Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dziemiany 01.05- 07.05


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jeżeli chodzi o wyjazd do Marl to ja:

nie mam zamiaru zmieniać naszego wizerunku. W pierwszej godzinie pobytu uchlam się a w drugiej będę już spał pod stołem. W nocy jak się przebudzę, w amoku pójdę na parking odkręcić z jakiego? Tmaxa osłonę na tłumik, któr? zgubiłem. W drugim dniu pobytu będę od rana chodził po terenie zlotu i prosił naszych s?siadów o postawienie browara. Jaka? drzemka i ponownie to samo. W następn? noc będę odkręcał zamówione czę?ci do różnych skuterów między innymi pompę wodn? od majesty dla mojego kolegi (tylko 3 ?rubki). Trzeciego dnia spróbuję wrócić ze zdobyczami do Polski. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Trzeciego dnia spróbuję wrócić ze zdobyczami do Polski.  ;)  :D  :D  :D

Tylko zapomniałe? o jednym Worlan, wszystkie zdobycze ze zlotu w Marl musisz gdzie? schować , a jednak w Tmax-e bagażnik nie należy do największych :D

Czyż by? przyczepkę wymy?liłe? i wyprodukowałe? do swojego żółtego szerszenia celem zapakowania wszystkich zdobyczy zlotowych :D

Odnośnik do komentarza

@ Robercie tu !OK

darowo.jpg

Ten po prawej stronie (na zdjęciu) a po lewej stronie twojego skutera, zaraz za skuterem eMKi.

Odnośnik do komentarza

Aaaa, o tym zdjeciu calkowicie zapomnialem !OK . I doszukiwalem sie usilnie Twojego skuta na zdjeciach z Gdanska ;) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...