Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec sezonu - BUM


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Strasznie mi przykro z powodu takiego przypadku (wypadku), ale cieszę się, że Ty cały jeste? Art!!! To najważniejsze, Burga da się naprawić/wymienić, a czaszkę i 4 litery już nie bardzo... .

Twój przypadek dokładnie wpisuje się w to, o czym pisałem tu:

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=849

Pozdrawiam i nie martw się - pogoda już ma się popsuć na dniach!

PS-martwi mnie rekordowa ilo?ć niemiłych zdarzeń w tym sezonie

PS-Maximus-straciłe? monopol na crashe;-)

Odnośnik do komentarza

Grunt to to że jeste? cały - kostka to tylko 2-3 tygodnie w gipsie a nawet nie musi być gips.

Tiaa... paĽdziernik'05 jest bardzo niebezpieczny :/ Sam miałem kilka sytuacji kolizyjnych i to nie koniecznie z mojej winy. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Mam wrażenie że ludzie przez wakacje zapomnieli jak się jeĽdzi w korkach? A może maj? problem z widzeniem stereoskopowym i nie potrafi? ocenić odległo?ci i prędko?ci pojedynczego ?wiatełka?

Osobi?cie znów zacz?łem jeĽdzić na długich.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No kostka juz zagojona, na mnie jak na psie sie goi, po mnie nie ma juz sladu. Po Burgerze tez niedlugo nie bedzie, wszystkie rzeczy beda wymieniane na nowe, bo akurat byly to elementy wymienne. Koszty sie nie licza bo i tak idzie z OC sprawcy, pewnie jak bym musial naprawiac z wlasnej kieszeni musial bym liczyc kazda zlotowke, a szybe i tak mialem zdziebko porysowana wiec bedzie nowa. Liczniki okazalo sie ze poszedl jeden zaczep, wymiana tylniej czesci obudowy no i wszystkich porysowanych plastikow, bo przeciez lakierowanie nie wchodzi w gre. Jedna zaleta tej przygody jest ze to nie moja wina wiec nie ma co sie martwic finansowo. No ale od czego sa ubezpieczenia. Studi zycze zeby twoje klopoty z ubezpieczeniem sie skonczyly. Kamil no coz, kierowcy generalnie teraz jezdza mniej uwaznie bo i jednosladow na drogach jak by mocno ubylo. Zakonczenie sezonu jakies bylo czy co ?

Odnośnik do komentarza

Witam ( po urlopie :D )

Artix bardzo mi przykto z powodu twojego wypadku , ale cieszę się jednocze?nie że nic ci się nie stało

Widzę że doszedłe? już do siebie a i skuter niedługo będzie gotowy :)

Eh mam nadzieje że nic więcej się już nie stanie w tym sezonie :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Pozwolę sobie nieco od?wierzyć w?tek. Ja już kończę sezon definitywnie !TAZ . Swój pierwszy sezon na jedno?ladzie spalinowym kończę z przebiegiem ok.8tkm. My?lę, że to nienajgorszy wynik. Mam pytanko. Wyj?ć czy nie wyj?ć akumulator z Majestki na zimę ( garaż nie ogrzewany ) i jak ma to się do lampki wymiany oleju ? Czy to się jako? nie zresetuje po kilku miechach zimy !TAZ ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cze?ć jestem to nowy ale serdecznie Ci wspólczuję AN niby rzecz nabyta ale serce się kroi, uważaj na firmę sprawcy szczególnie jeżeli to Warta oni najbardziej lubi? wykiwac klienta. Będ? chcieli aby montować zamienniki itp. ale się im nie daj.

Jeszcze raz pozdrawiam Roman

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...