Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogame


Rekomendowane odpowiedzi

I nie będziemy tu pisać o Ogame - bo nie ma tu zrozumienia :lol: za grosz , a tam w zamkniętej wewn?trz Sojuszowej czę?ci będziemy podziwiać swoje Raporty Wojenne , planety i Floty lataj?ce :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    16

  • dacja

    14

  • Artix

    10

  • ERMI

    10

Top użytkownicy w tym temacie

zacz?łem oklejać kask pazłotkiem żeby był bardziej podobny do kasku kosmonautów. :lol:

poza tym jako największy klub skuterowy w 3 galaktykach proponuje jak?? o-gamow? naklejkę - na sqter :) -skoro już orbituje maxiflota z logo burgmanii :lol:

Odnośnik do komentarza

Siemano sojusz!

Szkoda że nie do końca wiem na jakim Uni jeste?cie, teraz nie warto mi się

zwijac bo dotarłem do Top1500 na Uni25 dokładnie mam 19 797 punkciorów (Miejsce 1396 z 7105), może je?li się będzie Wam chciało zacznijmy na nowym jak się zacznie na nowo...

??

pozdro!

ultras

Odnośnik do komentarza
Siemano sojusz!

Szkoda że nie do końca wiem na jakim Uni jeste?cie,

ultras

Ultras !!!! :lol:

Jak to nie wiadomo - od zawsze tr?bimy , że jeste?my na Uni 11 :lol:

A czy niewarto sie przenie?ć ? , my?lę że warto bo w Moto Mutrum jest fajnie = forum zaczyna żyć na pełnych obrotach :)

Powiem Ci w tajemnicy , że możliwe iż lada moment będzie do zagospodarowania w naszym sojuszu 9 pięknych planetek z ponad 24 tysi?cami punktów :)

Więc je?li chcesz , mogę Cie skontaktować z ich wła?cicielem :)

Odnośnik do komentarza

zaraz jak to przestaniemy??? :lol:

przecież na bielarusi był 1 oficjalny zlot uni11 - sojuszu MUTRUM - stawiła się wiekszo?ć członków i przeprowadzono obrady międzygalaktyczne :lol:

Odnośnik do komentarza

Z braku czasu oddam dwa konta jedno na uni11 drugie na uni28 w obu przypadkach login Apophis haslo 12091983

Na kazdym loginie jest 5 planet. Ktos je ciagle farmi ze wzgledu na brak mojej aktywnosci.

Have fun

Odnośnik do komentarza

Nop się zgadza przej?łem konto Biga i teraz ja będę tam rozrabiał

Wychodzi na to że jest jedno do przejęcia

U11 nick graay hasło 12345678

Jak kto? reflektuje to zapraszam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie wiem Ravciu jak to jest ale przestałem również palić, przestałem na razie jeĽdzić, . Więc skoro suma nałogów jest stała to już się boję (cjoć nie wiem) co mnie może dopa?ć. Piwunio bardziej - to raczej już nie - bo z paroma osobami z klubu przeszli?my na zawodowstw :D więc co???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sexoholikiem zawsze możesz zostać. :D To jedyny nałóg, który może być tak przyjemny, a jednocze?nie nietucz?cy i nie powoduj?cy problemów zdrowotnych. :) Same plusy

Ale ja nic więcej nie wiem na ten temat, bo jestem grzeczna dziewczynka z dobrego domu :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jasne Ravenka 1022.gif co do samej gry cos konto Maximusa jest pechowe bo juz ma 3 uzytkownika comp16.gif Pewnie klatwa Maximusa dziala teu01.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Sexoholikiem zawsze możesz zostać. !bicz To jedyny nałóg, który może być tak przyjemny, a jednocze?nie nietucz?cy i nie powoduj?cy problemów zdrowotnych. :D Same plusy

To ja się piszę na taki nałóg tuszy mi nie trzeba wręcz przeciwnie nawet z dwoma miałbym sie czym podzielić :D:):)

Odnośnik do komentarza
No jasne Ravenka 1022.gif co do samej gry cos konto Maximusa jest pechowe bo juz ma 3 uzytkownika comp16.gif Pewnie klatwa Maximusa dziala teu01.gif

Nie, to nawet nie to... Po prostu jakos nie mam napedu jak widze moje niemieckie konto a pozniej to z U11 !bicz . Rece opadaja i wiem ile czasu trzeba w to zainwestowac...

A w zadna inna gre internetowa nie dam sie wkrecic, to wole juz czasami popykac na PS

Odnośnik do komentarza

Suma nałogów jest stała, znaleĽli?cie lepszy?? !bicz

Obawiam się że tak może to być ULTIMA ONLINE :D

czy ja wiem ... ??

Na razie Ultima jest u mnie w testach :D

kupiłam sobie miesi?c plus 15 dni gratis - jeszcze nie wiem czy stanie się to moim nałogiem :)

Jest fajnie : od młodych Walijczyków dostałam zbroje i mieczyk , od Kefira konia i tak sobie narazie chodze to tu to tam i zabijam zaj?czki , króliczki i z wielkim wysiłkiem szkieletora :)

A Bigowi się nie dziwie będ?c w TOP 100 na Ogame.de - to konto które miał na Uni 11 jest męcz?ce i mi też by się nie chciało

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No jasne Ravenka 1022.gif co do samej gry cos konto Maximusa jest pechowe bo juz ma 3 uzytkownika comp16.gif Pewnie klatwa Maximusa dziala teu01.gif

Ja nie rzucałem na nie żadnej kl?twy tylko łupiłem bez opamiętania wszystkich nie patrz?c na przynależno?ci do sojuszów(samemu nie będ?c w żadnym sojuszu) i po pewnym czasie zaczeli mnie najeżdżać po 2 - 3 razy na dobę , ale się przeliczyli bo moja doba przy kompie trwała prawie 20 godzin i nie mieli jak mnie złupić !bicz :D:D

Odnośnik do komentarza
(...)bo moja doba przy kompie trwała prawie 20 godzin(...)

Sam siedze duzo przy kompie, ale na ogame to troche szkoda czasu :D . 20h? A kiedy "wykonywales" reszte zycia !bicz ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...