Skocz do zawartości
Forum Burgmania

tajne dane


pawel883

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Hmmm w takim b?dĽ razie i Ja dopowiem swoje parę "groszy"...

A wiec zaczynaj?c moze od tego, iż cał? grupę(jeszcze dawniejsz?) poznałem na zlocie w Lęborku w 2004 roku, gdzie przybyłem, razem z garstk? Krakowian POCIˇGIEM...

Zaznaczam, ze nigdy wczesniej nie byłem na zadnym zlocie, ani z nikim się nie znałem w realu... Mimo to za każdym razem wiedziałem z kim rozmawiam(zawsze ogl?dałem fotki ze zlotów i st?d wiedziałęm jak kto wygl?da :D ) i nie było ŻADNYCH problemów z kontaktowaniem się z innymi...

Fakt, ze nie miałem skutera(wtedy to już wogóle, przecierz era Virażki była ;) ) to jeszzce przyjechałem na zlot skuterowy poci?giem... Mimo to miałem ze soba kask i wszędzie jeĽdziłem na plecaczka(pozdro Ermi :) i Seba) i nie było ŻADNYCH problemów...

Tak wiec nie widzę ŻADNEGO problemu w przyjechaniu kogo? za pomoc? PKP czy PKS itp. Moim zdaniem taki człowiek pokazuje dopiero jak bardzo czuje TEN KLIMAT SKUTEROWY i jak bardzo chce z ludĽmi się poznać i czasem zaprzyjaĽnić...

Gadanie typu "zlot skuterowy, to tylko na skuterach można wjechać" jest BEZSENSOWNY... na zloty skuterowe wjeżdżaj? ludzie czym chc?, wazne ze czuj? TEN klimat i dobrze się bawi? w towarzystwie skuterzystów... Na zlot Maxi tak samo przyjechali skuterzy?ci z Poznania na 50'tkach, za co Ich osobi?cie PODZIWIAŁEM...

POZATYM kolego w tamtym roku na zlot do chmielna pojechało 4 krakowianów na swoich 50'tkach, mieli do pokonania PONAD 600km i też nie sprawiło Im to żadnego problemu(w tym ejden na małym stalkerku)... Więc nie rozpaczaj... nie chcesz przyjeżdżać-nie przyjeżdzaj(nikt nikogo nie zmusza), niemozesz przyjechać(np. rodzice zakazuj?-znam ten temat BARDZo dobrze), to po prostu to napisz a nie "owijaj w gazetę"...

To byłoby na tyle, bo my?lę, zę nie ma co rozdmuchiwac dalej tematu9(chyba że kto? chce?? Wene jeszcze mam :):) )...

Pozdrowionka, Kubo :)

Odnośnik do komentarza

Witam i potwierdzam na zloty Maxi Skuterów przyjeżdżaj? również ludzie na 50ccm i choć bywa ich mało, to tak samo sympatycznie s? przyjmowani jak ci na Maxi, przykładem może być |więtokrzyski Rajd Maxi! :):):)

A dzięki cierpliwo?ci użytkowników Maxi :D niektórzy stawiaj? sobie nowe cele np. kupić sprzęt większej pojemno?ci, i w ten sposób poszerza się Klub Maxi ;) , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

TO i ja co? skorbnę

heh bigu czasy gdzie hexem jeĽdziłę? na zlot 500-600 może minęły ale staram się je podtrzymać i potwierdzam hexagonem da się na zlot 600 km przyjechać dojechai i wrócić :)

Svenpas spokojnie planuj takie wyjazdy bo hex nawet 125 jesty wystarczaj?co wygodny i szybki co by nie jechać 24 h :)

Do wszystkich tych co nie maj? skuterów i tym tłumacz? nieobecno?ć na zlotach.

Z tego co pamiętam każda osoba która przyjechał? na zlot samochodem/PKS-e/ PKP/ samolot/ balon/ łódĽ podwodna itp była i będzie traktowana tak samo jak pozostali uczestnicy ( nawet ludziska na plastikach :D )

Powiem więcej dla tych co chc? się z nami integrować praktycznie zawsze znajdowało się miejsce jako plecaczek u kogo? kto przyjechał samotnie i mimo przyjazdu innymi ?rodkami transportu ( patrz wyżej ;) ) można było brać udział w paradzie czy innych wypadach krajobrazowo-kulinarno poznawczych

Pozdrawiam

P.S.

Więcej wiary w nasz? brać skuterow? - jak już kogo? poznamy to dbamy o Siebie jak jedna wielka rodzina :)

Odnośnik do komentarza
Powiem więcej dla tych co chc? się z nami integrować praktycznie zawsze znajdowało się miejsce jako plecaczek u kogo? kto przyjechał samotnie i mimo przyjazdu innymi ?rodkami transportu ( patrz wyżej ;) ) można było brać udział w paradzie czy innych wypadach krajobrazowo-kulinarno poznawczych

No juz nie tak calkiem, ilosc chetnych "bezskuterowych" wzrasta i jest juz naprawde ciezko znalezc miejsce :D .

Odnośnik do komentarza

Bigu dlatego też napisałem że prawie zawsze :D

Wiadomo że miejsca s? ograniczone tym bardziej że i płeć piękna coraz czę?ciej ogl?da się też za skuterami i skuterzystami więc prognozuję spadek miejsc wolnych plecaczkowych na przyszłych zlotach :)

Ogólnie chodziło o to że liczy się człowiek a nie maszyna i w miarę możliwo?ći zawsze starali?my się wspomóc brać w potrzebie ;)

Pozdrawiam

P.S.

Bigu a to że ilo?ć bezskuterowców ale zainteresowanych wzrasta to bardzo dobrze bo kto złapie bakcyla ten kupi maxi :)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Odniosę się do Twojej wypowiedzi ale nie bierz tego za bardzo bo siebie... to jest ogólnik.

A ...osoby które nie napisały żadnego posta przez ubiegłe pół roku zostaja automatycznie usunięte, i t? czynno?ć powtarzać co pół roku.

Za często... tak? mam koncepcję :D

A co do wypowiedzi że na zlot można PKSem przyjechać wydaje się wg. mnie lekkim przegięciem.

Stegna 2005 - dwie osoby przyjechały wła?nie PeKaeSem. Ba! Bawiły się wy?mienicie choć za dużo nie pojeĽdziły. Nie brały udziału w żadnych konkurencjach czy zabawach, nie były na paradzie jednak miały ze sob? kaski, miały propozycje by brać udział jako pasażerowie ale wybrały pozostanie w mie?cie.

Sory ale nie miałem takiej możliwo?ci przyjechać na który? ze zlotów ponieważ mam trochę za daleko. Ja wiem że dla wielu z was pokonanie 600 km w jeden dzień to spacer ale wy macie maszyny na których pokonanie takiej odległo?ci nie stanowi większego problemu. Dla mnie jest to bariera ciężka do pokonania + do tego dochodz? truj?cy rodzice.

Słyszałem o pacjencie który pięćdziesi?tk? kilka razy jechał z Wawy do |winouj?cia... ... Ty masz 125-tke.

Na rodziców nie ma bata... prosić, rozmawiać, prosić, rozmawiać.

No wiesz... dla mnie zlot skuterowy kojarzy sie z przejarzdżkami na moto, paradzie, podziwianiu skuterów od kumpli... a przyjechanie na zlot PKSem jak dla mnie trochę mija się z celem. Praktycznie wtedy można z tak? osob? tylko porozmawiać o skuterach, a to, równie dobrze można zrobić na tym forum

A teraz najważniejsze: A nie zapominasz że to jest też spotkanie toważyskie? Id?c Twoim tokiem rozumowania to... nie musisz przyjeżdżać na zlot by podziwiać skutery kumpli bo to to możesz zrobić przez internat ogl?daj?c zdjęcia. Jedziesz na zlot spotkać się ze znajomymi z całej Polski i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o odległo?ci

Ostatnio w Pińsku rozmawiałem z go?ciem co na otwarcie sezonu w Brze?ciu przyjechal uralem z Rosji - wiecie ile???

7 000 km!!! .

Go?ciu ma okulary jak denka od butelek (chyba z -20 dpi)

to jest wyczyn !!! i wszystko tylko po to aby sie spotkać ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
jeżeli chodzi o odległo?ci

Ostatnio w Pińsku rozmawiałem z go?ciem co na otwarcie sezonu w Brze?ciu przyjechal uralem z Rosji - wiecie ile???

7 000 km!!! .

Go?ciu ma okulary jak denka od butelek (chyba z -20 dpi)

to jest wyczyn !!! i wszystko tylko po to aby sie spotkać ze znajomymi.

Fakt... szacunek dla takiego go?cia.

Sam osobi?cie rozumiem to bo żebym nawet był umieraj?cy to na spotkanie z ludzmi podobnie zakręconymi jak ja mogę przejechać nawet pół europy a wyjazd na drugi koniec Polski to zupełny light' cik :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?c

po wyborach drogi u nas beda najlepsze w uni,już na wiosne.

wtedy dr.bigu bedziesz tęsknił za starym

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza

Szaary jeste?my z pod tego samego znaky zodiaku i w tej kwesti my?limy podobnie.Do Stegny przyjechałem samochodem a lubię jeżdzić tylko skuterem,byłem i dzięki Kappo(wielkie dzięki Tobie)mogłem porównać 2-ie Majesty:250 i 400 andrew.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:):):) to tyle jesli chodzi o drogi :) Czystki w klubie owszem sa potrzebne, na forum w sumie tez post na rok to chyba nie jest zbyt wiele zeby cos skrobnac. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Witam.

ZapowiedĽ weryfikacji użytkowników mocno wzi?łem sobie do serca ;) .

Zdj?tka do galerii już mam. Teraz proszę bardziej do?wiadczonych użytkowników o wskazówki jak wgrać zdjęcie do klubowej galerii.

Pozdrawiam Ryszard.

Edytuje żeby nie nabijac postów.

Kubo piszesz o zast?pieniu starej fotki now? , ja nie miałem żadnej ! Zapowiedzieli, że tych bez fotek będ? usuwać :D dlatego chce co? wstawić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U?miechasz się Rysiu do Tetsuo, wysyłasz Mu foteczkę na maila i mówisz, żeby Ci zast?pił star? fotkę now? itp. i na tym kończy się cała historia... Ja jak Burg będzie(kiedy?? ;) ) zrobiony, to zrobie nowsz? fotkę...

Pozdrówka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
No kurcze, żeby droga na Wawę miała trochę zakrętów, była nieco lepsza i żeby za każdym razem nie kasowali 66zł to byłoby pięknie ;) ...

66 złociszy ominiesz, jak pojedziesz star? drog?, z Poznania do Wawy. Plecam ... słabiutki ruch aż so Słubcy :D

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...