Skocz do zawartości
Forum Burgmania

4/5.04 - mazowieckie wycieczki


Gość Vex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • Komar

    9

  • grzegorz76

    7

  • Jordan

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że?cie wszyscy nie powiedzieli że lecicie nad Zalew bo też bym poleciał  :)    !OKK

No weĽ mnie Vex nie denerwuj nawet... na który? ?wiatłach jak się pytałem czy gdzie? jeszcze ?migniemy to powiedziałe? że lecisz do domu :)

ps. sorki za OT

Odnośnik do komentarza
No weĽ mnie Vex nie denerwuj nawet... na który? ?wiatłach jak się pytałem czy gdzie? jeszcze ?migniemy to powiedziałe? że lecisz do domu :)

No ale nad Zalew to bym miał nawet troche po drodze :D:) No nevermind...następnym razem na afterparty lecimy wspólnie nad Zegrze.

A tak poza tym to dzięki wszystkim za superowe fotki !OKK

Odnośnik do komentarza

Strasznie żałuję, że z Wami nie pojechałem ..... pracowałem do 6.00 rano i była to moja druga noc bez snu .... przyłożyłem delikatnie głowę do poduszki w celu złapania małej drzemki i ............... kurka wodna obudziłem sie dopiero o 13.00 .... to już jakby musztarda po obiedzie.

Fotki fajne ... prawie jakbym tam z Wami był.

Pozdrawiam innym razem może się uda.

PS. Komar widzę,że zapał do !OKK nie min?ł u Ciebie ... ato dobrze ... teraz ubrany w bagaż do?wiadczeń bedziesz mógł ?miało wsiadać na 2oo ....ale pamiętaj zawsze bez biegów ... bo tylko "jazda ze zł?czonymi nogami jest bezpieczna" zreszt? każda dziewczyna ,która stała sie kobiet? to potwierdzi :):D:D:) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pablos nie przejmuj się ... mnie tak koło 10.30 naszło na mał? wycieczkę. Wsiadłem na !OKK i pojechałem do Roztoki zakupiwszy uprzednio kawałek kiełbasy i takie tam.

Zajeżdżam, "nikawo niet" posiedziałem wypiłem kawkę i koło 12 pojechałem na dalsze do domu.

Wycieczka mi się udała - ale spotkanie z kolegami mieszaczami :) nie. Jak stare panny .... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Looz !OKK zakładałem, że może pojedziecie tradycyjnie do Roztoki (zreszt? takie padały sugestie) ale tak naprawdę chciałem się przejechać i tyle.

Telefonów do klubowiczów mam wiele - do żadnego z Was niestety nie .....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może co? zaliczymy za 2 tygodnie jak bedzie bardziej letnio i zielono, bo poza ciepłem to kolory otoczenia jeszcze nie robi? aż takiego wrażenia :/

Ja dzi? zamkn?łem się w 103km mało, ale w sam raz jeszcze 1150km do przegl?du. Akurat po Burgmani doturlam się do Qw@kiego i będzie dobrze (pozdrawiam Lublin i LCM Sokół)

A odno?nie notki Pablosa to obojętnie czy biegowiec czy maxi najważniejsze żeby się Komar sam nie wybierał nigdzie w trasę dalsz?, bo drugi raz nie chciałbym szukać go w dołach i ł?kach. Dobrze że i tak to wszystko się, jako tako skończyło i może za te 2-3 latka Rafał wróci do nas i dla mnie to nie ma znaczenia na czym ważne żeby to był jedno?lad. Bo teraz to się czuje jak dziecko, któremu zabrano lizaka i zostaje niedosyt.

Co do kierunku jazdy to tak jak dzi? – było głosowanie i okazało się w liczbie 7-5 przegłosowana roztoka i pojechali?my do Mniszewa.

Wszystko sprawiedliwie idobre takie co?

spotykamy się

przedstawione opcje

głosujemy

'za' lub 'przeciw' i jedziemy

następnym razem niech nas będzie !OKK :):D :D :) !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter i katamaran albo jeszcze więcej

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

No ja niestety mam wszytkie niedziele już pracuj?ce do końca miesi?ca ;)

i nie mam się nawet z kim zamienić ... !OKK

ps. ale w ten czwartek pojawię się w R66 :P

Odnośnik do komentarza
chyba tych zbiorowych było więcej ??  !scooter

no faktycznie było więcej a nie wrzucił jeszcze Ten co tak przypominał o zabraniu aparatów ;) (nie ładnie Komarku - czekamy na twoje zdjęcia).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...