Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2010 w zach-pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Powiedzcie mi - tu zwracam się do doświadczonych - czy to normalne, że już mnie d... swędzi, żeby dosiąść mojego rumaka?

Normalnie już się wiosny nie mogę doczekać! Pierwszy raz w życiu mnie zima nie rajcuje! !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Powiedzcie mi - tu zwracam się do doświadczonych - czy to normalne, że już mnie d... swędzi, żeby dosiąść mojego rumaka?

Normalnie już się wiosny nie mogę doczekać! Pierwszy raz w życiu mnie zima nie rajcuje! :)

Coś chyba w tym jest, ja dzisiaj musiałem sobie pojeździć, po śniegu też jest super. :D:) !YES

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi - tu zwracam się do doświadczonych - czy to normalne, że już mnie d... swędzi, żeby dosiąść mojego rumaka?

Normalnie już się wiosny nie mogę doczekać! Pierwszy raz w życiu mnie zima nie rajcuje! :D

stary dokladnie to samo sobie pomyslalem wczoraj jak przeczytalem prognoze na najblizszy tydzien, chyba jestesmy zboczeni motoryzacyjnie !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A do tego jeszcze wczoraj byłem w Bukareszcie (tym w Rumunii) i oto, co me piękne oczy wypatrzyły! Sztuka twarda niemalże jak Marek! !piwko

9bc4cddcea6ea9femed.jpg

Odnośnik do komentarza

Na tyle na ile znam tego Gościa zwanego Bilety , to on nawet śnieżnym !piwko przy minus 30 stopniach śmigał by po Szczecinie !piwko . A tak pozostało nam wszystkim czekac na wiosnę !happybth :P .

Pozdrawiam serdecznie B) .

Tak Marku to jest na pewno bratnia dusza !happybth .

Odnośnik do komentarza

Przypomina mi sie czlowiek, ktory przez 2-3 lata jezdzil na Tmaxie i mieszkal jakies 150m dalej... Za kazdym razem jak mu machalem albo kiwalem glowa, spogladal na mnie jak na UFO :P ... Do rozmowy jakos nigdy nie doszlo, mimo tego, ze tez widywal mnie na skuterach ;) .

Odnośnik do komentarza

A mnie rano zdemotywowały -14*C na termometrze :lol:

Dlatego przy okazji zajrzałem do Moto-akcesorii i kupiłem super długą i ciepłą kominiarę po zimowej cenie :) W ogóle pooglądałem tyle fajnych rzeczy, że przez tydzień będę rozmyślać co pierwsze kupić :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witia u mnie w pracy przechlapane 60 cm. śniegu i ja musiałem go usunąć. ledwo żyje. Wcześniej miałem inwentaryzację ponad tydzień tę przechlapane. Oczywiście pogoda też nie sprzyja nawet nie myślę o !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...