Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Impreza Gołubie


pidzam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Powrót udany zreszt? jak i cały wyjazd na piękne Kaszuby i do milych i życzliwych ludzi. Jeszcze raz stokrotne dzięki za fajny ubaw we wspólnie przebiesiadowane ciepłe wieczory :D:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ERMI

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Pleban

    6

  • -=Dee Jay=-

    5

  • Administrator

Dotarłem i ja.

Było naprawde zacnie :D

Ubaw miałem po pachy, pogoda jak drut, aparaty miały co fotografować... jednym słowem: BAJKA !!!

Pozdrawiam tych co byli i kieliszki ze mn? przechylili :D

PS. Jutro wrzucę na forum kilka fotek ze spotkania o kryptonimie: 3M lubi Burgmanie, Burgmania lubi 3M :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A jak tam się czuje Minimus ?

HEHEHE Wiedziałem, że się zaraz zacznie :D

Mikromus cało i zdrowo dojechał ze mn? do Wawy :D

Odnośnik do komentarza

Ja równierz dotarłem do domku,serdeczne dzięki za imprezke, była wy?mienita :D warto było potelepać się te parę kilosów,i spotkać sie znowu z grup? 3M,i podyskutowć przy wóduni :D na jedyne słuszne tematy.

Odnośnik do komentarza

Hej,

Dotarli?my szczę?liwie do domu, wyjaĽdzik jak najbardziej udany, pozdrowienia dla wszystkich. :D:D

P.S. Obyło się bez większych przygód na drodze, jedynie na sam koniec zbiornik zrobił się caaaaałkowicie pusty i byli?my zmuszeni do postoju w polu, MAXIMUS dzięki jeszcze raz za pomocn? w dotankowaniu skutera :D

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza

Większo?ć ekipy S3M oczywi?cie dotarła cało i zdrowo do swych domków. Jedynie Pidżamowa rodzina została w Gołubiu i rozmowa telefoniczna któr? przeprowadziłem z Pidżamem około 19.30 może wskazywać iż walka (z alkoholem) trwa nadal. Pidżam trzymaj się!!

P.S. Burgmanio! Jak deska? Wisi nadal? A może wystugali?cie już dłuższ??

P.S. 2 Komarku Ty mój. A tak na Ciebie czekałem :D

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

Plebanku Ty mój słodki, Mój Syn ma trzecie urodziny i ja walczę z alkoholem w domu. Trzymaj się pędzla jak drabina leci Pa słonko :D i do zobaczenia niebawem.

Oj Bzzzzz bzzzzyyyy

Odnośnik do komentarza
PS. Jutro wrzucę na forum kilka fotek ze spotkania o kryptonimie: 3M lubi Burgmanie, Burgmania lubi 3M :D

S3M Mariusz S3M..:D bo trojmiasto to se kazdy moze lubic i byc przez niego lubianym.. a z s3m to juz inna baja..:D)

a powaznie mowiac.. dzieki za weekendzik.. baardzo sympatycznie bylo.. jedynie jakos tak krotko za krotko..

PS. Bigu zwracam honor.. ja chyba taka obolala nie przez wywrotke a przeprowadzke i noszenie swoich gratow sie w niedziele obudzilam..

PS2. Artix.. szacuneczek za przemowy arabskie.. przepieknie Ci to wychodzilo..:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze raz wielkie dzieki za udana imprezke, bylo wysmienicie.

Sorrki tez Cichocin ze juz nie poczekalem na was ale pare spraw bylo do zalatwienia no i wybory, rzutem na tasme dalem rade na 5 min przed zamknieciem oddac swoj glos. Oby wiecej takich imprez :D

Gaga szaa bo wszyscy wiedza w jakiej formie musze byc zeby w kolo bylo slychac gwar z zatoki perskiej :D

Odnośnik do komentarza

A w jakiej formie musiałem być ja skoro powoli zaczynałem rozumieć co mówił do mnie Artix w jęzuku dla nas raczej niezrozumiałym :D (Artix dzieki za wspólne pogaduchy).

Zobaczyłem dzi? post pod tytułem "Nareszie co? urosło między nogami ... "

Już się przestraszyłem że ci?gniemy nadal temat z Gołubia :D . Na szczę?cie (dla pewnych osó:D dotyczył czego? innego.

Odnośnik do komentarza

No jo my tez jestesmy bez strat w ludziach i sprzecie.Prawda walczylismy jeszcze w niedziele i gdzies ok 21.00 wygralismy.Jeszcze raz dzieki za przybycie i super zabawe.Za rok deske przerobimy na najdluzsze wykalaczki lub zapalki.

PS.ktos zostawil czarna gore od golfu ustalcie kto? a ja przekaze kurierem"Przemo"

Odnośnik do komentarza

No faktycznnie impreza była bardzo udana , chociaż osobi?cie uczestniczyłem tylko w zajęciach wieczornych ;) bo za dnia uganiałem się za rybami.... w zwi?zku z czym znowu jad?c w niedziele rano na ryby nie pożegnałem się co czynię teraz i dorzucam wielkie dzięki ekipie nie z kaszub :) za przybycie

pozdro

ziutas

Odnośnik do komentarza

no Przemu? powiem |Ci, że posiałe? ?liniaczek u mnie na ypce :)

ale grzecznie odłożyłem go na pobliski stolik i wszcz?łem alarm- czyj to???

pozdrawiam ;)

oj działo się działo

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No wiec tak jak obiecałem zamieszczam kilka wybranych fotek.

Niektóre ze zdjęć zamieszczam mimo zdecydowanego sprzeciwu osób na nich obecnych ;)

Mała przerwa na przejeĽdzie kolejowym zaraz za Grudzi?dzem

img02198zu.jpg

A tutaj pierwsza fotka imprezowa kiedy "Dzik" vel "Minimus" udawał koze :)

img02262mu.jpg

Jednak po krótkiej chwili walk % nadawał się już tylko do pchania karuzeli i nie mógł złapać równowagi na ławce... Naszczę?cie w pobliżu byli uczynni biesiadnicy, którzy pomogli ;) koledze ;)

img02709mq.jpg

Mariusz... nie gadaj !!! Bigu naprawde ma peruke :) ???

img02736pa.jpg

Pidżam nie mógł w to uwierzyć... Choć no tu dzieciaku, niech pomacam czy to prawda ;)

img02777bf.jpg

I co... nie miałem racji? :P

dsc007643ft.jpg

O kurcze... tego miałem nie wrzucać :o:P

dsc008230jo.jpg

Przestaniecie mi robić te fotki... nie widzicie, że jestem "worek" ?? !! :)

dsc008965ml.jpg

Pidżam na "zrzucie" ;)

dsc008516nr.jpg

Rano po ostrych baletach Maximus musiał się delikatnie przewietrzyć jeżdż?c na Burgerze ;)

zdjcie0033xj.jpg

PóĽniej dumnie się prężył pokazuj?c, że on jest "Maximus" i żeby go nie mylić z nowo ochrzczonym klubowiczem "Minimusem" :):D:D

zdjcie0067ei.jpg

Przed samym wyjazdem do domów pojechali?my ogl?dać najdłuższ? deske ?wiata... niestety ni cholery nie chcieli nam pozwolić wjechać na ni? naszymi skuterami :P

dsc009092yn.jpg

PóĽniej zrobili?my sobie fotke w domu Sybiraka

dsc009317yp.jpg

Ogólnie napiszę to raz jeszcze.... wyjazd mimo tego, że bardzo krótki (nie pije tutaj do Minimusa ;) ) należał do wyj?tkowo udanych.

I jak tu nie popa?ć w uzależnienie od % ?? :P

Odnośnik do komentarza
Na zdjęciu drugim od góry, gdzie dzik udawał kozę należy się jeszcze "Oskar" za rolę drugoplanow?! ;)

Oskara, Złot? Palmę i Gdańskie Lwy. Nawet dorzucę co? od siebie (proponuję rybny kotlet Big`a ze Stegny).

Odnośnik do komentarza
no Przemu? powiem |Ci, że posiałe? ?liniaczek u mnie na ypce ;)

ale grzecznie odłożyłem go na pobliski stolik i wszcz?łem alarm- czyj to???

pozdrawiam :)

oj działo się działo

Wielkie dzieki Ermi?...

Dzieki Tobie nie moosze przeszookiwac calego mieszkania....

pozdrawiam...

Ps. A ja sie dzis dowiedzialam skad sie wzielo hejo....

heheh

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to może jeszcze co??

Ziutas... co? ty złapał na t? wędkę?? ;)

img02285fi.jpg

Totalna "głupawka" :)

dsc008199ir.jpg

Artix... jaki? ty sexi :D

dsc007992oy.jpg

alejaja0fl.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...