Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielne wycieczki...


Marynarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    42

  • Barti

    31

  • Artemis

    21

  • Gumisiek

    21

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy następna wycieczka? .

Jak coś zaplanujesz i napiszesz odpowiednio wcześnie tutaj to na pewno się parę osób zbierze !scooter !scooter !scooter i pojedziesz :)

Odnośnik do komentarza

Ja w piątek o 14 wybrałem się do Krakowa i genaralnie miałem tam spędzić weekend... ale pogoda dopisywała, więc szkoda było siedzieć w mieście i sobotę wybrałem się na krótką podróż na Słowację !scooter. Kraków-Nowy Targ- Białka Tatrzańska- Łysa Polana-Spisska Bela-Spiska Stara Ves-Szczawnica-Nidzica-Nowy Targ-Kraków. Późnym wieczorem jeszcze wycieczka do Mszany Dolnej. Z kolei dziś Kraków-Mszana Dolna-Szczawnica i powrót do W-wy przez Mszanę i Kraków. Łącznie od piątku 1 350km. Dzisiejszy powrót do W-wy, to istne szaleństwo... 354km w 4 godziny z Mszany Dolnej na Wilanów od 17:45 do 21:45 ale rąk nie czułem po powrocie. W trakcie podróży powrotnej jeden postój na tankowanie i soczek. Spalanie od 3.7l przy jeździe po górach do 4,6l. podczas podróży powrotnej z manetką odkręconą do końca przez 1/3 drogi a pozostała 120-130km/h. Wnioski: Mszana Dolna-Łącko jedna z lepszych dotychczasowych tras w Polsce... tylko gdyby nie te tereny zabudowane :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pojechałbym gdzieś w ten weekend na niedaleką wycieczkę (1-2godz), ale w dzień.

Jakieś pomysły? Chce ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję wstępnie wyjazd spod Cafe66 o 15tej. Czyli spotykamy się kwadrans wcześniej i ustalimy gdzie jedziemy.

No dobra nie udało się. Z przyczyn niezależnych nikt nie przyjechał pod C66. Za to miałem czass na odwiedzenie rodzinki.

Następna szansa na wypad już jutro, w niedzielę, gdzieś koło 14tej a może jednak koło południa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam Szorstki, nie zdążyłem w tym wątku napisać, że jednak wyjazd odbył się przed południem.

Rano wyskoczyłem z wyrka tak szybko, że ledwie się wyrobiłem.

A opis jest w wątku płockim TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to sie dogadalismy... Ale mi i tak milo sie jezdzilio

od Sochaczewa po Pultusk (nie mylic z calym :))

Na przyszlosc uprasza sie, coby chociaz organizator podjechal w proponowane miejsce...

Odnośnik do komentarza

Najbliższy weekend 11-12-13 zapowiada się b. słoneczny aczkolwiek nie za ciepły ok.7oC.

Może zbierzemy się do kupy i kulniemy w jakieś sympatyczne miejsce?

Odnośnik do komentarza

No jestem za, zwłaszcza że 11 każdy ma wolne :P

EDIT: no dobra to co, ruszamy o 11.11, 11.11.2011 ;) spod cafe11 (66) ;)

a kierunek i trasę obmyślimy na miejscu :P (jeśli pogoda dopisze :) ).

???

kto jest "ZA" lewa w górę :P

Odnośnik do komentarza

Jestem za, tylko ustalmy to w TYM wątku... :D

pzdr

No oczywiście ;) nie chcę aby były jakieś nieporozumienia jak to Ciebie spotkało :(

Jaka trasa? !scooter

No napisałem że ustalimy na miejscu.

Może niech każdy przygotuję jakąś traskę (z możliwością zrobienia Ogniska !) i coś wybierzemy ;)

Ja na początek proponuję Kampinos (Roztoka, Granica) ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...