Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Góra Żar 2


Dzięgiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • winpio

    29

  • bemol77

    22

  • Joasia70

    12

  • tomwiech

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Waw widzę że jesteś, co ze zdjęciami?? szczególnie te z mojego parkowania, spróbuję wycenić straty !happybth

picasa mnie nie słucha i stroi fohy ;) !piwko

spróbuje później

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

sie chłopaki jakoś rozmarzyli na temat tych lodów !happybth a przecież wycieczka to nie tylko lody były bo i mc'donaldy i pierogi z miesem i truskawkami i golonko i kawa i Góra Żar ( a raczej pod górą ) i trzy rzuty oka na jezioro żywieckie i zapora i ... sama już nie wiem co jeszcze ... a wy lody i lody

Odnośnik do komentarza
sie chłopaki jakoś rozmarzyli na temat tych lodów !piwko a przecież wycieczka to nie tylko lody były bo i mc'donaldy i pierogi z miesem i truskawkami i golonko i kawa i Góra Żar ( a raczej pod górą ) i trzy rzuty oka na jezioro żywieckie i zapora i ... sama już nie wiem co jeszcze ... a wy lody i lody

w pamięci zostaje to co najlepsze Joasiu !happybth

Odnośnik do komentarza
sie chłopaki jakoś rozmarzyli na temat tych lodów  !happybth a przecież wycieczka to nie tylko lody były bo i mc'donaldy i pierogi z miesem i truskawkami i golonko i kawa i Góra Żar ( a raczej pod górą ) i trzy rzuty oka na jezioro żywieckie i zapora i ... sama już nie wiem co jeszcze ... a wy lody i lody

no i Migu !piwko to rzadkość

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to mi w pamięci zostało ciastko truskawkowe + kawa !happybth

Kasia i Beata miło było Was poznać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...