Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niepokalanów 11/10/2009


magart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • magart

    7

  • monk

    7

  • Arecki

    5

  • ptaku_1

    5

Top użytkownicy w tym temacie

W głównym wątku "niedzielnym" była rzucona propozycja spotkania 1h przed mszą pod R66, ale jakoś bez większego odzewu. Ja jestem za, tym bardziej, jeśli uda nam się dostać kamizelki klubowe, to była by to dobra okazja do ich dystrybucji przez trasą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie by było pojechać razem całą grupą.

Myślę że na dojazd godzina to wystarczy ale ustalmy spotkanie na 10:30 przy R66.

Lepiej mieć trochę zapasu.

Odnośnik do komentarza

Wrzonio msza jest o 11 !happybth:) Coś Ci sie chyba przepalcowało !happybth z tą 10.30 !happybth:). O 9:30 zbiórka pod R66 i o 10.00 wspólny wyjazd - co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

jak uda mi sie zamienic sie z kims w pracy to postaram sie byc.

Monk czy w razie czego mozna zapakowac do 4oo twojej zony mojego plecaczka?? Marznie mi i pozniej narzeka a tak by miala cieplej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wrzonio msza jest o 11 !happybth:) Coś Ci sie chyba przepalcowało !happybth z tą 10.30 !piwko:). O 9:30 zbiórka pod R66 i o 10.00 wspólny wyjazd - co Wy na to ?

Dobrze, że coś napisałem bo bym jechał na 12:00. Ale bym się zdziwił :lol:

Oczywiście pełna akceptacja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ będę startował z Piastowa, dołączę do Was po drodze w Broniszach, lub w Babicach. Tylko którą drogą będziecie jechali ? 2 na Poznań, czy 580 na Żelazową Wolę.

Odnośnik do komentarza

Grzegorz jak znam życie to 5 min przed wyjazdem nie będzie wiadomo, która droga lepsza whist;););). Wydaje mi się, że 580 jest mniej uczęszczaną drogą. Możemy się umówić na tel. tuż przed naszym wyjazdem. Jakby co to wysyłam Ci swój numer tel. na PM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W niedzielę to właściwie obydwie drogi są niezbyt zabite, ale 580 na Żelazową Wolę jest przyjemniejsza i nie ma świateł. A poza tym w tej chwili chyba 580 ma lepszą nawierzchnię niż ta przez Ożarów i Błonie.

Odnośnik do komentarza
Monk czy w razie czego mozna zapakowac do 4oo twojej zony mojego plecaczka?? Marznie mi i pozniej narzeka a tak by miala cieplej.

Nie ma problema. Możemy się umówić u Ciebie, to zabierzemy małżonkę i ruszymy paczką pod R66. Tylko prośba o wzięcie pod uwagę synchronizacji personalnej w przypadku powrotu, bo nie ręczę za kondycję żony. W planach mamy dotrwać do końca whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystko jasne. Dołączę do Was w Babicach. Tak sobie liczę o której godzinie, tam muszę być ?? whist z R66 do Babic to jakieś 7 minut. whist Ok. 10:07 jestem w Babicach. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
spoko, tylko ze narazie mam klopoty z zalatwieniem wolnej niedzieli i pewnie wszytko sie wyklaruje w sobote

Załatwiaj, załatwiaj !tut , będzie mi raźniej jechać do R66 :angry: .

Powinna uzbierać się całkiem niezła grupa, a jak jeszcze dopisze pogoda to bedzie !w00t .

Odnośnik do komentarza

hmm.. to zależy od Ptaku_1 i jego wolnej niedzieli, bo planujemy zabrać nasze żony w 4oo.

..a ) Jeśli do tego dojdzie, spotykamy się w Jabłonnie (dokładnie 6.8km od stacji BP) i stamtąd ruszamy do R66. Jeśli masz ochotę ruszyć z nami to zapraszamy, może nawet Arecki do nas dołączy (co deklarował powyżej).

..b ) wersja pesymistyczna, spotykamy się 9:15 na stacji BP. Arecki dojedziesz?

edit: Przepraszam Jabłonnę za moje ograniczenia :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...