Skocz do zawartości
Forum Burgmania

niedzielna wycieczka do "stolycy"


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bemol77

    17

  • Joasia70

    12

  • Bafka

    10

  • winpio

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jadę  ;) trzymajcie się ciepło whist

Bafka no co Ty whist

Ciut wody z nieba i wymiękasz

no własnie Bafka pokaż że masz jaja chopie ;);)

Jak bym była taki kozak jak ty...... !scooter to jaja bym pokazała :P

Odnośnik do komentarza
Nie jadę  ;) trzymajcie się ciepło whist

Bafka no co Ty whist

Ciut wody z nieba i wymiękasz

no własnie Bafka pokaż że masz jaja chopie ;);)

Jak bym była taki kozak jak ty...... !scooter to jaja bym pokazała :P

jaki ja ta kozak raczej maślaczek

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się z chłopakami (Waw, Dzięgiel, Winpio) !happybth :P !tut w czasie postoju w Częstochowie, szacun za determinacje. Niestety w okolocy Koziegłów Karton miał niemiłą przygode i z Bemolem77 zawrócili. Mam nadzieję że że wszystko bedzie OK. Pozdro Karton i szerokości dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja nie miałem!!! tylko bemol miał szlifa ale dał rade wrucić na mato do domu jest dobrze poobijany ale nie połamany a moto sie naprawi pozatym te koleiny deszcz i 130km/h to jak sie miało skończyć ?ja sie wruciłem śmigam na 2oo od 1985r ale jestem za cienki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
ja nie miałem!!! tylko bemol miał szlifa ale dał rade wrucić na mato do domu jest dobrze poobijany  ale nie połamany  a moto sie naprawi  pozatym te koleiny deszcz  i 130km/h to jak sie miało skończyć ?ja sie wruciłem śmigam na 2oo od 1985r  ale jestem za cienki  pozdrawiam

Widocznie coś poprzestawialem, ale wybacz było wcześnie !happybth .

Najważniejsze że Bemol77 sie nie połamał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę wam pięknej, słonecznej pogody. Przywieźcie dużo wrażeń i zdjęć.

Moje życzenia często się sprawdzają. !tut Właśnie w Katowicach wyszło słońcy i jest 15 stopni, oby tak było na trasie powrotnej.

Trochę za często te szlify. :P Może trzeba zmienić prowadzącego? !happybth

Odnośnik do komentarza

Trochę za często te szlify. !OK  Może trzeba zmienić prowadzącego? !happybth

Za szybko jeżdżą i tyle !tut następnym razem jadę z nimi bo nie ma ich kto pilnować i doprowadzić do pionu :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to już chyba limit szlifów wyczerpaliśmy ??? Sebastian wracaj do zdrowia ... pozazdrościłeś mi tego wylegiwania się na kanapie ???? :D trzymaj się chłopie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bemol, wracaj szybko do zdrowia. Dowiedziałem się od Twoich ziomali o tym zdarzeniu. Podobno bardzo groźnie to wyglądało, ale na szczęście, nie skończyło się tragicznie. Trzymaj się chłopie. A skuter przez zimę doprowadzisz do stanu z dnia wczorajszego.

Odnośnik do komentarza

Zdrówka życzę :D

Pogoda była licha i zdradziecka, niby całą trasę udało mi się przejechać bez niespodzianek, gdy na przejściu dla pieszych 800m przed garażem najpierw przednie potem tylne koło zachciało sobie tańcować, a jechałem "osiedlową 50ką.." Na zimnym pocie się skończyło..

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Dzięki wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia a w szczególności Kartonowi za eskortę do domu !piwko Jestem już w domu, kręgi na swoim miejscu !happybth reszta ciała doleczy się pózniej, na razie dwa tygodnie leżenia na plecach. Dobrze że nie jest gorzej. A to wszystko zasługa naszych cudownie gładkich dróg :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa śląska po obfitym obiedzie i takie tam, właśnie została pożegnana . Ja chyba zostałem mientkim ch...m robiony bo zwątpiłem w pogodę i na przymknięcie wybraliśmy się z małżonką i Jack'u na 4oo.

Wielki szacun i determinację dla Winpia, Dzięgla i Wawa.Tak trzymać !happybth

btw

foty jak leją po rowach trochę później.

Odnośnik do komentarza

No obiad u państwa Ronich był naprawde baarrdzo obfity.Wielkie dzięki za gościnę(zresztą nie pierwszy raz)

Pozdrowienia dla wszystkich,z którymi się dzisiaj spotkałem.Było super ;)

Sebastian wracaj do zdrowia bo niedługo u nas ognisko na zakończenie.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję że szybko pójdzie rehabilitacja, chociaż po dzisiejszej nocy odkryłem nowe pokłady bólu :D a na ognisko chętnie przyjadę ale niestety 4oo bo mało prawdopodobne że ;) będzie jeszcze w tym sezonie gotowy !TAZ

Odnośnik do komentarza

Trochę za często te szlify. :(  Może trzeba zmienić prowadzącego? !scooter

Niestety jakoś nikt się na tą funkcje nie wyrywa. :)

Odnoszę wrażenie że jest to osoba do której można mieć pretensje o wszystko:

jedni o to że za szybko

inni że za wolno

jeszcze inni że deszcz pada :)

ktoś jeszcze że dziurawa droga

itp.

Niestety nie jesteśmy cudotwórcami i na pewne rzeczy nie mamy wpływu.

Przed jazdą (grupową) i nawet w trakcie ustala się warunki które będą wszystkim odpowiadać (prędkość , ilość przystanków itp) choćby ze względu na : różne doświadczenie w prowadzeniu motocykla , przygotowanie do jazdy np. posiadanie odzieży p. deszczowej, samopoczucie, itp. i jeśli komuś coś nie odpowiada to ma prawo to zgłosić. Niestety zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony .

Wszystko to robimy aby jechało się lepiej i przyjemniej

Ps1.

Patryk, w tym sezonie zabrakło na wyjazdach twojej osoby i niestety nikt nie przekazał doświadczenia prowadzącego grupę. :)

ps2.

Karton, szkoda że nie dojechałeś ale najważniejsze aby nie przeceniać swoich umiejętności i doświadczenia (niesty ulewny deszcz dał popalić) więc wielki szacun ża twoją decyzje i że potrafiłeś odpuścić.

ps3.

Bemol wracaj szybko do zdrowia, skuterek się naprawi i będzie jak nowy. :)

ps4.

Dziękuje wszystkim za spotkanie przymykające sezon ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bemol, wracaj do zdrowia. Szczęście, że nic poważniejszego się nie stało, sądząc

po wstępnych opisach...

Szacunek dla Was, którzy pojechaliście na !scooter jak i dla wszystkich, którzy uczestniczyli w tym zacnym wydarzeniu. Szkoda, że mi w tym roku

nie dane było uczestniczyć w przymknięciu sezonu :):)

pzdr

Odnośnik do komentarza
...najważniejsze aby nie przeceniać swoich umiejętności i doświadczenia (niesty ulewny deszcz dał popalić) więc wielki szacun ża twoją decyzje i że potrafiłeś odpuścić....

To prawda że nie można przeceniać swoich umiejętności bo droga szybko to potrafi zweryfikować :) mnie nauczyła pokory i pokazała gdzie moje miejsce w szeregu ;) a na przyszłość jak miałbym jakieś dziwne zapędy to proszę prowadzącego o :) może wtedy uniknę !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...