Skocz do zawartości
Forum Burgmania

tajne dane


pawel883

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

cze?ć

za każdym razem kiedy ostatnio zagl?dam na forum widać że lista forumowiczów strasznie szybko ro?nie,dzi? już 320. co z tego jak to sami tajni agenci .koledzy może trzeba to przemy?leć i zrobić małe ciach

ps .w tym tempie za rok może być 35mln tajnych agentów na burgmani

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza

Akurat nowym uzytkownikom trzeba dac szanse ;) . Gorzej jest z tymi, ktorzy rejestrowali sie np. w pierwszych 3-4 miesiacach od powstania Burgmanii i maja dzisiaj cale .... 0 postow, albo moze jeden, pierwszy powitalny :P .... Pozatym, nikt ich nie widzial ani o nich nie slyszal, a na forum wchodza chyba niezalogowani, bo nigdy ich nickow nie widac w spisie :P . Ale chyba wszystko w swoim czasie, jak sie mawia B) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hehehe Pawełku widzę, ze działasz ostro ;) , czyżby? sobie nowe nożyce zakupił?? :P

Co do ÓW B) "tajniaków" to masz racje, ale też nie ma za bardzo co wycinać aż tak dyrastycznie, bo za dużo tego jest... a poza tym s? ludzie jak kochany nasz kolega Kefir, którzy ISTNIEJˇ, a przez DŁUUUGI czas się nie wypowiadali(teraz jakies takie OL|NIENIE :P )...

Wiec cieżko sprecyzować kto jest kto...

Ale niemniej jednak mi to jako? nie przeszkadza, "wale" to ilu mamy użytkowników czy 100, czy 100 000, bo i tak mam swoj? stał? grupę, z któr? się dogaduję, a nowych to poznaje na zlotach, albo na czacie, wiec na profile użytkowników raczej nie chadzam B) .

Gor?ce pozdrowienia, Kubo B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No rozumiem w 100%, ale tak naprawdę to powiem Ci tylko tyle - nie napalaj się na nowych, w naszych okolicach ciężko o kolegów skuterzystów, mamy siebie i jak tylko skuter będę miał złożony, to OBIECUJĘ czynne uczestnictwo w przejażdżkach, na które będziesz się chciał wybrać ;) ...

Pozdrówka kolejna.. :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... narazie zrobili?my z Tetsuo mał? czystke w Klubie bo to jest dla nas ważniejsze... Nie ma już gajosów i tych co byli i zagineli po sprzedaży swoich pojazdów. Nie ma także osób bez wpisanych namiarów @, tel i gg. W następnej kolejno?ci będziemy wysyłać maile do osób, które nie dosłały nam fotki i je?li tego nie zrobi? będzie wek. Tutaj naprawde nie o to chodzi aby było nas statystycznie dużo a o to żeby był to Klub naprawde zwarty i znaj?cy się... Krótko: Nie ilo?ć a jako?ć.

Co do forum, to także co? z tym zrobimy. Narazie nie jest to dla nas tak ważne jak rejestracja w Klubie i galeria.

Napewno niedlugo będ? kolejne zmiany i nowo?ci na stronie www.burgmania.net

Odnośnik do komentarza

uuu zmiany, zmiany, zmiany ....

Wydaje mi się, że z czystkami user-ów na forum nie ma, co się spieszyć, to jest tylko forum, na którym każdy może się wypowiadać.

Zdecydowanie ważniejsz? spraw? s? weryfikacje, ot zmiany w samym klubie i galerii.

Może nie każdy chce się doł?czać do klubu, a na forum zawsze może co? skrobn?ć. Według mnie ilo?ć osób zarejestrowanych na forum nie ma większego znaczenia.

P.S. Ale to tylko moje skromne zdanie ;):P

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Chyba przeginacie z czystkami etnicznymi....

Jestes zywym dowodem ;) na to, ze jak sie od czasu do czasu przeglada forum, to mozna sie odezwac w "ciekawym" temacie. Prosze tych uwag nie brac doslownie, dotycza one osob naprawde nieaktywnych! A takich jest naprawde sporo...

PS. Jesli juz mamy byc tacy zmanierowani :P , to, nie urazajac nikogo :P , chcialbym zaproponowac wypelnienie danych w profilu. Chyba odpowiedzi na pytania typu: skad? data urodzenia? itp nie przerastaja mozliwosci zadnego pelnoprawnego uzytkownika B) ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak narazie wolałbym nie robić czystek na forum bo nie ma to aż takiego znaczenia... Może za jaki? czas będziemy starali się wyeliminować "martwe dusze" ale to za jaki? czas.

Narazie poczytałem sobie w li?cie użytkowników forum ciekawe nicki:

Burgwomen, k- kozak, kastaniety, kustosz, MPKGFRw@neostrada.pl, shimmaj, TJ7, Zołza

Wszystkie te nicki nie do?ć że ?miesznie brzmi?ce to do tego nie wniosły w nasze forum nawet jednego postu ;) . Jaki był cel rejestracji tego nie wiem.

A najbardziej podejrzanym nickiem na forum jest użytkownik DZIK. Chyba trzeba by go dokładnie zlustrować :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jesli chodzi o dobor mojego nicka:

nicki pawel883, majon,... sa dla mnie rownie nieczytelne jak abz22 albo 34n23j23  :/

PS.

uzupelnilem interesujace Cię dane...

Spróbowałem sobie wyobrazić jak zwracam się do Majona lub do Ciebie na zlocie...

Hehe, chyba większo?ć ludzi widzi różnicę ? chyba, że wystarczy samo "abz" :)

Ale już do "34n23j23" nie wiedziałbym co powiedzieć (oczywi?cie, cały czas mam

na my?li real a nie matrix) ;) .

BTW:

nicki w stylu "34n23j23" lub jeszcze ciekawsze, często tworzone s? przez roboty internetowe w różnych celach. DLatego wiele forów wprowadziło w momencie rejestracji użytkownika dodatkow? weryfikację w postaci przepisania kodu rejestracyjnego z obrazka generowanego losowo. Pewnie Tetsuo będzie mógł więcej na ten temat powiedzieć...

BTW2:

Majon, "po paru ksi?żkach" lepiej brzmiało... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Witam,

przykro jest mi slyszeć że m.in. mnie jako "tajnego agenta" 

chcecie wykasować z forum. Jestem "wirtualnym" miło?nikiem skuterów i póki co nie mam skutera, więc nie mogę pokazać się na żadnym zlocie. Co do aktywno?ci na forum, to zadałem kilka pytań w kwestiach mnie interesuj?cych.

Chyba przeginacie z czystkami etnicznymi....

Wiele razy było tak ze na zlot nie mogłem przyjechać sqterem. Wsiadałem więc w samochód i z tego tytułu nikt mi głowy nie urwał. Oczywi?cie do wysłuchania miałem zawsze dużo od wszystkich... - ale i tak Was lubie :D

Tak że jak masz ochotę zobaczyć duuuużo maxi w jednym miejscu a twoj? pasj? s? maxi sqtery to ?miało przyjeżdzaj. Zawsze to lepiej wiedzieć z kim ma się doczynienia.

Pozdrawiam przy okazji nowych uczestników zlotów, którzy pokazali sie odważnie w Stegnie. (Biały,Ciochin-y, Szuwarka i innych ;) )

burgmania ro?nie

Odnośnik do komentarza
Więc tak... narazie zrobili?my z Tetsuo mał? czystke w Klubie bo to jest dla nas ważniejsze... W następnej kolejno?ci będziemy wysyłać maile do osób, które nie dosłały nam fotki i je?li tego nie zrobi? będzie wek.

Pilnie poszukuję osoby, która pożyczy mi cyfrówkę albo zrobi jakie? zdj?tko do galerii - bo widze, że grozi mi banicja.

Pozdrawiam- to ja Ryszard - chyba mnie znacie? :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam do samych nicków nic nie mam, choć przyznam że troche to dziwnie brzmi jak się do takiego kogo? pisze na gg np: "witam j6gssa".

A co do czystek to proponuje taki system: osoby które nie napisały żadnego posta przez ubiegłe pół roku zostaja automatycznie usunięte, i t? czynno?ć powtarzać co pół roku.

A co do wypowiedzi że na zlot można PKSem przyjechać wydaje się wg. mnie lekkim przegięciem.

Np. ja jestem przykładem osoby jek dla was "anonimowej" ponieważ na żanym zlocie czysto skuterowym jeszcze nie byłem i nie miałem przyjemno?ci was poznać osobi?cie. Sory ale nie miałem takiej możliwo?ci przyjechać na który? ze zlotów ponieważ mam trochę za daleko. Ja wiem że dla wielu z was pokonanie 600 km w jeden dzień to spacer ale wy macie maszyny na których pokonanie takiej odległo?ci nie stanowi większego problemu. Dla mnie jest to bariera ciężka do pokonania + do tego dochodz? truj?cy rodzice.

Może i nie jeżdżę po całej polsce ale staram się jak mogę żeby mieć tego choć namiastkę. Dzięki moim staraniom stwożyłem nie formaln? jeszcze grupę skuterzystów (około 15 maszyn) na terenie miasta Kędzierzyn KoĽle. Ale dla was pozostaje tylko anonimowym użytkownikiem :D

Odnośnik do komentarza
... do tego dochodz? truj?cy rodzice.

:):):D

a od czego katalizatory?

Dobre, ale tak naprawdę chciałem powiedzieć, że jestem przeciw czyskom etnicznym bo to się nie sprawdza - popatrzcie na podobne wydarzenia w nie dalekiej i dalekiej historii.

pozdro

ultras

musiałem co? napisać co by nie wypa?ć ;)

Odnośnik do komentarza

:D jakie przegiecie czy top jakis wstyd jezdzic PKSem....czy PKP

Nie widze nic w tym dziwnego.Normalny srodek lokomocji.A ja pisalem bardzo powaznie.Stary tu sie nie ma co obrazac.

Tak naprawde licza sie ludzie i ich czyny.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

No wiesz... dla mnie zlot skuterowy kojarzy sie z przejarzdżkami na moto, paradzie, podziwianiu skuterów od kumpli... a przyjechanie na zlot PKSem jak dla mnie trochę mija się z celem. Praktycznie wtedy można z tak? osob? tylko porozmawiać o skuterach, a to, równie dobrze można zrobić na tym forum :D Także sama nazwa wskazuje: Zlot maxi-skuterów, a nie zlot miło?ników maxi.

A to że np. ERMIemu zdarzyło się na zlot przyjechać samochodem to jak dla mnie żaden problem ponieważ jest dobrze znany ze swoj? Majesty. A i tak jak sam przyznaje ma zawsze dużo z tego powodu do wysłuchania ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...