Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SPIS Powszechny MAXI WLKP


SimonWarka

Rekomendowane odpowiedzi

No tak prawdę powiedziawszy to moja skromna osoba nie jest nigdzie zrzeszona ale w sumie jak mogę być zrzeszony jak dopiero co zaczynam przygodę ze skuterem. Musze nabrać praktyki i dopiero wtedy odważę się na wyprawy z tak doświadczonymi jeźdźcami z P.E.Su. No wspólną jazdę na otwarcie sezonu jestem za. Meldujemy się razem z moim bratem ja na Silverku on na Majesty.

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale na ostatnim otwarciu były jakieś obozy czyli po oficjalce rozjechali się w swoje strony motocykliści na ścigaczach, turystykach i choperach. Czy swoją bazę mają gdzieś kierowcy skuterów prócz Golęcina oczywiście ?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Golęcin jest na dzień dzisiejszy najlepszą bazą. Jesli frekwencja P.E.S.-u nie dopisze zawsze można spotkać kogoś ze SKUT-a.

Szczegóły spotkań zamieszczane będą tutaj: NADUŚ

Poza spotkaniami środowymi oczywiście odbywają się spontaniczne spotkania/wycieczki w weekendy... spotkania najczęściej na stacji LOTOS ul. Dąbrowskiego/Żeromskiego... szczegóły będę się starać zawsze zamieszczać w tym temacie: NADUŚ -szczegóły w ostatnich odpowiedziach !

Dzięki za odzew !

Czekamy na kolejnych pozytywnie zakręconych w Wielkopolsce ! !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...