Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2010 w zach-pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jeszcze parę dni śniegi stopnieją plusowe temperatury wrócą i może zrobimy spotkanko w mieście?

Odnośnik do komentarza

raczej na odwilż sie nie zanosi przynajmniej na najbliższy tydzien. ale nie zmienia to faktu ze juz mnie tyłek świerzbi do jakiejs przejazdzki !OKK

Odnośnik do komentarza

Oj śmignęłoby się tam lub siam...

No ale przynajmniej na pociechę posłuchałem jak Majeczka brzmi - odpaliłem jak to w zimie ponoć wypada. I nie zaskoczyła. Mnie !wchair. Odpaliła natychmiast, bez fochów, mimo że akku ma pierwszy od nowości. Ale fakt - latem często go ładuję ;).

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich po krótkiej nieobecności na forum.

Mój Burguś też do mnie wczoraj "zagadał",Po tym jak od Mikołajów nie był odpalany bardzo miło mnie zaskoczył, bo też odpalił bez żadnych problemów.

Miłego zimowania :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja oczywiście muszę się przejechać (chociaż chwilkę) co parę dni bez względu na pogodę, tak już mam. Ale też już czekam na czarną nawierzchnię żeby móc pojechać gdzieś dalej a jak narazie tylko 400 :D

Odnośnik do komentarza
Ja oczywiście muszę się przejechać (chociaż chwilkę) co parę dni bez względu na pogodę, tak już mam. Ale też już czekam na czarną nawierzchnię żeby móc pojechać gdzieś dalej a jak narazie tylko 400 :)

Witam Marek Ty to jesteś twarda sztuka :) .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to i 4oo trudno jechać. A słyszałem, że kliku motocyklistów wczoraj w południe zapewniało, że motorem jadą na WOŚP :P Pewnie takie gadanie :D

Dzisiaj jak szedłem do lekarza (angina :) ) to widziałem: wykolejony tramwaj, autobusy i.. nauki jazdy :) Na zakręcie bokiem lecą i śmiem twierdzić, że nie specjalnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziś utknąłem w stolycy... :lol: Pociąg z 14.35 odjechał o 16.50. A mój miał takie spóźnienie, że uznałem iż nie opłaca mi się wracać do domu, jako że we wtorek znowu muszę tam (tu) być i wcale nie jestem pewien, czy wtorkowy pociąg do Wawy pojedzie.

Ale jako ciekawostkę opowiem, że przedzierając się z dworca do hotelu ok. 17.15 :lol: (już ciemno), w snieżycy i odcinkami niosąc moją torbę na kółkach, bo nie chciała jechać taki śnieg, widziałem koleżkę z Pizza Domino (chyba), który na pięćdziesiątce pyrkał w tej śnieżycy przez Jana Pawła. Toż to twardszy chłop od Marka! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda jednak nie nastraja mnie do optymizmu, tylę śniegu to już dawno nie było u mnie na ulicy. Jak tak dalej pójdzie będę musiał też się zadowolić tylko odpaleniem :P

Odnośnik do komentarza

Ty przynajmiej masz możliwość odpalenia ja zaś swego Burgera nie widziałem od września (pobyt w salonie motocyklowym celem sprzedaży)jeżeli nie zejdzie do kwietnia to wreszcie się do Buraka dorwę i jeszcze przez sezon dojeżdżę.

Pozdrawiam J.D. :lol::D:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek burgi napewno pójdzie jak śniegi znikną i pewnie pojawi się wymarzony T-max :D ja napewno jestem dobrej myśli i też powinieneś być. :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam musze powiedziec ze nie wytrzymalem i dzisiaj odpalilem hondzie i zrobilem okolo 5 km. Wiecej nie chcialem bo lepiej nie kusic losu (slisko jak diabli) max 50 km/godz przy hamowaniu nawet lekkim abs chodzil non stop. Chcialo by sie wiecej ale puki co prognoza nie jest obiecujaca.

Odnośnik do komentarza

siema Sent tak tak jak zauwazyles juz na tamtym forum :D powiedz znasz osobiscie kogos z tej paki ? widze ze jestes tam troche dluzej zlogowany.

Odnośnik do komentarza
siema Sent tak tak jak zauwazyles juz na tamtym forum  !OKK  powiedz znasz osobiscie  kogos z tej paki ? widze ze jestes tam troche dluzej zlogowany.

Znam dosłownie kilka.

Gregor - mój tata :D

Piotr Kiljan - organizuje rozpoczęcie i zakończenie sezonu mszą św. w Trzebiatowie

Adam Cieślak - mój instruktor kat. A i B

Madi - pracuje u Adama, miałem z nią egzamin wewnętrzny.

I kilka osób jeszcze. Ogólnie to całe towarzystwo mi nie odpowiada, są tacy co na fleku wracają ze zlotów itp. Jestem tam bo czasami są informacje na temat pikiet jak np. w zeszłym roku "Kierowco patrz w lusterka", albo jest doszkalanie na lotnisku w Kluczewie prowadzone przez Adama Cieślaka. Ostatnio był temat o skuterze to się włączyłem, ja za 3900 zł proponowałem Piaggio Beverly z przebiegiem 2500 km 125ccm stan super, a wybrali Kymco Nexxon 50 :)

Na spotkania nie jezdżę, bo wolę pośmigać tę godzinę niż w Harnasiu zabalować :P Zależy jak kto na to patrzy. Ja do motofanatyka podchodzę z dystansem, aczkolwiek na rozpoczęcie sezonu do Trzebiatowa jadę :D

Odnośnik do komentarza

dzieki za info, ja w tamtym roku do trzebiatowa nie zdazylem i zalapalem sie tylko na przelot do pogorzelicy :D ale mam nadzieje w tym to nadrobic narka

Odnośnik do komentarza

To się zobaczymy :D

Generalnie to zalezy od ludzi, są tam fanatycy (trafiłeś np. temat Jawek), a są tacy dla których priorytetem jest pojechać, nachlać się i zrobić syfu !OKK

Sam ocenisz, bo każdy ma inne zdanie :D

A wracając do Burgmana. Po ponad miesiącu stania w blaszanym garażu pod plandeką tylko odpalił kilka razy pokręcił i gasł :) Raz już ssanie zaczęło łapać, ale go zalało. Dla pocieszenia Intruder VL stojący 70 cm dalej nie odpalił w ogóle. Burgman górą :P

Odnośnik do komentarza

Tyle na razie wiem !happybth

Choć do wiosny jeszcze czasu troszkę mamy, to już sygnalizuję temat.

Przyszłoroczne Trzebiatowskie Rozpoczęcie Sezonu 2010 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia.

Trwają w tej chwili rozmowy nad szczegółami. Napewno miejsce noclegowe bez zmian, czyli Ośrodek Albatros Pogorzelica.

Już dziś zapraszam i zachęcam do zapisania sobie terminu w kalendarzu.

Więc do zobaczenia !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...