Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie regionu centralnego.


Kordian

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie bym się z wami wybrał... ale jest takie przysłowie :

" Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi " - tak więc ja pass tym razem...

Ale my?lami będe z wami :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • grzegorz76

    12

  • sebulba1971

    11

  • Kordian

    11

  • Daro

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Panowię chetnie bym pię wybrał z wami ale nie pojadę. Sił? wyższa praca i co gorsza brak dzięgow :/ w ostatni weekend zbyt rozrzutny byłem !happybth ale nie na co żałować bo taki balet pieszy raz w życiu zaliczyłem. Żałujcie że was tam nie było jedynie grzegorz76 się zjawił o ile tak to można nazwać hehe pozdrawiam Grzesiu i moja siostra też się doł?cza do pozdrowień hehe

Odnośnik do komentarza
Marynarz daleko nie jest ,zawsze możesz podjechać w sobote na pare godzin.

No może i się karnę w sobotę do was... Jakby co to będę dzwonił do was...

Miłego weekendu !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do której zamierzacie być tam w niedzielę?

Chętnie bym do was doł?czył ale w sobotę niestety nie mogę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wrzonio trudno powiedzieć ,ale nie s?dze że będziemy się zrywać przed południem.Wy?le Ci nr na PM jak co? to dzwoń.

Pindzia dzięki,ja też pozdrawiam.Bardziej pasuje okre?lenie ,,wtoczył'' ;):lol:

Fajnie było-trzeba powtórzyć :P

Odnośnik do komentarza

Heja :P z chęci? bym do was doł?czył jednak sam nie wynajmę trójki bo zbyt droga impreza a z tego co doczytałem to s? tylko kwatery 3 pokojowe, ale jak się chętni znajd? to na sobotę i niedzielę bym się pisał, Grzesiek daj znać jak wygl?da sprawa :lol:

P.s. A może uda się nawet od pi?tku wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza

WejdĽ w kontakt z sebulb?, on teraz obecnie najbardziej w temacie. :lol: Cze?ć osób wybiera się już w pi?tek reszta dobija w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Witam, wróciłem własnie z wakacji i czytam o jakims spotkaniuw "terenie" czy można sie przyłaczyć ew. gdzie jest spotkanko ??

Siemanko tutaj masz wszystko o o?rodku http://www.wdwrynia.pl/rynia3/html/start/index.php wybieramy się w pi?tek na wieczór i zalegamy do niedzieli tak że można dobijać i w sobotę i w niedzielę :lol:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informację, no to spotykamy się w pi?tek wieczorem ;), o której zamierzacie tam jechać ja kończę pracę o 17;00 może jaki? wspólny przejazd :) !OK ;) !OKK w każdym b?dĽ razie do zobaczyska :)

Odnośnik do komentarza

No to ja już jestem na bazie :) Wypadzik zajebisty , towarzystwo jeszcze lepsze w sumie to było sporo atrakcji , wędrówka strudzonego wędrowca :P od baru do baru poprzez mistrzostwa europy na poduszkowcach . Dodatkowych atrakcji dostarczyli nam Antoniaczki ;) w postaci po?migania na :) BMW R1200RT ( zacna maszynka ). Nie którzy z nas powiększali grono znajomych np . zawi?zały się przyjaĽnie polsko - mongolskie :blink: ( może poznamy j? przy okazji czwartkowych spotkań w R66 :P ) Zabawy było co nie miara kto nie był niech żałuje kto był ten wie :D Szczególne pozdro dla dzielnego Kordiana który to dotarł do nas aż z Radomia :) . A i ogromna proĽba do naszej kochanej dokumentalistki fotograficznej Joasi o przesłanie na forum paru fotek . Dzięki za udany wypad i do następnego razu . !TAZ !TAZ !TAZ !TAZ !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

:blink: Ja też już wła?nie dobiłem do Radomia, cały i zdrów. Było bardzo sympatycznie jak zawsze. Wielkie dzięki dla Daro

za odprowadzenie mnie i wyprowadzenie na trasę!!

Jak to mówi Marynarz czas teraz uzupełnić płyny.. po podróży :):rolleyes: .

ps. Sebullba zapomniałem ci oddać twoja czapeczkę, bo w nocy zabrałem j? ze sob? jest bezpieczna.

Odnośnik do komentarza

Impreza bardzo udana !kisss , butelka niejedna wychlana :) dziewczyna z Mongolii poznana :blink: tak się bawi Burgmania !kisss

P.s. Do zobaczenia na kolejnej takiej imprezie i dzięki za wasze towarzystwo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Rówież jeste?my pod wrażeniem weekendowego spotkania, i to wrażenie odsypiali?my całe popołodnie !kisss . Dawno tak dobrze się nie bawili?my. Atrakcji było naprawdę wiele, cóż każdy starał się co? przygotować ( prawda Grzesiu !kisss ).

Dzięki za super zabawę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No i ja również dziękuję za miłe towarzystwo (co prawda byłem tylko w sobotę i to na parę godzin, ale i tak było fajnie !kisss ).

A tutaj troszkę fotek od mnie KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żałuję bardzo, że nie mogłem do Was doł?czyć. Wypadły sprawy rodzinne. Następnym razem postaram się nie odpuscić spotkania. !kisss

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...