Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kluczyki zatrzaśnięte pod siedzeniem.


szorstki

Czy zdarzyło Ci się zatrzasn?ć kluczyki w schowku ?  

121 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, trzeba szczerze jak na spowiedzi :) Jak miałem Peugeota Elystara zatrzasn?łem raz kluczyki pod prac?. Dowcip polegał na tym, że miałem tylko jeden kluczyk. Na forum Elystara pisano wiele o sposobie z poci?gnięciem linki- no niestety nie udało się, może za mało sprawno?ci manualnej.... Na szczę?cie pracowałem z bardzo drobn? koleżank?- ja podważyłem siedzenie z boku nożem, za? ona wkładaj?c rękę w powstał? szparę wyci?gnęła kluczyki. A kanapa jak nie chciała się otworzyć, tak została :P Oprócz tego w Elce zostawiałem wielokrotnie kluczyki w stacyjce plus czasem jeszcze kask na wieszaku- nic tylko wsiadać i jechać :o. W silverwingu narazie mi sie to nie zdarzyło, może dlatego, że mam drugi kluczyk, a co do zostawiania kluczyka w stacyjce- mam do niego przyczepiony brelok z alarmem który w irytuj?cy sposób brzęczy jak nie zostanie zał?czony. Ale pewnie wszystko do czasu.... :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • Artix

    3

  • misioooo

    3

  • iQ!

    2

Top użytkownicy w tym temacie

pod kanap? raz zamkn?łem kluczyki ale cud że smycz wystawała i dało rade złapać , w innym przypadku zostawiłem kluczyki w samym centrum warszawy w stacyjce ( pod Hard Rock Cafe ) i znowu smycz mnie uratowała bo jaki? dobry motocyklista który zauważył kluczyki w stacyjce i smycz z logo Hard Rock Cafe odniósł je tam , czyli do mojej pracy :huh:

Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza teraz jak mam Silvera to uważam bo mam tylko 1 kluczyk !OKK zawsze mi szkoda 300PLN na dorobienie zapasowego z immob. a dorabianie bez immo za 150 się nie opłaca !OKK

Gdzie dorabiaj? kluczyki w takiej cenie? :angry: Do SW znasz kogo? :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za 3 stówki to i ja chcę 3 komplet.

Kluczy jeszcze mi się nie udało zamkn?ć w kufrze, ale będ?c przezornym siedzenie przerobiłem na pilota i nam go zawsze przy spodniach !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie zatrzasn?łem kluczyków , ale kilka razy ciepło się zrobiło.......i sie klepałem po wszystkich kieszeniach. :blink:

Chłopaki gdzie dorabiaj? kluczyk za 3 stówy?

Odnośnik do komentarza

No i ja muszę się przyznać że też mi się ta niebywała sztuka udała. A było to na paradzie w Komarówce Podlaskiej :blink: Zaparkowali?my po paradzie na rynku w Międzyrzecu, otworzyłem kanapę co by wrzucić rękawice i kask no i w kieszeni miałem jeszcze plakietkę zlotow?, więc j? wyjmłem z kieszeni i chciałem wrzucić pod kanapę ale pech chciał że w tymże samym ręku trzymałem kluczyki i o jakież było moje zdziwienie gdy po zamknięciu kanapy okazało się że w ręku nadal posiadam pami?tkowa plakietkę ale nie posiadam moich kluczyków ;) no szczena mi opadła hehe

Ale na szczę?cie byli wokoło pomocni koledzy. Jeden pożyczył ?rubokręt, drugi uniósł na ile to możliwe plastiki w kanapie a ja ?rubokrętem wyzygałem jako? zatrzaski kanapy i otworzyłem to zabezpieczenie tylne, ale wystarczyło to żeby spokojnie włożyć tam moje chude łapsko i namacać kluczyki.

Ale obciach jak cholera !piwko !YES

Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza teraz jak mam Silvera to uważam bo mam tylko 1 kluczyk  :blink:  zawsze mi szkoda 300PLN na dorobienie zapasowego z immob. a dorabianie bez immo za 150 się nie opłaca  ;)

Gdzie dorabiaj? kluczyki w takiej cenie? !YES Do SW znasz kogo? !V

W Rędzinach pod Częstochow? jest firma która dorabia i otwiera wszystko.

Maja tez punkt przy Tesco ale jesli chodzi o kluczyki z immo to trzeba do Rędzin podjechać pare kilometrów. Powiedział mi człowiek ze surówka kluczyk 150 + ok 150 za dostrojenie kodu

Odnośnik do komentarza

Mi się też udało, ale na szczę?cie wtedy miałem chińsk? 50 tkę, dlaczego na szczę?cie ? Bo plastiki takie tam były że bez większego wysiłku udało mi się wygi?ć siedzisko i wsadzić łape !scooter

Numer nr 2 to kluczyki w zamku od kufra od 8:00 do ok 2 w nocy przed prac?,

Jakim? cudem nikt nie zwrócił uwagi !OKK

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kiedyś w jednym z moich starszych Burgmanów miałem taki problem.

Okazało się, że przyczyną był zaśniedziały i zabrudzony mechanizm zamka pod siedzeniem.

Ruszałem kluczykiem z pół godziny i kanapa wreszcie się otworzyła.

Czyszczenie zamka i WD 40 zlikwidowały problem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Warto przy okazji rozbierania plastików przesmarować cała linkę kanapy w Burku. Mi niestety kiedyś pękła (przerdzewiała w jednym miejscu) i dopiero się narobiło... Linkę dorobiłem od hamulca rowerowego, tylko musiałem "wyrzeźbić" końcówkę do stacyjki, bo w wersji rowerowej jest dwa razy większa główka. Całość pancerzyka przelana olejem, a linka nasmarowana grafitem. Myślę, że będzie na kolejne parę lat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W AN 650 to nie problem w dwie osoby można wyjąć nawet z kieszeni kurtki włożonej do schowka pod siedzeniem.

Mnie się zdarzyło w Piaggio X9 i Burku. :frusty:

Odnośnik do komentarza

Mnie też się zdarzyło zatrzasnąć w moim, wyszedłem ze sklepu wrzuciłem saszetkę z kluczami pod kanape i łup, 15minut gimnastyki rąk i udało się wydobyc. Od tamtej pory kluczyki tylko i wyłącznie do kieszeni w spodniach bo tego chyba nie uda mi się zatrzasnąc :)

Odnośnik do komentarza

śmiech mnie ogarnia bo przypomniałem sobie sytuację jak sfrustrowana kobieta zatrzasnęła kluczyki w audi Q7 w bagażniku zapasowy miała oczywiście ale w londynie wezwała pomoc drogową facet przyjechał obszedł parę razy auto i bezradny odjechał ja wkroczyłem do akcji i po paru minutach autko otwarte nie pytajcie jak bo i tak nie powiem ale mina kobiety i jaj wdzięczność bezcenne

Warn słowny za offtop.

Administracja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...