Skocz do zawartości
Forum Burgmania

niedzielna wycieczka do "stolycy"


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bemol77

    17

  • Joasia70

    12

  • Bafka

    10

  • winpio

    10

Top użytkownicy w tym temacie

na początek. Bardzo żałuje że nie dojechaliśmy w komplecie,ale los płata nam różne figle .Sebastian to co spotkało ciebie, mogło się zdarzyć każdemu z nas ,to po prostu nasze "polskie drogi" !scooter ech .szkoda gadać wracaj do formy jak najszybciej a skuter nie wygląda tak źle po tym co wyczyniał .Karton ,tu dwa słowa do ciebie,więcej wiary :) . Pozostałym kierownikom a nawet szefom hihi dziękuje za fajną jazdę w tych nie fajnych warunkach .Waw, Dzięgiel to oczywiście do was :)

na koniec ,hm .właściwie powinno się zacząć nowy temat "Roni z rodziną i ich przyjaciele" to jak zostaliś my przyjęci przeszło moje największe wyobrażenie a wiele słyszałem .Roni tacy jak ty , przywracają mi wiarę w ludzi ,dzięki za miłe spotkanie po prostu "magia miecza".odniosę się jeszcze do twoich słów .jak to i czym byłeś robiony moim zdaniem był twardy jak huhuhuhu dzięki jeszcze raz i pozdrawiam całą ekipę

Odnośnik do komentarza

Trochę za często te szlify. :)  Może trzeba zmienić prowadzącego? !scooter

Za szybko jeżdżą i tyle :) następnym razem jadę z nimi bo nie ma ich kto pilnować i doprowadzić do pionu :)

Czyżby zmiana prowadzącego? ;)

odnoszę wrażenie że to szukanie dziury w całym .

Bafka ale my właśnie byliśmy w pionie podczas jazdy :(

Sebastian dopisałeś coś do swojego podpisu, ale jak widać nadążył tylko kierownicy nie mógł trzymać :) reasumując można zmienić prowadzącego ale co to zmieni ?więc poco zmieniać?

Odnośnik do komentarza

co do zmiany prowadzącego to myślę że to tylko żarty. Przecież Waw całkowicie daje radę i jakby nie mój szlif to nie byłoby tematu, wiec też myślę że zmiany nie są potrzebne !scooter no chyba że wróci Ojciec Dyrektor Patryk :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bemolek lecz się chłopie. Twoje doświadczenie rośnie, tylko dlaczego w ten sposób.

Na spotkaniu czwartkowym rozmawiałem z Kartonem o jeździe w deszczu a szczególnie na trasie do W-wy, gdzie koleiny są wyższe od opony i obaj stwierdziliśmy, że trzeba szczególnie uważać a i tak może się coś przydarzyć.

WAW z tym prowadzącym to nie bierz sobie tego tak do serca, bo jak napisałeś każdy zna swoje możliwości i powinien wiedzieć co robi a i tak nie przewidzi się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

WAW ja niemam nic do twojego prowadzenia ja poprostu miałem zwolnić BEMOL też tak gadał i do stolicy i tak byśmy dojechali może 10minut póżniej myśle że koniec tematu dzięki

Odnośnik do komentarza
WAW ja niemam nic do twojego prowadzenia ja poprostu miałem zwolnić BEMOL też tak gadał i do stolicy i tak byśmy dojechali może 10minut póżniej  myśle że koniec tematu dzięki

A to miałeś coś ? !scooter

bo niebardzo rozumiem o czym piszesz !piwko (ni z gruszki ni z pietruszki)

...koleiny deszcz i 130km/h to jak sie miało skończyć ?ja sie wruciłem śmigam na 2oo od 1985r ale jestem za cienki pozdrawiam

Karton napisałeś że jesteś "cienki" a jezdzisz 130km/h w deszczu po koleinach.(i zgadzam się z tobą, powinieneś zwolnić)

Ja niestety albo "stety" nie mam takiego doświadczenia jak TY bo z taką prędkoscią w takich warunkach nie miałbym odwagi jechać w koleinie (ja staram się je omijać z daleka a jeśli już muszę z jakiś powodów jechać koleiną to napewno nie z taką prędkoscią).

Odnośnik do komentarza
WAW ja niemam nic do twojego prowadzenia ja poprostu miałem zwolnić BEMOL też tak gadał i do stolicy i tak byśmy dojechali może 10minut póżniej  myśle że koniec tematu dzięki

A to miałeś coś ? !scooter

bo niebardzo rozumiem o czym piszesz !piwko (ni z gruszki ni z pietruszki)

...koleiny deszcz i 130km/h to jak sie miało skończyć ?ja sie wruciłem śmigam na 2oo od 1985r ale jestem za cienki pozdrawiam

Karton napisałeś że jesteś "cienki" a jezdzisz 130km/h w deszczu po koleinach.

Ja niestety albo "stety" nie mam takiego doświadczenia jak TY bo z taką prędkoscią w takich warunkach nie miałbym odwagi jechać w koleinie (ja staram się je omijać z daleka a jeśli już muszę z jakiś powodów jechać koleiną to napewno nie z taką prędkoscią).

no nic dodać nic ująć !yawn

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może macie jakieś zdjęcia? Chyba że Bafka nie dała aparatu. Biedny Daruś, tak mi Ciebie żal chłopie.

Jesteście widoczni na zdjęciach forumowiczów (jakby nie było najwięksi twardziele !scooter - podziwiam Was) i w takich fajnych kamizelkach !yawn

Jeszcze pojeździmy !piwko

Odnośnik do komentarza
To może macie jakieś zdjęcia? Chyba że Bafka nie dała aparatu. Biedny Daruś, tak mi Ciebie żal chłopie.

Jesteście widoczni na zdjęciach forumowiczów (jakby nie było najwięksi twardziele !scooter - podziwiam Was) i w takich fajnych kamizelkach !yawn

Jeszcze pojeździmy !piwko

ja nie miałem kamizelki to ja chyba cienias jestem hihihi

Odnośnik do komentarza
To może macie jakieś zdjęcia? Chyba że Bafka nie dała aparatu. Biedny Daruś, tak mi Ciebie żal chłopie.

Jesteście widoczni na zdjęciach forumowiczów (jakby nie było najwięksi twardziele !scooter - podziwiam Was) i w takich fajnych kamizelkach  !w00t

Jeszcze pojeździmy !piwko

ja nie miałem kamizelki to ja chyba cienias jestem hihihi

Bo Ty byłeś "Incognito" !yawn

Odnośnik do komentarza
bo z taką prędkoscią w takich warunkach nie miałbym odwagi jechać w koleinie (ja staram się je omijać z daleka a jeśli już muszę z jakiś powodów jechać koleiną to napewno nie z taką prędkoscią).

Waw nie ma co się denerwować, jak mówi stare przysłowie "Mądry polak po szkodzie". Ja też nie jechałem w koleinach tylko przez nie przejeżdżałem na lewy pas, a kto by przewidział że tak się stanie !sciana może jak miałbym chociaż ćwiartkę Twojego doświadczenia to nic by się nie stało

Odnośnik do komentarza
bo z taką prędkoscią  w takich warunkach nie miałbym odwagi jechać w koleinie (ja staram się je omijać z daleka a jeśli już muszę z jakiś powodów jechać koleiną to napewno nie z taką prędkoscią).

Waw nie ma co się denerwować, jak mówi stare przysłowie "Mądry polak po szkodzie". Ja też nie jechałem w koleinach tylko przez nie przejeżdżałem na lewy pas, a kto by przewidział że tak się stanie !scooter może jak miałbym chociaż ćwiartkę Twojego doświadczenia to nic by się nie stało

A kto tu się denerwuje?

To tylko odpowiedz na dziwny post Kartona :D

może jak miałbym chociaż ćwiartkę Twojego doświadczenia to nic by się nie stało

Doświadczenia? nie uważam żebym miał większe niż kto kolwiek z naszej grupy.

I jak to się mówi " nieznasz dnia ani godziny" i każdego bez wyjątku może coś złego spotkać i to w najmniej spodziewanym momencie.

ps.

Myślę że niema sensu już komentować tego zdarzenia, stało się (z takiej czy innej przyczyny) i już nic na to nie poradzimy.

Całe szczęście, że konsekwencje nie były tragiczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...