Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dziemiany 01.05- 07.05


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli zobaczycie w pierwszym tygodniu maja jakies Tmaxy z Niemiec (3- 4 sztuki) w okolicach 3miasta i Kaszub, to bedzie to prawdopodobnie grupa z niemieckiego forum Tmaxa, ktora wybiera sie do http://www.marine-dziemiany.pl/ i ma zamiar robic dluzsze wycieczki, traktujac te domki jako baze wypadowa...

Odnośnik do komentarza

Gadaja chyba tylko po niemiecku, nie znam ich osobiscie, a jedynie z forum. Namawiali mnie tez na ten wyjazd, ale mam co innego w planie !OKK .

PS. W sumie umiescilem to jako ciekawostke, bo zdaza sie taka wycieczka nieczesto. Beda troche zwiedzali, to moze ktos sie natknie na grupe Tmaxow...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajnie byłoby wiedzieć.W ubiegłym roku spotkałem trzy osobowa wycieczkę,jeden na jakim? turystyku i m?ż na an650 żona na 4setce,pod sam zamek ich podci?gnelismy, nie mogli się nadziwić że"my" też jeste?my tak uczynni B) Na koniec postawili motorki w tak bezpiecznym miejscu że nawet ja nie trzymam swojego przez zimę w bezpieczniejszym.Do zamku weszli z przewodnikiem szybciej niż normalnie.Wchodz?c chcieli podziękować jednak nie wiedzieli jak to zrobić B) Z mojej strony było to bardzo miłe do?wiadczenie i czułem się bardzo !YES że mogłem pomóc ludziom których nie znam i w dodatku s? z innego kraju.Bylismy wówczas na 2oo tylko że na biegowcach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj ok.15tej jad?c skuterem z Lublina drog? nr.7 w okolicy Elbl?ga zauważyłem trzy maxi skutery pozdrowili?my się i pojechałem dalej nie przypuszczałem że mog? to być koledzy z za "miedzy",będ?c już w domu ok. godzinki póĽniej przedzwonił do mnie kolega i powiedział że do zamku pojechały trzy duże skutery,szybko pojechałem pod zamek i spotkałem trzech "go?ci" na Timaxach.Porobili?my sobie kilka fotek,byli bardzo zadowoleni,szkoda tylko że mój niemiecki kuleje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przesłałem koledze może on wklei.Ja zrobiłem tylko jedno ale Oni troszkę narobili.dr.Bigu o Tobie również zamienili?my słówko. :angry:

Odnośnik do komentarza
Przesłałem koledze może on wklei.Ja zrobiłem tylko jedno ale Oni troszkę narobili.dr.Bigu o Tobie również zamienili?my słówko. :(

111gmc.jpg

Fotka sporawa :huh: ale buzie przynajmniej wyraĽnie widać. !czary

Odnośnik do komentarza
Zdjęcie super ,ale ciekawe co napisali o nas Polakach?

W duzym skrocie? O Polsce i Polakach same superlatywy !happybth . Bylo troche gegania na forum przed wyjazdem, ale wiadomo, glabow nie sieja, sami sie rodza !happybth . Po przyjezdzie grupy z PL, jakos zamilkli. Uprzedzonych nie brakuje nigdzie, problem w tym, ze zawsze staraja sie glosno wykrzyczec swoje "racje" zarazajac nimi innych !scooter .

Link do tematu: KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!happybth |wiatowiedz?Super !scooter

Nie pisałem wcze?niej bo troszkę wstyd mi było puszczać na forum ale teraz jak zdołałem wywnioskować z ich fotek o naszym asfalcie to napiszę. Pierwsze pięć minut rozmowy z nimi pod zamkiem i przestraszyłem się że popsuły im się skutery bo zaczęli nerwowo trz??ć rękoma pokazuj?c że kierownica się trzęsie,po chwili zrozumiałem że pokazuj? jak w Polsce się się jeĽdzi przez dziury w drogach i koleiny.Pomy?lałem sobie że gdzie mieliby takie atrakcje jak nie w Polsce. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Siemik poczytalem sobie ich opisy wyprawy i nie jest tak zle, napisali ze asfalt nie jest wcale gorszy niz w Niemczech :D no tu przegieli :D przeczytalem tez na innym niemieckim forum relacje z wyprawy i tez milo choc szkoda ze wszystkie wyprawy ograniczaja sie do pn Polski. Mam nadzieje ze Marl zmienimy troche wizerunek Polski i czesciej beda do nas zagladac :D w innym temacie wyczytalem ze jak sie jedzie do Polski to trzeba 5 ulockow zpiac i kilka klodek na tarcze :D kurcze a ja pod praca kiedys kluczyki w stacyjce zostawilem na 8 h :D a kiedys kask na siedzeniu i jakos nic nie zginelo

Odnośnik do komentarza

No niestety Artix. Wydaje mi się, że przez ostatnich parę lat w Polsce wiele się zmieniło na lepsze, ale stereotyp jaki o nas panuje niestety jeszcze na wiele lat pozostanie. Dla wielu osób z tzw. zachodu zaraz za Odr? (na wschód) na ulicach pojawiaj? się niedzwiedzie i to te białe, a ludzie tu mieszkaj?cy to kanibale a w najlepszym przypadku złodzieje i pijacy :D .

Bigu. Jak to się stało, że fotka mojego Burgmana znalazła się na niemieckim forum? :D To on jest teraz jak Siemik- ?wiatowy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...