Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogame


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    16

  • dacja

    14

  • Artix

    10

  • ERMI

    10

Top użytkownicy w tym temacie

W jakich uniwersach gracie na www.ogame.pl ;) ?

Fakt jest nas coraz więcej i jeste?my już chyba nieĽle zakręceni , z tego co się orientuje i zgodnie z własn? wiedz? jest nas chyba najwięcej na Universum11 :sad:

W naszym sojuszu Mutrum jest już 12 osób , gdzie z samej Burgmanii jest już niezła reprezentacja : Dacja , Ermi , Artix, Dr.Big , Kefir plus La Mutek jako Ojciec Założyciel.

Dodatkowo dzielnie walczy w Universum11 także nasz kolega Maximus , który nie jest w sojuszu - radzi sobie całkiem zacnie :(

Mamy nawet w Universum11 jedn? planete o pięknie brzmi?cej nazwie BURGMANIA , jej wła?cicielem jest Artx :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chcial bym zdementowac jako bysmy byli chorzy !winkiss osobiscie nie spedzam wiecej w tej grze jak 14 h na dobe :( i jestem absolutnie poczytalny :sad: poprostu zamiast agresji na drodze lepiej wyladowac na innych w grze :( No troche zartowalem :P ale Mariusz ma naprawde dosyc sluchania o ogame ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja także nie czuje "klimatów" ogame i tym podobnych internetowych pseudo"gierek", jednak przytocze przykład kolegi Zenka, który gra od roku(??) i jak u Niego na weekendzie byłem, to powiedziałem, żeby wszedł na internecie na forum burgmanii, a Ten co wystukał odruchowo?? odpowiedĽ jest prosta: "www.ogame.pl", kiedy Mu powiedziałem, ze się pomylił było ?miesznie...

Mariusz ma racje, TO JEST CHORE :( ...

Życzę udanego wieczorka, Kuba !winkiss

Odnośnik do komentarza

Cóż - dla jednych chore - dla innych stworzone jako jedna z internetowych rozrywek . Dla mnie jest na tyle fajne Ogame , ze bez problemu moge zaprosic kolege aby zagrał i nie muszę się martwić tak jak kiedy? , że .... nie ma klucza produktu do Dablo :P

A wszyscy Ci co graja , wiedz? że fajnie jest !winkiss :P

ps - a to moj ostani delikwent - kandydat na najazd :P

Metal: 264366 Kryształ: 206876

Deuter: 155234 Energia: 1763

Floty

Satelita słoneczny 5

Obrona

Lekkie działo laserowe 54 Działo Gaussa 2

Mała powłoka ochronna 1

Budynki

Kopalnia metali 13 Kopalnia kryształów 13

Syntezator deuterium (ciężkiej wody) 12 Elektrownia słoneczna 17

Fabryka robotów 7 Stocznia orbitalna 7

Magazyn metali 2 Magazyn kryształów 2

Zbiornik deuteru 2 Laboratorium badawcze 7

Magazyn rakiet 1

Badania

Technologia szpiegowska 6 Technologia komputerowa 7

Technologia bojowa 6 Technologia ochronna 6

Opancerzenie statków powietrznych 7 Technologia energetyczna 6

Technologia nadprzestrzenna 3 Napęd spalinowy 8

Napęd impulsowy 5 Napęd nadprzestrzenny 4

Technologia laserowa 8 Technologia jonowa 5

Szanse na kontrwywiad:2%

:P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Cóż - dla jednych chore - dla innych stworzone jako jedna z internetowych rozrywek . Dla mnie jest na tyle fajne Ogame , ze bez problemu moge zaprosic kolege aby zagrał i nie muszę się martwić tak jak kiedy? , że .... nie ma klucza produktu do Dablo :P

A wszyscy Ci co graja , wiedz? że fajnie jest

Zamiast dokładać sobie kolejn? internetow? rozrywkę osobi?cie wolę ten czas spędzić w siodle skutera bo już sam internet pożera ogromn? ilo?ć wolnego czasu a co dopiero aby mieć czas na bezsensowne podniecanie się wirtualn? zabaw?, skoro w realu jest tyle niespełnionych uciech :P

Pozatym widzę, że ta Wasza durna gra przeradza się w powazne uzależnienie... Je?li już Maximus ma ustawione powiadomienie sms, że jakie? żelastwa albo deutery mu przyszły a Kefir łapie focha nie przyjeżdżaj?c na spotkanie czwartkowe bo jaki? inny debil napadł go na ogame' ie to wybaczcie ale co? jest z Wami nie keke :P !!

Nie to, żeby sam siebie uważał za w pełni poczytalnego i normalnego ale jak słucham czasem waszych podniet na temat ogame to naprawde łapie mnie przerażenie :P

Pozatym jestem na 90% pewien, że Artix złapał szlifa bo jego czujno?ć na drodze została wył?czona przez Ogame :P , że o Maximusie już nie wspomne :P

Pewnie my?leli?cie: "Wysłałem ten deuter czy nie wysłałem?"

Mam do Was pro?bę... WyjdĽcie z tego matrixa i wróćcie na ziemie bo wy?lę do Was mojego psychoanalityka !winkiss !

Odnośnik do komentarza
Je?li już Maximus ma ustawione powiadomienie sms, że jakie? żelastwa albo deutery mu przyszły a Kefir łapie focha nie przyjeżdżaj?c na spotkanie czwartkowe bo jaki? inny debil napadł go na ogame' ie to wybaczcie ale co? jest z Wami nie keke !winkiss !!

No akurat w powiadomieniu nie widze nic zlego, chociaz ja nigdy nie wykupilbym Komandora nawet za 50 groszy na miesiac :P . To jest tylko gra i tak trzeba to traktowac, bedac w Wawie przez ponad tydzien nie zajrzalem na ogame.de nie wchodzac w modus urlopowy i jakos zyje. Kefira widze gra wciagnela za mocno :P .

Jesli ktos to lubi, to czemu nie? Wazne jest tylko, zeby "real life" na tym nie cierpial...

A porozmawiac o ksiezycach czy gwiazdach smierci zawsze mozna :P ...

Jako to Mariusz, nie masz ksiezyca :P ???? HEHEHEHEHE

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zlapalem szlifa bo nie wypuscilem w pore sondy szpiegowskiej ktora ostrzegla by mnie o ataku obcej floty wyjezdzajacej z parkingu, a tak poslal bym na przod ciezki sprzet wojenny, (autobus) zeby zniszczyla agresora. !winkiss a potem zadzownil ewentualnie po recyklery zeby pozbieraly zlom z drogi. :P

A tak serio, gra jak gra, ja nie opuszczam sie w czwartkowych spotach a na drodze mysle glownie o debilach czychajacych na moje zycie. Na marginesie to gdybym musial wybrac skuter czy ogame to wiadomo ze jazda na 2 kolach dostarcza zdecydowanie wiecej radochy a niebezpieczenstwa sa rowniez na drodze i tez atukuja :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wazne jest tylko, zeby "real life" na tym nie cierpial...

No i wła?nie tu jest taki "mały" problem !winkiss .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie ma co przesadzac, na razie tylko Kefir wykazuje symptomy uzaleznienia :P .

Moja wnikliwa obserwacja sugeruje mi, że nie tylko on się zaszczepił :P

Odnośnik do komentarza

Trzeba w takim razie powolac komisje w celu zbadania, kto lekcewazy obowiazki skuterzysty na rzecz bycia ogamowcem :P . I pomyslec na restrykcjami :P . Hm, ale zastanawia mnie jedno... jak Kefir jest w stanie pojechac na tratwe, tam nie ma inetu...

Odnośnik do komentarza
Zamiast dokładać sobie kolejn? internetow? rozrywkę osobi?cie wolę ten czas spędzić w siodle skutera

Oj Mariuszku , je też chetniej czas bym spędzała w siodle skutera niż w OGAME , jednak tu w jedny wygrywa Ogame :P

Moge wysyłać floty , napadać i rabować inne sojusze - równocze?nie będ?c w pracy, a jezdzić skuterem po firmie niestety się nie da :P

Jak bylam 2 tygodnie na wakacjach też nawet raz nie zerknelam na Ogame :P

( wielkie dziekI dla Kefira, ktory dzielnie przez 2 tygodnie opiekował sie moimi planetami ) :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Je?li już Maximus ma ustawione powiadomienie sms, że jakie? żelastwa albo deutery mu przyszły a Kefir łapie focha nie przyjeżdżaj?c na spotkanie czwartkowe bo jaki? inny debil napadł go na ogame' ie to wybaczcie ale co? jest z Wami nie keke :P !!

Pozatym jestem na 90% pewien, że Artix złapał szlifa bo jego czujno?ć na drodze została wył?czona przez Ogame :P , że o Maximusie już nie wspomne :P

No nie powiadomienie na sms-a to szczyt moich marzeń w tej grze. A co do crushtestów to miałem je jeszcze przed dowiedzeniem się o OGAME i pewnie nie jeden się jeszcze zdarzy przy moim farcie :P .

Dla reszty ludzi lubi?cych tę gre -- życze moc wrażen dużo łupów i skutecznego odpierania napa?ci :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ello.

Ja dokladnie wczoraj rzucilem ogame :P (wkoncu). Gralem na Uni7. Skonczylem na miejscu 94/7000. Flotka : ok 200 DT, 12000 lm, 1500 ow, 500 reckó, 150 bobowcow i 20 niszczycieli.

Gierka fajowa ale za duzo czasu na nia tracilem :P . Ale przyznaje ze jak bym wczesniej wiedzial ze Burgmania gra to bym nie rezygnowal :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wła?nie atakuje mnie wroga flota składaj?ca się z 301 statków wszyscy mieszkańcy mojej planety zabrali co najcenniejsze rzeczy i uciekli przed atakiem.Ostatni zgasił ?wiatło :lol: . Agresor przejmie jakie? 900 metalu 5 kryształu i może jeden deuter :o:D:D

Odnośnik do komentarza

hehehe ty się Biały nie wychylaj bo przy następnym zlocie roszabrujemy Ci ypke dziel?c między siebie po równo 176 000 metalu 20 000 kryształu i 12litrów wachy (deuteru) to co zostanie zabierze recykler obcego sojuszu (gold tringle) zwany przez nas ?mieciark?. :D:lol: !wchair

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...