Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Malaguti Madison


zx_space

Rekomendowane odpowiedzi

Do jazdy po mieście extra maszyna. Jest mały, a zaskakuje :D Ze względu na w miarę normalne wymiary przeciska się nim jak zwykłą 50ccm, co może być również wadą, bo wielu kierowników 4oo błędnie ocenia możliwości sprzętu przed którego się ładują.

Madison nadaje się jako dobry start do świata maxi skuterów, nawet k400 można spokojnie polecić jako pierwszą maszynę. Części o dziwo są łatwo dostępne oraz tanie, trzeba tylko dobrze pokombinować, bo są zamienne np. z Piaggio

Zyczę bezawaryjności i dużo przyjemności z nowego nabytku ;)

Odnośnik do komentarza

Madisony bardzo podobają mi się stylistycznie, design.

Sam rozglądałem się za Madisonem swego czasu.

Zgrabny zwinny skuter. Gratuluje wyboru i życzę

pozytywnej eksploatacji.. i wielu km. :D

Odnośnik do komentarza

Medison jest bardzo ładny szczególnie na zdjęciu niestety w trakcie jazdy nie jest już tak fajnie według mnie jest strasznie niewyważoną maszyną przynajmniej, 250 jaką jeździłem jak wsiadłem po niej na aprilie atlantic różnica była kolosalna na korzyść Aprilii w korkach również przeszkadzają stałe i nisko zawieszone lusterka dodatkowo rozczarowała mnie przednia szyba, która na zdjęciach wygląda na wysoką, siedzenie nie jest specjalnie wygodne i ma się tendencje do zjeżdżania przy hamowaniu plastiki strasznie trzeszczą chociaż są ładnie zrobione, silnik fajny, ale ten sam mają chyba wszystkie Włochy i Peugot !

Ale jeśli już kupiłes to sam zobaczysz jak jest a za jakis czas pewnie wymienisz na cos innego i porównanie bedzie gotowe!

Napewno nie ma doskonałej maszyny, przynajmniej ja jeszcze taką nie jeżdziłem .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Miała być aprilia atlantic, majesty lub x9 ale jak zobaczyłem madisona to coś mi zatrybiło w głowie i kupiłem. Moje lusterka nie są w kierunkach tylko w kierownicy też zwracałem na to uwagę, dzięki temu są wyżej i wydaje mi się, że jest ok. Siedzenie jest z oparciem, siadałem na kilka skuterów i siedzi się podobnie jak w majesty, jest wyżej niz w K2 tam wydawało mi się bardzo nisko. Zobaczymy smigam głownie po mieście i jestem zadowolony.

Szerokości życzę  !OK

Najważniejsze jest stary żeby ciebie to cacko cieszyło a reszta jest nieważna !

Szerokości whistwhist

Odnośnik do komentarza

Latałem Madisonem 250 dwa sezony i uważam ,że to naprawdę extra furmanka.Jeżeli chodzi o silnik to w moim był ten sam co w Majesty 250 i tu nic nie trzeba komentować , jeżeli chodzi o jakość plastików i montażu to uważam , że jak na włoski produkt z pocżątku wieku (miałem rocznik 2000) nie ma się czego wstydzić , ale właściwości jezdne i (tu się nie zgodze z TOMWIECH) uważam za bardzo dobre , po zdjęciu centralki ,opony pozamykałem bez najmniejszego problemu , fakt ,że sprzęt wymaga troche obycia ( twardo zestrojone zawieszenie + wysoka pozycja za kierownicą ) ale potem daje naprawdę dużo radochy z jazdy.

Odnośnik do komentarza

Fajny skuterek :) Swoją drogą ciekawy jestem ile jest zarejestrowanych na burgmani posiadaczy Malaguti Madisona w Warszawie i okolicach :) Ciekawe jak to sprawdzic. hmmm moze dacie znać o sobie, policzymy sztuki :) tak z ciekawości :)

1. Madisonek

2. zx_space

3....

Odnośnik do komentarza

co prawda nie z warszawy ale z krakowa melduję posiadanie takowego sprzęta.

nie mój ale córy - śpi, przykryty pokrowcem w garażu. 200, 2003. chwilę tym

jeżdziłem, miły ale twardy sprzęt. pozdrawiam madisonowców.

Odnośnik do komentarza
Fajny skuterek  :D  Swoją drogą ciekawy jestem ile jest zarejestrowanych na burgmani posiadaczy Malaguti Madisona w Warszawie i okolicach  !OKK Ciekawe jak to sprawdzic. hmmm moze dacie znać o sobie, policzymy sztuki  ;) tak z ciekawości  ;)

1. Madisonek

2. zx_space

3....

Skoro nas tak mało w Warszawie to zobaczmy jak w całym kraju to wyjdzie :D

Śmiało. To chyba nie wstyd sie ujawnic :(

1. Madisonek

2. zx_space

3. reno

4. ....

Odnośnik do komentarza

Skoro nas tak mało w Warszawie to zobaczmy jak w całym kraju to wyjdzie :D

Śmiało. To chyba nie wstyd sie ujawnic ;)

1. Madisonek

2. zx_space

3. reno

4. ....

Przyjedziesz na BURGMANIE :D to policzysz wszystkie !OKK .Powodzenia w rachunkach ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro nas tak mało w Warszawie to zobaczmy jak w całym kraju to wyjdzie  :D

Śmiało. To chyba nie wstyd sie ujawnic  :(

1. Madisonek

2. zx_space

3. reno

4. ....

Przyjedziesz na BURGMANIE :D to policzysz wszystkie !OKK .Powodzenia w rachunkach ;)

Ano pewnie że przyjade ;) Pertraktacje z kobietą juz skończyłem i na dniach wpisuje sie na liste :( Najpierw zliczę tu a póxniej porównam :(

Odnośnik do komentarza

Mnie to nie przeszkadza :) To tylko taka ciekawość. Na ulicach Warszawy widziałem kilka i chciałem zobaczyć ile z nich jest zarejestrowanych na burgmani. !sciana Widzialem że juz conajmniej dwa madisony (chyba że śmigasz czyms innym) będą na Burgmanii 2010 więc rodzynkiem nie będę whist:)

Odnośnik do komentarza
Jakie negocjacje :D  przeciesz to rzut beretem od ciebie :lol:

Musiałem ją troche namówic co by wpaśc razem :) Jak dobrze pójdzie to będzie z niej burgmaniaczka !bicz Rozgladamy się juz za !wchair

Odnośnik do komentarza

Ze względu na to, że posiadaczem Madisona jestem, pozwalam sobie odgrzać kotleta. Powiedzcie mi koleżanki i koledzy, jaka jest pojemność baku w tym modelu, bo chyba nie 12 litrów jak w modelu 250?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...