??ć sprawy w swoje ręce ale muszę mieć Wasze poparcie - choć drobne .

Tak jak było już w postach powyżej - dużej czę?ci grupy Warszawskiej nie pasuje wstępny termin 18-20 , nie pasuje on min .

Mi , Mariuszowi Burgiemu , Kefirowi z Marzann? , Krisowi i Artixowi , reszta się nie wypowiedziała w tym temacie .

Termin11-13 pasował za? wszystkim obecnym ( poza Artixem )

Dodatkowo , chcieli?my siln? grup? pojechać gdzie? razem pobiesiadować , pogadać w długi weekend ( pogoda i fakt wolnego pi?tku to jedne z wielu plusów takiej wyprawy )

Rozmawiali?my oczywi?cie o możliwo?ci zorganizowania czego? bliżej Warszawy ( tu wspomnę o Agrobobrach i Borsukach ) jednak po wstępnej rozmowie telefonicznej z Pidżamem, ktory powiedział, że chcieliby przyjechać skuterami, w ramach kompromisu zdecydowali?my że okolice Ermiego to lokalizacja w ?rodku - najlepsza dla wszystkich .

Reasumuj?c - proszę o informacje czy mam zajomwać sie organizacj? tego spotkania we swpomnianym wyżej miejscu i terminie czyli 11-13 listopada , czy też szukać czego? bliżej Warszawy i organizować małe lokalne spotkanie dla gupy Warszawskiej ?

Panie - Panowie - łapmy każd? chwilę ... a długi weekedn w tym roku to już chyba ostatni długi weeken...

Proszę o Wasze opinie ....... bo zaczyna robić się mało czasu

Odnośnik do komentarza

Nie chce być egoistycznie nastawiony - ale skoro była mowa o terminie 18-20 i taki termin zarezerwowali?my sobie ( przynajmniej ja ;) ) na to spotkanko w pracy .

Dlatego informuje , że termin podany pierwotnie przez Ermiego jest bardziej trafny . ponadto 11.11 jest ?więtem w Poznaniu podwójnym , ponadto jak już Magda pisała ,mamy zarezerwowany lokal na imprezkę w tym terminie.

Odnośnik do komentarza

Na grudzień to my się raczej nie piszemy. W sumie pasuj? nam obydwa terminy. Jednak mimo wszystko termin 11-13 jest dla nas bardziej atrakcyjny, mamy takie sygnały również od innych osób z 3m. Pidzam jest w pracy ale w jego i w swoim imieniu głosuje na termin 11-13 o ile będzie to w oklicach Chełmna. Zjawiamy się na 100%.

Odnośnik do komentarza

zrobiło sie to czego obawiałem się najbardziej. Czyli popl?tania z pomieszaniem i organizacyjnego "wsadzenia kija w szprychy".

Napiszę dla jasno?ci jeszcze raz jakie s? propozycje.

18-20.11 - jeżeli komu? pasuje to rezerwuję miejsca i zapraszam. Zabawa z pewno?ci? będzie przednia.

Powtórzę również, że zależy mi na spotkaniu WIĘKSZO|CI grup z kraju wł?cznie z krakowska i Wrocławsk?. Uwierzcie, że strasznie ciężko jest pogodzić wszystkich czasowo. O póĽniejszych terminach będziemy dyskutować w stosownym czasie.

11-13.11 jezeli chodzi o t? datę to spotkanie w tym terminie organizuje Dacja.

Jakiego? dziwnego afrontu przecież nie będzie bo wiem, że długi weekend to dogodny termin na spotkania a poza tym jest jeszcze na tyle ciepło, że można pojeĽdzić sqterem (co przy póĽniejszych datach może okazać się ryzykowne zdrowotnie) . Mnie niestety nie będzie i nie jest to foch ale inne sprawy.

Tak więc z u?miechem na twarzy, kto chce niech ?miało rusza na imprezę organizowan? przez Dacje. A na póĽniejsze terminy zawsze możemy się przecież skrzykn?ć.

Magda jeszcze raz proszę o zrobienie osobnego w?tku.

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem ...jezeli Ermi zaprasza w terminie 18-20 listopada ...to ja w imieniu mojej rodzinki bede tam

Zwłaszcza ze lubie gdy jest kulinarnie dopieszczony ;) chocby rogalami Marcinskimi :P

a czy autem czy skuterami przyjedizemy to juz zalezy w duzej mierze od pogody

pozdrawiam

i pogadam z reszta ...czy pojada razem z nami 18-tego :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie data 11-13 listopada jest idealna,póżniejsze daty nie wchodz? w grę,jeżeli nic się nie odbędzie w tych dniach,to dla mnie nic takiego się nie stanie.W następnych terminach mnie nie będzie to też nie foch,poprostu nie dam rady,kiedy? trzeba zarobić na te wyjazdy,i na inne przyjemno?ci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...