Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SPIS Powszechny MAXI WLKP


SimonWarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od pełnego roku jestem studenciną w stolicy WLKP :o

Jesli moja sytuacja akademicka się nie zmieni, będę miał możliwość przyprowadzenia Nexusa właśnie do Poznania na początek sezonu tj kwiecień-lipiec.

Jednak przed chwilą zdziwiłem się, że jest absolutny brak postów w WLKP.

Czy to oznacza, że jestem tu sam? !bicz

Proponuję krótką listę - może coś w przyszłym sezonie się ogarnie co do spotkań, wypadów itp :o

1. SimonWarka - Gilera Nexus 500 !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie oznacza, zaznacz po prostu w szukanych postach wiecej niz 30 dni i wtedy !bicz ... Brak postow w WLKP???

PS. Jest duza i prezna grupa Elity Skuterowej z Poznania. W koncu to wlasnie "oddzial" Burgmanii z Poznania zorganizowal nasz tegoroczny zlot w Rogoznie...

PS2. Ogolnie polecam zaznajomienie sie z "wyszukiwarka" z zaznaczeniem nie tylko postow w okresie 30- to dniowym...

Odnośnik do komentarza
Czy to oznacza, że jestem tu sam? :)

Jestesmy i zyjemy... hmm... chociaz co to za życie !tut

No dobra dośc tego zrzędzenia !

Nie było mnie trochę na forum Burgmanii i P.E.S.-u -czas nadrabiac straty.

Jakos tak wyszło, że mało piszemy w dziale regionalnym -może faktycznie czas to wkrzesić !!!

Witaj. Jesteśmy, działamy choć ja osobiscie na razie bez skutera ;) , z masą róznych-różnistych obowiazków, eeee ale... jakos to może będzie...

Jesli kolega ma chęć na spotkanie w klubowym towarzystwie to zapraszam na małe piwko w najblizszy weekend, info wysyłam na "priva".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kolejny mój błąd - po prostu jedno z nielicznych for na których włączony jest filtr postów !OKK

Ale przy okazji SPIS może się przydać, co by wszystkich skutermaniaków mieć w jednym topiku !happybth

Odnośnik do komentarza

Może Kliny to jeszcze nie Poznań, ale 15 km od centrum to prawie jak Poznań. Jestem tu od niedawna, ale uparcie staram się wytrzymać na !sciana do śniegów i mam nadzieję że w przyszłym sezonie też jeszcze tu będę. W każdym razie miło się będzie spotkać w przyszłym sezonie. Pozdrawiam

A tak swoją drogą MISIEK to gdzie się teraz spotykacie?

Odnośnik do komentarza
30lat napisał:
A tak swoją drogą MISIEK to gdzie się teraz spotykacie?

Hmm... powiem szczerze, ze zszedłem ostatnio (jak okreslono) do podziemia... i dosc długo nie było mnie ani na spotkaniach ani na forum Burgmanii i PES-u.

Miałem bardzo duzo pracy i róznych-róznistych kłopotów. Ech... na szczęście powoli wszystko wraca do normy.

Planowane jest małe spotkanie kilku osób z PES-u jutro wieczorem na Starym Rynku -dam znać dokładnie gdzie i o której. Jesli ktoś ma ochotę zapraszam -proszę sobie już zarezerwować jutrzejszy wieczór. Znaleźć nas po klubowych koszulkach nie będzie trudno.

Natomiast cyklicznie to raczej spotykamy się tylko w sezonie, poza sezonem na róznych imprezkach.

Pozdrawiam.

dodano 24/09 godz. 13:00:

jesli jest ktoś chętny na spotkanie przy piwku to zapraszamy dzisiaj na godz. 18-tą przed Ratuszem.

Odnośnik do komentarza

Witam . Jestem swiezy w waszych szeregach jezeli moge sie tak nazwac .I jak moge zaobserwowac tutaj sie nic nie dzieje . Mam pytanie w jaki sposob moge wstapic w szeregi Poznanskiej elity skuterow i czy w waszym gronie jest ktos z Gniezna .W Gnieznie pojawilo sie kilka maxi skuterow ale nikogo nie widzialem w jakichkolwiek barwach klubowych .

Odnośnik do komentarza
A co tam z luuuukiem się dzieje małe info

Fundi, Żyję, żyję :D Ale dzięki za pamięć :lol:

Powoli dochodzę do siebie po wypadku - niestety rehabilitacja będzie dość "długotrwała" - tak to już podobno jest przy złamaniu "guzka większego barku z przemieszczeniem" :D . Znęcają się więc nade mną ci rehabilitanci i rehabilitantki !YES. Ale efekty chwilowo mizerne. W styczniu jeszcze jedna operacja - wyciągną mi to całe żelastwo z łapy :] Jest jednak jakaś szansa, że późną wiosną wsiądę na moto :D Pożyjemy - zobaczymy.

Powoli zbliżam się też do momentu sprzedania Apki...

Muszę się przesiąść na takie dwa kółka, które słychać na drodze... jakąś większą masę stali i chromu :blink: To są plany jeszcze późniejsze, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam i Ja.

Faktycznie forum regionalne jak i forum www.skuterowa.com

Poznańskiej Elity Skuterowej (PES), trochę ostygło ale dobrze że tu "coś się rusza".

Proszę zainteresowanych bliższym spotkaniem z PES o info z danymi prywatnymi na meila.

Na pewno pomyślimy nad wspólnym spotkaniem z nowymi przybyszami.

Chyba że jeszcze śmigacie to zapraszam na wspólny wyjazd do Bydgoszczy w najbliższą niedzielę na zlot Mikołajów.

W Bydgoszczy planujemy być na 13:00 czyli przez Gniezno przelot około 11:00-11:30.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza

Witam.

Nabyłem ostatnio Hondę Silver Wing 600 i powolutku będę ja przygotowywał do nadchodzącego sezonu. Oczywiście jeśli pogoda pozwoli będę jeździł nią w miarę możliwości aby się z nią oswoić gdyż jest to mój pierwszy skuter, wiem wiem pewnie powiecie skoro pierwszy dlaczego od razu 600 ale tak zdecydowałem. Mój brat ma Majkę 400 i miałem kilka porównań, jeździłem Suzuki Burgman 400 więc wszystko co mnie interesowało przetestowałem i wybór padł na Hondę.

Mieszkam pod Poznaniem.

Do zobaczenia na trasie !happybth

Odnośnik do komentarza
Witamy i zapraszamy w nowym sezonie. Co prawda PES jest coraz bardziej elitą bez skuterową, ale to nie przeszkadza:)

Coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to zostanę ostatni na posterunku ???

Hmm... nie dam się ! Na mnie można liczyć.

Wielkopolanie -POBUDKA !!!

Info: kto ma chęć na spotkania w Poznaniu to zapraszam w każdą środę o 19:00 w "Dzikich Wieprzach" -koło przejazdu kolejowego na Golęcinie.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie oswajam się na drogach poza miastem z moim nowym nabytkiem i do miasta póki nie oswoję się z Silverem się nie wybieram ale gdy nadejdzie już czas na wjazd do miasta to na pewno się pojawię na Golęcinie !OK

Odnośnik do komentarza

Melduję się na stanowisku !OK Sezon rozpoczęty jakoś tydzień temu ale z czasem krucho - marne szanse na Golęcin co najmniej przez miesiąc. Ale jak się ogarnę to pewnie zajadę...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W środę to czyste pogaduchy, czy tylko miejsce zbiórki do dalszego śmigania?

Bo obecnie bez sqta, to chociaż autem bym podjechał co by się zapoznać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Na razie pogaduchy... aura nie ta...

A wracając do tematu: poproszę może o wpisy osób które nie są "zrzeszone" w żadnym wielkopolskim klubie i nie spotykają się cyklicznie.

Zapraszamy do wspólnych spotkan, do wspólnych wycieczek !

Odnośnik do komentarza

No to moja osoba nie jest zrzeszona nigdzie w WLKP - o ile to możliwe będę starał się odwiedzać w tym sezonie jak najczęściej :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Również jestem taki :ph34r: easy rider.

Mimo, że jestem dla większości PESu anonimowy, to niektórych z nich poznałem, czy to tylko z widzenia, czy zamieniłem kiedyś choćby kilka zdań.

Zdecydowałem jednak nie starać się o przystąpienie do PESu lub do innych, starych jak Cityrider, lub niedawno powstałych, jak SKUT, grup skuterowomotorowych w Poznaniu.

Ponieważ wiem, że często nie dysponuję czasem i nie chciałbym czuć się do niczego zobowiązywany.

Uważam, że nie warto być wyłącznie "papierowym" uczestnikiem takiej grupy.

Zaglądam na poznańskie fora.

Wiem, gdzie są spotkania i myślę, że chyba nikt nie byłby przeciwny gdy nieoczekiwanie zechciałbym się przyłączyć w organizowanych np. przez PES eskapadach.

Pozdro dla wszystkich PESiaków i wszelkich śmigaczy z innych grup dwukołowozakręconych w Poznaniu i Wlkp.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było zobaczyś kilkanaście maxi w poznaniu w jednym miejscu. Może byśmy się gdzieś wszyscy stykneli i razem wyruszyli na poznańskie otwarcie sezonu. co wy na to?

Odnośnik do komentarza

O ! To mi się podoba !

Kluby, klubami, podziały podziałami... ale fuzji spotkań trzeba obowiazkowo dokonać !

I na początek, jak zauważył Drzewo razem wspólnie na rozpoczecie sezonu !

No to kto jeszcze smiga niezrzeszony w P.E.S. lub SKUT ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...