Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowe spotkania


Migu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • winpio

    21

  • Migu

    13

  • Joasia70

    13

  • Dzięgiel

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
ale to tak dalekoooooooo ....  ;)

Daleko jak daleko ale jakoś tak w tym Red Route :D

eee no Beatka miejsce do przejścia, wiadomo, że nie ma to jak w Chudowie na świeżym powietrzu .... ale pan się starał, paliwo do kominka skombinował ( mimo, że były to brykiety grilowe hihihi ) , węże za plecami nam chodziły , na ścianach fotki , fajnie, że nas tylu było .... tylko czemu to tak daleko ( hihihi ja jak ta zdarta płyta ale jak kończę tak późno w czwartki to potem każdy kilometr wydaje mi się 5 razy dłuższy ) no i szkoda, że te papierochy tak "pachną" ... hihihihi ubranie od razu do pralki poleciało ... byle do wiosny :D:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będę miał wolne (krwiodastwo !wchair ) więc w czwartek (standartowo około 18-tej) zawitam w Red Route na kawe !bicz . Jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszam :lol: .

Odnośnik do komentarza

To pierwsze spotkanie w tym nowym roku ;) A nowe rodzi się w bólach i może dlatego było nas tylko troje.Joasia jak zwykle nie zawiodła,Migu krwi upuścił i przyjechał .To było miłe i sympatyczne spotkanie ;) dziękuje wam bardzo B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sebastian gratulacje !!! i buziaki dla Ani ;):);)

Piotrek i Migu dzieki za miłe spotkanie, sałatkę i herbatę B):)

Odnośnik do komentarza

Planowałem się zjawić, ale nie udało się przyjechać whist

Mam nadzieje że następnym razem nic już nie stanie na przeszkodzie.

podłączę się do wątku żeby się pochwalić że moja rodzina niedługo się powiększy i będzie nowy burgmaniak  !scooter

:lol:whist gratulacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To pierwsze spotkanie w tym nowym roku whist A nowe rodzi się w bólach i może dlatego było nas tylko troje.Joasia jak zwykle nie zawiodła,Migu krwi upuścił i przyjechał .To było miłe i sympatyczne spotkanie  !yawn dziękuje wam bardzo :D

Jutro będe !yawn .

Bemol Ania gratulacje !OK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

znaczy znów na ten koniec świata mam jechać ??? WIOSNO I SPOTKANIA W CHUDOWIE WRÓĆCIE JUŻ !!!!!! hihihi .... to ja też przyjadę i .... może Bafka się skusi mimo, że to jej "ulubione" miejsce

Odnośnik do komentarza

!happybth Planowałem że po pracy zajrzę, ale zapowiedział sie potencjalny kupiec na quada i ... musiałem wrócić do Częstochowy, ale za tydzień nie odpuszczę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...