Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowe spotkania


Migu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • winpio

    21

  • Migu

    13

  • Joasia70

    13

  • Dzięgiel

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Powoli kroji mi się wolne popołudnie(tfutfu żeby nie zapeszyć),czy dzisiaj ktoś się wybiera na spotkanie?

Odnośnik do komentarza

Widzę że kroi się ciekawe spotkano wśród zapachów smażonego mielonego Szkoda że trzeba dzisiaj pracować

Bafka - MC górą !! :lol:

Pozdrawienia dla wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Migu :):)!OK dziś zrób ustępstwo na rzecz kobiet i do MC w Katowicach przyjedź .... plisssss !happybth:)

Odnośnik do komentarza

Szkoda że i tym razem nie mogłem z Wami zjeść tak zacnej kolacji :) ale niestety w tygodniu grafik mam naprawdę zawalony na maxa ;) Winpio dzięki za pamięć !happybth to się ceni

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byliśmy z Haliną w Tychach , z powodu ograniczonego czasu Katowice odpadały ( a mój stosunek do spotkań klubowych w MC wszyscy znają ;) !happybth ).

Odnośnik do komentarza
Byliśmy z Haliną w Tychach , z powodu ograniczonego czasu Katowice odpadały ( a mój stosunek do spotkań klubowych w MC wszyscy znają  ;) !happybth ).

Migu to może kompromis -czyli ikea .Można tam kupić metalowy kubek (na burgmanie 2010 jak znalazł )tu akcent motocyklowy .A klopsiki pyszne polecam. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Winpio zerknij jak wawa się bawi na spotach !OKK (można !OK), my opijamy nowych klubowiczów kawą :P. Normalnie jak na spocie moherowych beretów ;) .

Odnośnik do komentarza

Myślę że nie ma co iść na żaden kompromis tylko trzeba zostać przy pierwszej opcji

(nie był to mój pomysł,więc proszę się mnie nie czepiać)

spotykania się w MC w Mikołowie bo jest on najbliżej Chudowa.

A spoty moim zdaniem nie polegają na tym żeby siedzieć i !bicz a potem na !w00t

Można się bawić również przy dobrej kawie lub soczku :P

Odnośnik do komentarza
Winpio zerknij jak wawa się bawi na spotach  !w00t  (można  :P), my opijamy nowych klubowiczów kawą  ;). Normalnie jak na spocie moherowych beretów  :P .

Migu :P

Chyba zacznę częściej czytać Regionalne -> śląskie , teksty jakie można przeczytać są super ;)

Może kiedyś odwiedzimy Was na spocie większą grupą [ co było by wesoło ] !bicz 2druga.gif

Odnośnik do komentarza
Myślę że nie ma co iść na żaden kompromis tylko trzeba zostać przy pierwszej opcji

(nie był to mój pomysł,więc proszę się mnie nie czepiać)

spotykania się w MC w Mikołowie  bo jest on najbliżej Chudowa.

a może własnie dlatego że przez cały okres letni spotykamy się w Chudowie warto w zimie dla odmiany zmienić rejon spotkań :P :P

A spoty moim zdaniem nie polegają na tym żeby siedzieć i :P   a potem na !w00t 

Można się bawić również przy dobrej kawie lub soczku 

Myśle że ciut wyolbrzymiasz sprawe ;) ;) (jeszcze ktoś pomyśli że na naszych spotkaniach nic innego nie robimy tylko :( i fru na !bicz )

Moim zdaniem każdy ma swój rozum i wie co robi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...