Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszamy do Łodzi


RobB.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temaciku zapraszamy do Łodzi, a dokładniej Aleksandrowa Łódzkiego i Grotnik :)

Niektórzy z Was wiedz?, że zawsze lobbowałem za spotkaniem w centrum Polski, gdzie każdemu jednako blisko (daleko).

Ponieważ nie dalej jak 2 tygodnie temu stworzyła się taka okazja, postanowili?my podchwycić temat i w pełni spontanicznie zorganizować zlocik.

Ponieważ czasu było niewiele, st?d oprawa będzie znacznie skromniejsza niż w Stegnie, ale plan imprezy zapowiada sie nieĽle.

Zreszt? po szczegóły odsyłam do w?tku: http://skutery.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17716, na zaprzyjaĽnione forum :lol:

Żałuję bardzo że zbiegło się to z wyjazdem na Białoru? (sam bym sie przejechał), ale inaczej sie nie dało.

Wszyscy chętni będ? u nas mile widziani, byle na dwóch kółkach czasem jeĽdzili.

Zreszt? i tak musicie zaliczyć te 28 Wekendów, wiec dlaczego by nie z nami

:)

Pozdrawiam i zapraszam

RobB. :)

PS. prosze chętnych o deklarowanie przyjazdów i terminów, pozwoli to nam lepiej zaplanować cał? logistykę !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Jako że się spieszę, to narazie napiszę szybko iż grupa 4 osób z Krakowa(Ja, Zenek+Madzia, Scottie) jedziemy konserw? Zenka do Łodzi na zorganizowane CO|...

Jak wrócę to, wtedy napisze co? więcej, gdyż troszkę się ?piecham...

Pozdrówka, Kubo :)

EDIT: no więc wróciłem i dokańczam po?cik...

Pokoje zarezerwuje Scottie w najbliższych dniach...

Zenek gwarantuje Nam autko...

Ja gwarantuję Im swoje towarzystwo i humorek podczas jazdy...

My?lę, ze jak dojedziemy będzie co robić i z kim pogadać...

Tak apropos to chciałbym, aby?cie się ludzie wypowiedzieli KTO z Burgmaniaków jeszcze się wybiera... Bo wiecie... NIe chciałbym mieć "Zadartego" (nosa) :D ...

Pozdrówka, Kubo :angry::)

Odnośnik do komentarza

No naaapewno Kubo i browaru też nie zabraknie :D, a na paradę i rajd to się Was wsadzi jako plecaczki, za jakimi? fajnymi dziewczynami. Tylko mi się proszę trzymać za ODPOWIEDNIE miejsca :angry: .

Zapraszam w imieniu GRUPY UĆ ( :) )

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm

I Kraków odpadł własnie w tej chwili...

Po I Primo Zenek ma tam troszkę w pracy problemików ze współpracownikami...

Po II Primo Wyjazd w sobote rano mi się ?rednio widzi...

Po III Primo doszli?my do wniosku, że zostajemy na miejscu i sami sobie co? zorganizujemy na ten weekend(ja np. Burga zaczne w końcu ruszać...)

Więc życzę miłej zabawy i pozdrawiam, kubo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Hmm...tak się zastanawiam i nie wiem czy ja chcę na plecaczka za jak?? fajn? dziewczyna (może by tak mała podmiana??)

Ha ha, oczywi?cie sorry za małe fo-pa, przydzielili by?my Cię do najprzystojniejszego chłopaka z grupy Uć, przez chwile my?lałem o sobie, ale dałbym innym szansę :rolleyes:

Szkoda Kubo, fajnie by było, a co do przyszłego roku to kto wie, może długi majowy wekend i 4 dni zabawy. Mam kupę pomysłów i teren juz nieco rozeznany.

Wszystko zależy od frekwencji w tym roku. Jak będzie marna to co ja potencjalnym sponsorom mogę powiedzieć ?!

A tak nawiasem szykowałem konkurencje również pod osoby które by nie posiadały skuterów, aby każdy miał szansę na wygran? :lol:.

Mimo krótkiego czasu na organizacje , raptem 3 tyg. NIKT z pustymi łapkami nie wyjedzie, a i głównych nagród jest kupa i s? naprawdę super.

Zapraszam w takim razie tych co mog?

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza

to milo ze beda konkurencje dla tych bez dwoch kolek :)

bo ten pieprzony stoll trzyma moj skuter m-c czasu i nie wie jak kierunki zrobic...wrrrrr

ale i tak bede wkoncu juz blizej zlot nie bedzie :)

pozdrawiam spolecznosc

Odnośnik do komentarza
Hmm...tak się zastanawiam i nie wiem czy ja chcę na plecaczka za jak?? fajn? dziewczyna (może by tak mała podmiana??)

Ha ha, oczywi?cie sorry za małe fo-pa, przydzielili by?my Cię do najprzystojniejszego chłopaka z grupy Uć, przez chwile my?lałem o sobie, ale dałbym innym szansę :)

Czyzbys RobB mowil o mnie?? :)

Mam zamiar sie zjawic, moze nie na caly dzien, ale w sobote i moze sie nawet zabawie w rajd po ziemii Lodzkiej... To sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam pytanie do braci i ewentualnie sióstr jeżdż?cych na Maxi -- kto się wybiera??

Mówi?c szczeże to mam jak?? ochotę jechać tylko żeby był kto? z kim można parę słówek zamienić (RobB-ie Ciebie nie biorę pod uwagę bo wiem że będziesz mocno zajęty sprawami organizacyjnymi) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

W sumie tak się zastanawiałem nad t? Łodzi?, ale s? dwa ale ...... :)

Ale 1 Ale..... nie mam z kim jechac ;)

Ale 2 ( to już poważniejsze ale :) ) Jest Zlot w Raciborzu z naszego klubu, a już się zobowi?załem że tam będę :rolleyes: ale może następnym razem :)

Co do samej Łodzi widzę, że kto? w końcu przemy?lał sprawę zlotów i zaczęto je organizowac również w centralnej Polsce, co mnie niezmiernie cieszy, bo teraz przynajmniej dystans się wyrówna z poszczególnych czę?ci Polski, głównie chodzi o te skrajne :)

Tak czy siak, życzę dobrej zabawy na zlocie POZDRÓWKAS :)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do braci i ewentualnie sióstr jeżdż?cych na Maxi -- kto się wybiera??

Mówi?c szczeże to mam jak?? ochotę jechać tylko żeby był kto? z kim można parę słówek zamienić (RobB-ie Ciebie nie biorę pod uwagę bo wiem że będziesz mocno zajęty sprawami organizacyjnymi) :rolleyes:

Maxi, jak już piwo rozlejemy to NAPEWNO znajdę czas na pogaduchy, w pocz?tkowej fazie imprezy owszem mogę być nieco zalatany, ale tez napewno mniej niż przez ostatnie 3 tygodnie :);)

Miłoby było Cię go?cić, a i inni z chęci? by poznali 1 oberpiromana z Burgmanii :)

Chooper, dzięki za uznanie "że kto? w końcu przemy?lał sprawę zlotów ..w centralnej Polsce". Te ktosie to min. Grupa Uć, która jest inicjatorem i się natyrała nad zlotem. I co z tego skoro i tak wybieracie imprezy lokalne ?!

Przyjazd na zlot to nietylko okazja na spotkanie znajomych, ale też docenienie trudu organizatorów.

Polobbuj nieco w?ród znajomych to i towarzystwo się znajdzie, a poza tym My tu będziemy :)

Jak by nie patrzeć

Do zobaczenia

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Witam

RobB ja osobi?cie chętnie bym wpadł, tak jak już wspominałem tylko, że o tym zlocie grupy UC dowiedziałem sie jakie? dwa tydnie temu,a ten zlot "lokalny" został ustalony na pocz?tku sezonu |KS, jak i inne terminy poszczególnych zlotów na |l?sku :lol:

Choc mógłbym wpa?c w niedzielę, bo zlot jest 2 dniowy ?? => tylko co wy tam będziecie w t? niedziele robic oprócz leczenia się po 10-tym :lol: Nie wiem czy się opłaca, jo przyjada, a wy pojedziecie nazot :D

I fajnie by było jakby kto? z moich stron też jechał, chocby 1 osoba na drugiej maszynie, bo to zawsze raĽniej, nie wybiera się kto? ??? Bo z tego co się dowiedziałem od Kuboki :lol: ?miga autosem :D POZDRÓWKAS.

Odnośnik do komentarza

Nie jade, bo tydzien pozniej i 2 tygodnie pozniej zapowiadaja sie inne ciekawe(-sze?) imprezy :lol: , a niestety, wszystkiego obleciec nie sposob. Nastepne 2 tys km we wrzesniu po Polsce wystarcza :lol:...

Po drugie, jako ze mowie co mysle, zrazil mnie "parasol" medialny spotkania.

Cytat:

"Pożegnanie Lata w Imprezę Się Wplata" czyli GRUPA UĆ zaprasza na udki i kayaki 10-11.09.2005r.

Sponsorzy imprezy:

skutery.net

Platforma Obywatelska"

s.net i PO to nie moja bajka, wiec wole sie trzymac z dala, bo jeszcze nie wytrzymam :lol: ...

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Bigu, choć dla mnie i reszty Grupy UĆ to s? po prostu sponsorzy i wcale nie najwięksi, jest też MIDLAND-OIL, SCOOTERLAND, CASIO, PEKAR, MOTOMANIA i paru mniejszych :lol:

Gdybym nie skorzystał z nadażaj?cej się okazji to o imprezie wogóle by nie było mowy.

Ci co co? organizowali i szukali sponsorów wiedz? jak trudno jest co? wyrwać , a zwłaszcza gotówkę!

Ale jasne wszystkiego nie obskoczysz, może innym razem się zobaczymy na Ziemi Łódzkiej.

Chyba że zrobisz zlot na pomorzu zachodnim, na bank pojadę :lol:

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

Rozumiem doskonale co miales na uwadze, ale tak jak Ci juz wczesniej napisalem, dla mnie nie wazne sa nagrody, jednak to co w jakis tam sposob swiadomie lub i czasami :lol: nie, wspieram :lol: . A ten mix byl po prostu nie do przyjecia :lol: .

Odnośnik do komentarza
Robie fajnie z cos robicie.Ale mozna zrobic impreze bez sponsorow :D

a bez polityki napewno.

Pozdrawiam

majon

A to w takim razie zapraszam, zobaczysz ile w naszym zlocie będzie polityki, tylko bardzo uważnie się pprzygl?daj bo niewiele zobaczysz!

A i przy okazji powiesz mi jak zrobic zlot bez sponsorów ?!

Jak narazie to jeszcze nie było takiego.

Owszem spotkania zrzutkowe grupki ludzi to tak, ale zlot ?

No chyba że Ty wyłożysz kasę tylko że wtedy jeste? fundatorem..czyli SPONSOREM :lol:

Zreszt? wolna wola, choć my?lę że niepotrzebnie tworzycie zbedn? filozofię do zjawiska.

Dla mnie licz? się w tym tylko skutery i ci co na nich jeżdż?, jednych z nich szanuję innych uwielbiam, ale s? też tacy o których mam taka sobie opinię i do Grecji bym z nimi nie pojechał :D , ale na zlocie chcę ich widzieć wszystkich bo łaczy nas wspólny pierwiastek. Zreszta każdy się zmienia z czasem, jedni na lepsze inni wręcz przeciwnie.

Po paru latach okazuje się że oceniana negatywnie osoba jest nagle OK, no sa też przeciwne przypadki :lol: .

Ten pomysł z prezydentem to mi się nawet podoba, ale jestem bezpartyjny, chyba że Burgmanię zarejestrujemy :lol: . Bez tego nie da chyba rady :D

pozdrawiam

RobB. B)

Odnośnik do komentarza

No no powiem ze sie zatanawiam nad ta impreza :lol: Ale ja pisalem o imprezie a nie o zlocie i taka sie odbyla i trwala cztery dni.

Rob nie martw sie nie bede jezdzil z Toba do Grecji :lol:chyba ze zdobede to wymarzone......ale nie chce mi sie.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
No no powiem ze sie zatanawiam nad ta impreza  :) Ale ja pisalem o imprezie a nie o zlocie i taka sie odbyla i trwala cztery dni.

Rob nie martw sie nie bede jezdzil z Toba do Grecji :lol:chyba ze zdobede to wymarzone......ale nie chce mi sie.

pozdro

majon

To nie my?l na drugi raz tyle, tylko odpalaj wrotki.

A o to czy pojedziemy razem do Grecji to możemy pogadać na jakim? spotkaniu, my?lę że poczułe? sie niepotrzebnie urażony moim postem i zupełnie niepotrzebnie, bo akurat nie o Tobie pisałem, chłopaki z Burgmania Travel Club pewnie się domy?laj? o co chodzi :):) .

A ja życzę Ci :"zdob?dĽ to wymarzone..i chciej chcieć" :):)

Dzięki Wszystkim, którzy wpadli na Zlot do Aleksandrowa / Grotnik je?li się podobało to

jest to dla Grupy Uć najlepsza satysfakcja, która motywuje do następnej imprezy.

Dzięki Wam za dyscyplinę w przejazdach, a było ich nieco ;) i kawał asfaltu zajęli?my

:lol:

Dzięki również za wspaniała zabawę podczas konkursów, no nie oszczędzali?cie się, a było gor?co :) .

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Oj żałujcie było naprawdę super, szkoda że na zlocie były tylko 5 maxi.

Rob.B naprawdę się napracował i zaowocowało to super atmosfer? ... co? nie do opisania. Mała garstka z Warszawy w sile 7 skuterów i katamarana serwisowego dziękuje bardzo za tak miłe przyjęcie i wspóln? zabawę.

Do podziękowań doł?cza się mały czarny rotweiller Salem za wspaniałe resztki ?winki w jego misce :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bylo malo Maxi bo spora czesc byla na zlocie w Pinsku na Bialorusi, ktory zreszta byl zaplanowany wczesniej niz zlot w Lodzi. Tamten zlot tez byl rewelacyjny i tak samo moge napisac ze wszyscy ktorzy nie byli moga zalowac, no i na pewno byl zupelnie inny niz zloty w Polsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiesz Art fajnie by było pojechać z Wami do Pińska ale... na 50 -tce oj o zgrozo już do samej Łodzi było trochę niewygodnie, mam nadzieję że Rob B. zaprosi Nas za rok w same centrum Polski i wtedy ustali jak?? mniej kolizyjn? datę , fajnie by było też z Wami pokroić tego pieczonego ?winiaka i dokonać konsumpcji zacnych ilo?ci złocistego napoju :lol: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...