Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niepokalanów 11/10/2009


magart

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie się przyłaczę, niezależnie od tego gdzie będzie miejsce spotkania :) .

To może i mnie przygarnie grupa legionowska. Mam nadzieje że pogoda nie zrobi nam psikusa

nie widzę przeciwskazań :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • magart

    7

  • monk

    7

  • Arecki

    5

  • ptaku_1

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Marynarzu, i ew. inni koledzy z okolic Mokotowa !

A może 9:00 Spacerowa z Belwederską ????(pod Hayatem jest przystanek, tam jest gdzie się postawić)

pomkniemy sobie pięknie przez miasto do R66 ???

A ?

!happybth !happybth !happybth !V whist:D !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
Marynarzu, i ew. inni koledzy z okolic Mokotowa !

A może 9:00 Spacerowa z Belwederską ????(pod Hayatem jest przystanek, tam jest gdzie się postawić)

pomkniemy sobie pięknie przez miasto do R66 ???

A ?

!happybth !happybth !happybth !V whist:D !scooter !scooter !scooter

Jestem jak najbardziej za :)

Może być i 9.00 w w/w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Wszystko jasne. Dołączę do Was w Babicach. Tak sobie liczę o której godzinie, tam muszę być ?? :lol: z R66 do Babic to jakieś 7 minut. :D Ok. 10:07 jestem w Babicach. :D

A w którym miejscu będziesz oczekiwał kolumny !sciana ? Może ktoś jeszcze dołączy się w Babicach .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Niestety Panowie ja nie dalem rady zalatwic sobie wolnego, zycze wam dobrej zabawy.

Cóż, szkoda !sciana .

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to o godz. 9-tej. będziemy z Szamanem czekali chwilkę pod Kauflandem w Jabłonnie.

9.15 powinniśmy być na BP pod ratuszem.

Liczymy na wszystkich, którzy nie wymiękają przy byle deszczyku :D:lol: .

Odnośnik do komentarza
Niestety Panowie ja nie dalem rady zalatwic sobie wolnego, zycze wam dobrej zabawy.

Cóż, szkoda :lol: .

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to o godz. 9-tej. będziemy z Szamanem czekali chwilkę pod Kauflandem w Jabłonnie.

9.15 powinniśmy być na BP pod ratuszem.

Liczymy na wszystkich, którzy nie wymiękają przy byle deszczyku :D:D .

Ano wygląda na to, że bez kondoma jutro się nie obejdzie !sciana . Do zobaczenie pod BP, R66, Babicach, Niepokalanowie :D:)

Odnośnik do komentarza
Niestety Panowie ja nie dalem rady zalatwic sobie wolnego, zycze wam dobrej zabawy.

Cóż, szkoda <_< .

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to o godz. 9-tej. będziemy z Szamanem czekali chwilkę pod Kauflandem w Jabłonnie.

9.15 powinniśmy być na BP pod ratuszem.

Liczymy na wszystkich, którzy nie wymiękają przy byle deszczyku ;):) .

Szkoda Ptaku_1 :/

W takim razie melduję (meldujemy) się 9.15 na BP pod ratuszem :)

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów ze stolicy <_< mam takie pytanko: czy znajdę gdzieś u Was otwarty jutro sklep z artykułami motocyklowymi? Wybieram się jutro na przymknięcie sezonu i na 99% po drodze nieżle nas zleje, a nie zdążyłem kupić rękawiczek przeciwdeszczowych. Będę wdzięczny za jakieś namiary bo na pewno powrót w mokrych rękawicach nie będzie przyjemny...

Odnośnik do komentarza

Czy może ktoś bedzie jechał od strony Piaseczna? Którą trasą? Chetnie bym się podczepił, zawsze raźniej z kimś, niż samemu.

Szkoda, że pogoda jest jaka jest, niestety jeśli będzie rano lało, to jadę 4oo - nie mam odpowiednich ciuchów deszczowych na moto.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Witam kolegów ze stolicy  ;)  mam takie pytanko: czy znajdę gdzieś u Was otwarty jutro sklep z artykułami motocyklowymi? Wybieram się jutro na przymknięcie sezonu i na 99% po drodze nieżle nas zleje, a nie zdążyłem kupić rękawiczek przeciwdeszczowych. Będę wdzięczny za jakieś namiary bo na pewno powrót w mokrych rękawicach nie będzie przyjemny...

motoakcesoria.pl

Warszawa Marki

Al. Piłsudskiego 2A

10:00 - 16:00

22 7714827

wersja hardcore - gumowe rękawice pod motocyklowe <_<

@bemol77 - zagadaj Mariusza może rzutem na taśmę kupisz coś w adamoto (o ile dobrze kojarzę osobę i sklep :) )

Odnośnik do komentarza
Czy może ktoś bedzie jechał od strony Piaseczna? Którą trasą? Chetnie bym się podczepił, zawsze raźniej z kimś, niż samemu.

Szkoda, że pogoda jest jaka jest, niestety jeśli będzie rano lało, to jadę 4oo - nie mam odpowiednich ciuchów deszczowych na moto.

Pozdro.

Witaj!

Ja startuję około 9:00 z Mysiadła, niezależnie od pogody na <_< . Jadę Puławską do Poleczki, potem Żwirki i Wigury do Banacha, potem Bitwy Warszawskiej do tunelu koło zachodniego a potem to już jestem na miejscu. Możemy więc razem jeśli się skusisz na 2oo...

Odnośnik do komentarza

Ransom, czyli jedziesz najpierw pod R66. Ja planuję od razu jechać do Niepokolanowa, (Nadarzyn-Brwinów-Błonie) ewentualnie w Błoniu nadłozyc kilka km i podjechać do Leszna (ok 10ej) i tam zaczekać na jadącą ekipę z W-wy. Niewielkiego deszczu się nie boję, ale jeśli będzie lało, to skuter niestety odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wszystko jasne. Dołączę do Was w Babicach. Tak sobie liczę o której godzinie, tam muszę być ??  :) z R66 do Babic to jakieś 7 minut.  :) Ok. 10:07 jestem w Babicach.  ;)

A w którym miejscu będziesz oczekiwał kolumny <_< ? Może ktoś jeszcze dołączy się w Babicach .

Będę na stacji benzynowej Babice Stare, tuż za rondem po lewej stronie, około 10 tej.

Odnośnik do komentarza
Wszystko jasne. Dołączę do Was w Babicach. Tak sobie liczę o której godzinie, tam muszę być ??  whist z R66 do Babic to jakieś 7 minut.  whist Ok. 10:07 jestem w Babicach.  ;)

A w którym miejscu będziesz oczekiwał kolumny !scooter ? Może ktoś jeszcze dołączy się w Babicach .

Będę na stacji benzynowej Babice Stare, tuż za rondem po lewej stronie, około 10 tej.

Czyli na SHELL . Ok jeśli będzie pogodowa tragedia pojawię się tam ale 4oo .

Odnośnik do komentarza
Wszystko jasne. Dołączę do Was w Babicach. Tak sobie liczę o której godzinie, tam muszę być ??  whist z R66 do Babic to jakieś 7 minut.  whist Ok. 10:07 jestem w Babicach.  ;)

A w którym miejscu będziesz oczekiwał kolumny !scooter ? Może ktoś jeszcze dołączy się w Babicach .

Będę na stacji benzynowej Babice Stare, tuż za rondem po lewej stronie, około 10 tej.

Jeśli nie będzie lało, to bedę czekał na kolumnę w Lesznie, zerkajcie za srebrnym Burgmanem na awaryjkach - gdzieś przycupnę na wylocie z Leszna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...