Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie regionu centralnego.


Kordian

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie żeby zrobić jakie? spotkanie regionu centralnego? tak na weekendzie z wykorzystanie gospodarstwa agroturystycznego w ciekawym rejonie.

:blink:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • grzegorz76

    12

  • sebulba1971

    11

  • Kordian

    11

  • Daro

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Je?li nie byłoby to zbyt blisko wrze?nia ("kampania wrze?niowa" !V ), to s?dzę, że z Łodzi i okolic też kto? by się wybrał !YES

pozdrawiam i czekam na rozwój sytuacji, a tymczasem szykuję się do wypadu na mazury :lol:

Odnośnik do komentarza

Teraz sezon wakacyjno-urlopowy, ale tak we wrze?niu ? my?lę ze miesi?c odpowiedni. Pozostaje miejsce, propozycje. My?lę ze wiele osób zna ciekawe miejsca warte odwiedzenia.

Ja podejrzałem to miejsce: http://www.agrouroczysko.pl/foto.htm

A może, takie spotkanie nie ma sensu czekam na wasze opinie...

Odnośnik do komentarza

propozycja w formie żartu (a może nie !OKK

po czartkowym spotkaniu w R66 - szybki kebab na "saskiej" !OKK:) i przelot na A4 (powinni?my być po północy - znaczy się w pi?tek :lol::):lol: ) jako pierwsi możemy zaprotestować (chociaż dużego ruchu 4oo bym się nie spodziewał - no może trochę tirów - ci to potrafi? nabluzgać :):) ) i powrót do Wa-wy - kto rano do pracy to powinien zd?żyć :D:):D ?wierzy i wypoczęty, ale ze ?wiadomo?ci? spełnionego obowi?zku

Odnośnik do komentarza

:rolleyes: Mi się pomysł podoba, zwłaszcza żeby było to jako? nie daleko. Ja w sobotę, a pewnie i wiele innych osób pracuję, i mógłbym spokojnie po robocie dojecha wieczorem, a inni np. z rańca.

DZIAŁAJMY !!!!!

A może Szydłowiec ??? Albo Chlewiska ????

PZDR

!scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Wła?nie po to tu jeste?my na forum by , wspólnie co? działać. Zostałem posadzony o żart, a ja mówię poważnie o temacie. My?lałem by zrobić takie spotkanie z grillem i ogniskiem ewentualnie. Twoje propozycje tez s? ciekawe co do miejsca.Poczekamy na dalszy odzew..w tym temacie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No wiec czynimy, małe kroczki ku spotkaniu... !happybth może z czasem będzie więcej chętnych. Grzegorz76 ja tez do nich pisałem ale jeszcze nic mi nie odpisali jak co? to się zadzwoni. Dzięki za podjecie tematu !happybth

Odnośnik do komentarza

W sumie fajna idea... Pytanie czy nie będ? chcieli od nas grubych pieniędzy za wizytę. Agro stało się modne...i drogie. Takie niemieckie wakacje !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie się czego? dowiedziałem.

Więc tak-ceny;

Za pokój 2 osobowy cena wynosi 100 zł (50 dych od łepka) w cenie tej jest do dyspozycji basen kryty z podgrzewan? wod?,rowery,tenis,siatkówka.

Można wykupić dodatkowo ?niadania ( szwedzki stół) i obiadokolacje za cenę 45 zł lub tylko np.obiadokolacje za 25 zł a ?niadanie można zrobić samemu (s? do tego warunki,czajnik,talerze itp.)

Jeżeli chodzio terminy to zapytałem się o 14-16 sierpień,15 to ?więto więc większo?ć z nas nie pracuje.Na chwile obecn? ma 6 wolnych pokoji 2 osobowych.Kolejny weekend to 21-23 i tu też raczej nie bedzie wiekszego problemu z miejscówkami.Terminy podałem orientacyjne i nie chce nikomu nic sugerować.Wszystko do dogadania.

Co o tym my?licie? Jest kto? zainteresowany?

Aha-prosiaka piek? tylko w przypadku większej ilo?ci osob (ok.30) i cena to 800 zł

Podaje tel na miejsce-603 070 299

Odnośnik do komentarza

No to czekamy teraz na chętnych... !happybth i propozycje terminu który lepszy.

Może dzi? na spotkaniu klubowym poruszycie ten temat?

Odnośnik do komentarza

Widzę że jako? nie ma za bardzo zainteresowania więc może dla większego wyboru proponuje poza tym jako ewentualne miejsce spotu !guns nasze bliższe okolice czyli Rynia ;) nad zalewem , o?rodki s? do?ć spore więc raczej nie powinno być problemu z miejscem :P . W razie jakiego? zainteresowania mogę się dowiedzieć o możliwo?ci rezerwacji i ceny . ;)

Odnośnik do komentarza

Więc tak , proponuję weekend 21-23 sierpnia , miejsce wstępnie WDW Rynia tutaj http://www.wdwrynia.pl/rynia3/html/start/index.php możecie sobie lookn?ć , jutro dzwonię do o?rodka w celu wywiedzenia się wszystkiego dokładnie i napiszę na forum co się dowiedziałem . Jest termin whist , wstępnie jest miejsce , czekam na info od zainteresowanych wspólnym spotem . !guns

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobre miejsce. Można tam wyczuć Burgmanię, w każdym zak?tku. :D Tam się bawiła, tam się bawiła Burgmania. :P:P

W tym czasie będę na urlopie :P . Życzę udanej organizacji wypadu i dobrej zabawy. whist !guns

Odnośnik do komentarza

Więc tak , ze względu na okres wakacyjny :D wolne s? tylko pokoje 3 osobowe z umywalk? a łazienki :D niestety na korytarzu , za to za 90 zł. :lol: za pokój , ale i tak trzeba się szybko zdecydować bo może i tych pokoi nie być . ;) !scooter !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...