Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Impreza Gołubie


pidzam

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc MAXIKLUBIE!!

Zapraszam na wyjazdow? imprezke w najblizszy weekend w malowniczej miejscowosci położonej na kaszubach o nic nie mówi?cej nazwie Gołubie Kaszubskie .

Wiem że to troche póżno ale licze że kilku osob? uda się przyjechać.

Scenariusz jest do?ć prosty ale jakże miły.Zakwaterowanie w domkach (od piatku 23.09)a nastepnie balanga(do niedzieli 25.09)Prawde mówi?c nad scenariuszem myslałem trzy miesi?ce ale warto było.

A teraz na poważnie lokalizacja super same centrum kaszub(jezioro,lasy,górki pełen wypas),zakwaterowanie w domkach(w porównaniu ze Stegn? "Holliday Inn"),cena za nocleg 20PLN od łebka,żarcie we własnym zakresie(w każdym domku kuchnia wiec każdy co? tem sobie przygotuje).,Oczywi?cie wła?ciciel ma też knajpe i jak zapewnił w pi?tek rano jedzie po ?wież? rybkę do rybaków(ceny przystępne).Ogniska -standard.

Mariusz delikatnie sprawe już nagła?niał i pare osób od was przyjedzie ale chcieliby?my zeby frekwencja była większa.Atrakcji nie zabraknie -8 km od Gołubia jest Wieżyca najwyższy szczyt na kaszubach z wież? widokow? a w Szymbarku najdłuższa deska ?wiata(nie widziałem ale brzmi nieżle ha),w sobote może przejedziemy sie do Borska jest tam jakis zlot motocykli (ze względu na blisko?ć lotniska chyba ?cigacze),plan ustalimy wspólnie w pi?tek przy ognisku.

Reasumuj?c -

-23-25.09.2005 Gołubie Kaszubskie-ok 20km od Ko?cieżyny

-20pln doba od osoby

-szamka i napoje we własnym zakresie

Serdecznie zapraszam udowodnijcie po raz kolejny że jeste?cie najlepsz? grup? w kraju.

W razie czego niepewno?ci zwi?zane z wyjazdem rozwiewam pod nnumerem 501109911

Dozobaczyska w Gołubiu -Pidżama-

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ERMI

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Pleban

    6

  • -=Dee Jay=-

    5

  • Administrator

Więc tak... Na t? chwile z pewniaków, którzy jad? z Warszawy:

1. MariuszBurgi

2. Artix

3. Dr. Big

4. Maximus

5. ???

Maximus rusza w pi?tek a pozostała trójka startuje ok. 9. 30 z Mc Donalda na wylocie na Gdańsk.

W/g zapowiedzi sekcji Burgmania meteo, pogoda w weekend ma być ładna a temperatury w ci?gu dnia ok 21 stopni.

Co tu dużo gadać... Trzeba się ruszyć i przegonić nasze kuce w trasce :lol:

Kto chętny???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu te 28 stempelków weekendowych trzeba gdzie? uzbierać :lol::o:o

A może ?wieży nabywca Xcitinga zechce przetestować go na dłuższej trasce :o:o:o

Odnośnik do komentarza

Witam ekipę.

Przykro mi , tym razem nie dam rady. Dzi? mija 2 tyg. jak ?cigam co parę dni Mitsui - " Gdzie s? moje uszczelniacze, przyjechały już ?" :o:o No i poza tym mam już inne plany wcze?niej ustalone co do tego weekendu :lol:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ermi .. a Ciebie nie będzie ?? .. oj chudy .. podpadłe? ...

na li?cie obecnych wogole brakuje troche osob ... gdzie te?ciunio Kefir ... ?? :lol:

oj po premi będzie ... :o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mała edycja listy na wyjazd kaszubski:

1. MariuszBurgi

2. Artix

3. Dr. Big

4. Maximus

5. Kris (brawo brachu! :o )

6. Ciochin

No kto tam jeszcze? Co Wam klawiatury padły w kompach, że się nie wpisujecie? :o

Kurcze... widzę, że trzeba będzie zastosować kolejny pressing na dzisiejszym spotkaniu w R66 :o

PS. Kefir ma małe problemy sprzętowe i tylko cud może spowodować, że pojedzie ale nic nie mówie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz dla Maxi skuterow trasa z Wawy 300 km to wieksze wyzwanie niz dla 50-tek jak widac :o Kris no jak milo mi slyszec ze mala wczorajsza persfazja zadzialala :lol: Panie i Panowie odpoczywac od jazdy bedziemy w zimie, teraz jest czas na jazde :o Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oj szkoda ale nie dam rady inne plany zmuszaj? mnie do pozostania w Wawie.

A chętnie bym odwiedził ziemię Kaszubsk?.

Ale życzę wszystkim pieknej pogody i dobrej zabawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Mała edycja listy na wyjazd kaszubski:

.

.

6. Ciochin???

Hej,

No dobra, je?li chodzi o number 6 można wykasować te znaki zapytania :blink: , jedziemy z Kasi?. W sobotę meldujemy się rano na Mc Donaldzie, dzi? obgadamy sprawę po R66 co i jak. :lol:

Pozdrawia?ki

ciochin

Odnośnik do komentarza

Sting ?? to jaki? skuter??Może być przyjeżdżaj na Stingu!

Zapewniamy piękn? pogodę i uciech moc.

Może kto? da radę dostarczyć Kefira je?li ma chęci a kłopoty ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza

ej grupa Warszawska a może byscie tak zadzwonili po mnie gdzie? z okolic Torunia???. Sympatycznie było by pojechać razem. :blink: a podejrzewam że gdzie? około 12 bedziecie koło mnie

Odnośnik do komentarza
oczywi?cie będę w sobote po południu \

zintegrować się zd?żę. Mama tak? cich? nadzieję po tym co Sylwia uszłyszała dzisiaj ode mnie . :blink::lol::lol:

:-)

Ermi tylko ja nie pamietam czy mam dla Ciebie szykowac 2 kolegow czy dwie kolezanki :-PPP

hihihihi

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...