Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec sezonu.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) .

Grześ ja z Robsonkiem byliśmy na mszy świętej na otwarcie sezonu i chętnie bym pojechał na zakończenie , ale czas pokaże co i jak się po układa , ale jak na razie to temat ciężki , przynajmniej dla mnie . Co nie którzy koledzy mają z tym dobrze że zostają zaproszeni na nocleg do Koleżanek i Kolegów z Wawy , a to jak mieliśmy okazję się przekonać jest bardzo ważne gdyż temat jest taki że nie ma potrzeby pospiechu i powrotu do domu no i jazdy po nocy ;) .

P.S

Jeszcze zacana w nocy dałaby radę ale Ten z pod to kto wie ;);):lol::lol: , znaczy się Jego <_<whist !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie - Majka nie nadąża za SW , a co dopiero za B650 <_< , a poza tym w klanie SW mnie nie lubią , to co się będę pchał !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znacie mnie więc wiecie że dostosuję się do każdego, jeśli oczywiście nie będzie za bardzo odstawał. !OKK

My z Sylwią chcemy wyjechać z rana i wrócić jeszcze przed zmrokiem jeśli się to uda oczywiście <_< .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Znacie mnie więc wiecie że dostosuję się do każdego, jeśli oczywiście nie będzie za bardzo odstawał. :(

My z Sylwią chcemy wyjechać z rana i wrócić jeszcze przed zmrokiem jeśli się to uda oczywiście :( .

Grześ - oczywiście żartowałem , przecież wszyscy doskonale wiedzą że Upiorkowa SW słabo się zbiera i często w trasie muszę na niego czekać :(:(:):( , i dlatego kolega z Kowalewa marzy o skuterze z prawdziwego zdarzenia , czyli spod znaku 3 kamertonów :);)

Jeśli chodzi o wyjazd do W-wy 11-go , to na razie nic jeszcze nie mogę powiedzieć , im bliżej będzie tej daty , to będę wiedział na 100 %.

Odnośnik do komentarza
Znacie mnie więc wiecie że dostosuję się do każdego, jeśli oczywiście nie będzie za bardzo odstawał. :)

My z Sylwią chcemy wyjechać z rana i wrócić jeszcze przed zmrokiem jeśli się to uda oczywiście  :) .

Grześ - oczywiście żartowałem , przecież wszyscy doskonale wiedzą że Upiorkowa SW słabo się zbiera i często w trasie muszę na niego czekać :(:(:(:( , i dlatego kolega z Kowalewa marzy o skuterze z prawdziwego zdarzenia , czyli spod znaku 3 kamertonów :):(

Jeśli chodzi o wyjazd do W-wy 11-go , to na razie nic jeszcze nie mogę powiedzieć , im bliżej będzie tej daty , to będę wiedział na 100 %.

No kolego :):P:P:(;)

Odnośnik do komentarza
No właśnie - Majka nie nadąża za SW , a co dopiero za B650 :) , a poza tym w klanie SW mnie nie lubią , to co się będę pchał :)

Drogi Kolego co Ty piszesz kto Cię nie lubi , to że śmigasz jakimś tam :P po drogach , ( polnych ma się na myśli ) to nie znaczy że Cię tu nikt nie lubi :) , wmawia sobie Kolega jakieś historie ja nie mam pojęcia co się ostatnio z kolegą dzieje . Ciągle tylko inwentaryzacja , ;):P !OKK .

P.S

Ale Mu dałem , hi hi .

Jak zdążysz przeczytać , to zajadę dzisiaj do sklepu , to pogadamy ;):);) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Adaś.Daj znać o której będziesz wyjeżdżał.Jeśli pogoda będzie na !happybth to śmignę z Sylwią !tut , Ale jeśli będzie !tut to nie puszczę się na 4oo ze względu na jego stan techniczny !tut .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i panowie już tylko kilka dni zostało do niedzieli.Czy nie ma chętnych na wyjazd do Warszawy !happybth ?Czyżbym musiał sam zmarznąć i przemoknąć !happybth ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...