Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec sezonu.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Będę u Roberta na pewno ok 8ej.tylko jeszcze nie wiem czym?

Pogoda jak na razie u mnie zachęcająca do poruszania się na !scooter ale do rana jeszcze sześć godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Miło było Was chłopaki znów zobaczyć, oby do wiosny !happybth

nam równierz było miło tylko nie rozumiem dlaczego mamy czekać aż do wiosny na następne spotkanie?

Będzie napewno okazja zobaczyć się prędzej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dopiero dotarłem do domku.Dzięki chłopaki za wspólną wyprawę i za to że nie marudziliście mi jak tan "hołek"z nawi ;) .Na liczniku stuknęło mi ponad 700km.szkoda tylko że nie na 2oo !piwko

Przymknięcie uważam za bardzo udane tylko te kujawiaki non stop się podkręcali między sobą,dobrze że mnie się nie czepiali ;) .Hi.HI. wiem czemu się nie czepiali :angry: bo to ja trzymałem w garści kluczyki od auta !happybth .

orzech -Oby do wiosny-chodzi o rozpoczęcie sezonu?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Miło było Was chłopaki znów zobaczyć, oby do wiosny :D

Ciebie też rozłupańcu , a do wiosny jeszcze daleko , może jak pogoda się wyklaruje to jakąś małą traskę ale tym razem na :D zrobimy , bo chyba to nie koniec sezonu , chyba ;)

P.S. zapomniałbym - Grześ , Tobie przede wszystkim dzięki za podwózkę , a kolegom za towarzystwo i pomoc w oględzinach zacnej !TAZ

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora , nie żeby bi się tam pisać chciało no ale :P . Jak wspomnę ten teks Bobasa to zaraz mi humor wraca .

No od kogo zacząć może od siebie , przepraszam że wczoraj nie pisałem ale w czasie powrotu tak mnie łepetyna nawalała że szok jak zajechałem do domu to Mania stwierdziła że jestem jakoś siny :huh: . Ale dzisiaj to dzisiaj a wczoraj to było tak dawno whist .

Podziękowań nie ma końca .

1) Robsonowi za tę zimną kawę i maluteńkie ciasteczko :P:lol: .

2) Fundi o ten kolega to jest gość nawet potrafił mnie obudzić o matko o 6 . 40 !piwko :lol: w niedziele , jeszcze pogadamy w tym temacie .

3) Siemik Kolega od nawigacji , wolałem tą muzykę nisz ( za 100 metrów skręć w prawo ) wystarczyło że Robert całą drogę chwalił zacną markę :lol: !yawn .

Grześ a jeśli chodzi o kierownice to mogłeś oddać Włodkowi widziałem z tyłu jak się wyrywał do prowadzenia 4 00 hi hi :P . Tak koledzy byliście światkami tych iskierek w oczach Robsonka jak oglądał zacną , ostatnio takie iskierki miał jak poznał swą drugą połowę !scooter . Wyście myśleli że te flaki to za fri . Człek jak się zakocha to szaleje i stać go wtedy na wiele whist . Po prostu szacun dla kolegi !w00t .

No i oczywiście szacun Kolegom z Wawy za spotkanie i pogaduchy , szkoda tylko że pogoda niestety była do bani :( .

No to starczy tego pisania , niech inni też co napiszą whist:) .

Odnośnik do komentarza

Upiorny człeku długo knułem co by Was wziąść z zaskoczenia i spotkać się z dobrymi ludżmi w Niepokalanowie. Jednak finanse zblokowały mi temat wyjazdu na przymknięcie sezonu. Mimo to i tak byłem z Wami sercem i myślami (dot. wszystkich MAXIJEŹCÓW i nie tylko z Kowalewa)

Pozdr. J.D.

Odnośnik do komentarza

Jacenty jeśli mogę , nie tylko Ty masz takie problemy są i koledzy co mają takie same albo podobne . Raz na wozie raz pod wozem . To że mogliśmy się tam spotkać a Ty nie dałeś znać to będzie cię drogo kosztować :):P !happybth :):lol::) .

P.S

Niech Ci tam :):P Pozdrawiam :):):):) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...