Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

C1-E(lektryczne)


Gość Michał Kupczyk

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak dla mnie pojazdy elektryczne powoli będą wypierać pojazdy spalinowe. Ale to jeszcze kilkadziesiąt lat minie za nim na dobre trafią do codziennego użycia. W końcu jeszcze tej ropy trochę zostało, i wpierw należy zmodernizować infrastrukturę sieci elektrycznej. A lobby to lobby teraz paliwowe a niedługo elektryczne whist

nie mniej prototyp ciekawy whist

Odnośnik do komentarza
  • 0
To tylko koncepcja, ktora wg slow BMW nie ujrzy produkcji.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...oter-prototype/

Pytanie: po co wiec to pokazuja? :-D

--

Michal

By pokazać, że jak by co to też mogą coś takiego wyprodukować. Wydaje mi się, że chodzi o utrzymanie wizerunku firmy rozwijającej się i nadążającej za nowymi technologiami.

Odnośnik do komentarza
  • 0
To tylko koncepcja, ktora wg slow BMW nie ujrzy produkcji.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...oter-prototype/

Pytanie: po co wiec to pokazuja? :-D

--

Michal

By pokazać, że jak by co to też mogą coś takiego wyprodukować. Wydaje mi się, że chodzi o utrzymanie wizerunku firmy rozwijającej się i nadążającej za nowymi technologiami.

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą :)

Ale nie obraziłbym się gdyby BMW wypusciło nową wersję spalinowej C1 w takiej budzie.. no jak dla mnie miodzio :P

Odnośnik do komentarza
  • 0

Eh, może jestem dziwny, ale mi się bardziej "obecne" C1 podoba :P

To nowe jakieś takie dziwne. Pomijając kwestie tego, że wygląda jak adiva, to i te lusterka jakieś taskie lipne i jakoś tak chudo w ogóle :)

No ale przydałoy się odświerzyć projekt - mogliby coś wypuścić podobnego do C1 na rynek.

Odnośnik do komentarza
  • 0
By pokazać, że jak by co to też mogą coś takiego wyprodukować. Wydaje mi się, że chodzi o utrzymanie wizerunku firmy rozwijającej się i nadążającej za nowymi technologiami.

Dokladnie tak :).

Mi sie to C1 podoba bardziej od normalnego modelu, troche futurystyczne, problem moze powstac przy checi przewozenia bagazu...

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Znam człowieka, który sprzedał C1'ke ludziom z Vectrixa. Sztuka pojechała do fabryki we Wrocławiu i miała być rozebrana na czynniki pierwsze jako baza do pomocy we wdrożeniu nowego modelu o napędzie elektrycznym. Nawet śmiał się że przyjechali, nic nie oglądali, papierów prawie zapomnieli :P , zapłacili i odjechali.

Teraz jak widać pod tym projektem podpisuje się bardziej BMW niż Vectrix, który jak wiadomo poległ.

Za moment będzie news na stronie głównej o BMW E-C1.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy
Znam człowieka, który sprzedał C1'ke ludziom z Vectrixa. Sztuka pojechała do fabryki we Wrocławiu i miała być rozebrana na czynniki pierwsze jako baza do pomocy we wdrożeniu nowego modelu o napędzie elektrycznym.

Została rozebrana (potem ponownie złożona) ale z innych powodów. Jakiś czas temu (może nadal) BMW zastanawiało się nad wznowieniem produkcji C1...

Odnośnik do komentarza
  • 0
.....na pewno jest cichutki !V

To prawda. Nieprzyzwoicie cichy i to prawdę mówiąc mnie, człowieka stojącego obok irytowało.

O resztę doznań spytaj M@rkiza. Ma na ten temat duuuuużo do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Czy ktoś z burgmaniaków ma elektryczny skuter, jezeli tak to jakie wrażenia z jazdy? na pewno jest cichutki :D

Ja hulajnogą elektryczną miałem okazję pojeździć !OKK

Odnośnik do komentarza
  • 0

Heh, cichy, ciężki i szybki :D

A ta C1 swoją dolną częścią dziwnie przypomina mi pewien elektryczny maxiskuter... (na którym nauczyłem się jeździć swego czasu i od tego wszystko się zaczęło...) !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...