Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszamy do Łodzi


RobB.

Rekomendowane odpowiedzi

Niech żałuj? ci(...)

Zaluje...

Oj żałujcie(...)

Zalujemy... UPS, przepraszam moge mowic tylko za siebie :lol: ...

PS. Juz nie przesadzajcie z ta zaloscia ;) . Nad morzem tez bylo calkiem, calkiem :) ...

Odnośnik do komentarza
Witam

Następnym razem zaplanujcie zlot w Łodzi z miesięcznym wyprzedzeniem, to gwarantuję, że i kto? z naszych stron się pojawi B) POZDRÓWKAS.

Postulat przyjęty, fakt impreza była robiona nieco w tempie ekspresowym z założenia miała zapełnić lukę po Firleju, jednak możliwo?ć zaklepania o?rodka i to że władze miasta Aleksandrowa zrezygnowały z imprezy na zakończenie lata, a za to pojawiła się możliwo?ć podpięcia pod picnic wyborczy PO.

Żal było wypu?cić okazję z ręki, no i udało się my?lę że było fajnie, a że nie było 140 osób tylko 60, no cóż statystycznie i tak wyjdzie na zlot ?rednio 100 ;) , a i jeden wiecej na li?cie nie zaszkodzi.

Jak zdrowia i sił starczy to w przyszłym roku nie ma wyborów, wiec ci co maj? alergię na hasło polityka strac? pretekst ;)B)

Ja w każdym razie jestem za integracj? niezależnie od szyldu, bo można zrobić wiele dobrego tylko KUPY trza.

Nawiasem czy po pomoc dla Ricarda nie można zapukać do skutery.net, motocyklistów i gdzie tam przyjdzie do głowy, kurna liczy się cel !!!!!!!!!

Pozdrawiam

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak zdrowia i sił starczy to w przyszłym roku nie ma wyborów, wiec ci co maj? alergię na hasło polityka strac? pretekst  ;)  ;)

Pozdrawiam

RobB.  B)

Hehe, nie żebym jaki? zło?liwy był, ale s? wybory...

jeszcze "lepsze" bo samorz?dowe...

Tym niemniej gratulacje za organizację zlotu B)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Rzućcie okiem jak macie chęć tu jest kilka fotek robionych przez grupkę z Wawy http://pablos.dobrebopolskie.com

Pozdrawiam

PS. Rob ma rację razem zdziałamy więcej a i zabawa,satysfakcja będzie lepsza.

Nie o szyldy przecież chodzi ... tylko o wspólne hobby i ew. pomoc innym... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No fotki zobaczylem i powiem tyle z racji wykonywanej przeze mnie pracy nie moglbym brac udzialu w takim pikniku o zalozeniu koszulki juz nie wspominam. Zreszta nie wiele tam widzialem znajomych twarzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Art nie było przymusu co do zakładania koszulki ... heheh na mnie nawet nie weszła bo była to M-ka a dla mnie xxl czasem mało.A co do małej ilo?ci znanych twarzy ...to fakt a tylko dlatego że Ciebie i innych Burgmaniaków nie było. ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No fotki zobaczylem i powiem tyle z racji wykonywanej przeze mnie pracy nie moglbym brac udzialu w takim pikniku o zalozeniu koszulki juz nie wspominam. Zreszta nie wiele tam widzialem znajomych twarzy. Pozdrawiam

A ja powiem tyle, że wszystko to jest rynek, i czy wciskaj? Ci produkt w postaci oleju, czy produkt w postaci _chętnego_na_stołek_ , nie ma różnicy - wybór należy do Ciebie. ;)

Nie wiem czemu bardziej ?mierdzi reklama wyborcza od reklamy chińskich sqtów ?

Może to kwestia czyich? preferencji politycznych, albo modnej ostatnio postawy kontestacji polityki wogóle ? Tak się tylko zastanawiam...

Sorki za OT, ale mnie chyba też nie bardzo poci?ga, sponsoring sqterowego spota przez jak?kolwiek partię - taki wybór... ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tu nie chodzi o moje preferencje polityczne, poprostu mam odgorny zakakaz i tyle. Co tu wiecej tlumaczyc, albo praca albo przestrzeganie regulaminu firmy, tak to wyglada i tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...