Skocz do zawartości
Forum Burgmania

4/5.04 - mazowieckie wycieczki


Gość Vex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • Komar

    9

  • grzegorz76

    7

  • Jordan

    5

Top użytkownicy w tym temacie

I ja bym zajrzał. Je?li Żona mi innych planów już nie ułożyła...

Czy "250" ma czego szukać w tak doborowym towarzystwie (czytaj: "czy nad?żę")?

Nie martw się :)

Nie będziesz jedyn? 250k? :D

Do zobaczenia jutro.... :D

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz

To zależy jakie soczki masz na my?li :D

Ja i Kubu? już jeste?my spakowani: kiełba, Fanta, kubki itp

Je?li chodzi o ognisko to drewno będzie w lesie ;) więc drewna do lasu wozić nie będziemy :) . A tak na serio Komarka przeziębiona i nie da rady z nami jechać.

Do zobaczenia rano :):D:D:)

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zgadzam się z Komarem

ja wła?nie po zakupach na jutro

godzina co najmniej więc przed wyjechaniem wstać trzeba kto nie kupił dzi? i zaopatrzeć się w niezbędne rzeczy

ja proponuje margines do 10:10 bo różnie to bywa na spożnialskich też czasem trzeba chwilke zaczekać :D

Odnośnik do komentarza

Bzzzz

Nie ograniczajcie swoich zakupów :) wszystko wejdzie do 4oo. Mnie to nie przeszkodzi a Wam ułatwi życie. Wszystko ze schowków i plecaków do mnie do bagażnika i w drogę. :D

Pamiętajcie o aparatach foto. :D:):D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po wycieczce :D .

Było miło poznać nowych kolegów i koleżankę. Wycieczka w sam raz.

Proszę o szczere odpowiedzi czy nie było za wolno lub za szybko, czy w sam raz w obie strony i czy jeste?cie zadowoleni - prędko?ć dostosowana pod najmniejsz? pojemno?ć B) .

Pozdrawiam wszystkich wycieczkowiczów no i do następnego wypadu oby większ? grup? bo im więcej tym lepiej.

Jak by się udało to dajcie linki kto robił zdjęcia na picassa to się powymieniamy. Ja wstawie póĽniej jak się ogarnę troche w domu.

było nas !yeah !w00t whist:):D:D !OKK !YES i katamaran. w sumie 12 osób whistwhist:P;):lol::lol:

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Marynarz przepraszam mam nadzieję że sie nie gniewasz poprostu musiałem być jak najszybciej w domu i troche powyżej 100 poleciałem. Mam nadzieję że się nie obrazisz za to. jeszcze raz przepraszam

a tu pare fotek

http://picasaweb.google.pl/AirJordan650/MniszewWycieczka02#

Rafale wielkie dzięki za po?więcenie bagażnika w samochodzie na drewno - mam nadzieję że dasz radę odkurzyć jak nie to przyjadę i ći pomogę. Bez tego nie byłoby ogniska. Jeszcze raz wielkie dzieki :D:P:lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz Witamy.

Jeste?my już w domu cali i zdrowi. :lol::lol: !OKK

Bardzo dziękujemy wszystkim za miło spędzon? niedzielę. Szkoda tylko że nie mogłem Wam towarzyszyć na 2oo !yeah !w00t whist:lol: . Może kiedy? .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

whist No My już z Gosiaczkiem wrócili?my. Wła?nie zajadamy lody truskawkowe a mordy mamy u?miechnięte od ucha do ucha ogl?daj?c fotki. :lol:

Prędko?c jak dla mnie idealna, w sam raz do zwiedzania. Miejsce na ognisko też ?wietne. Dawno nie mieli?my tak udanej niedzieli. :lol:

Pozdrawiam. Jak znajdę kabel to sam wrzucę fotki. :lol:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

No i znalazłem kabel. Tu wrzucam nie duż? ilo?ć ale zawsze co?. Pozdrawiam i do następnego.

http://picasaweb.google.pl/TakeshiSW/NowyFolder#

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też już w domu.Jak dla mnie było super.Towarzystwo miłe,prędko?ć odpowiednia,pogoda dopisała, ognicho też udane.

Dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na następnym wypadzie. whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Szkoda tylko że nie mogłem Wam towarzyszyć na 2oo :lol::lol::lol::lol: . Może kiedy? .....

Komarku ja jestem przekonany o tym że jeszcze nie jedn? wycieczkę razem zrobimy i to na jedno?ladach.

Tylko żeby? Monice i wszystkim obiecał że nigdy już nie wybierzesz się nigdzie sam w trasę w nocy i w dzień

Monika wtedy Cię pu?ci napewno whist

Odnośnik do komentarza

Heja Banana! whist

Widzę, że wypadzik 'jak ta lala' :lol: Ilo?ć skuterów (i nie tylko) spora taka :lol:

A tak troszkę bardziej poważnie; ciesze się, że wypadzik mieli?cie superowski. Obejrzałem wszystkie fotki- działa niektórzy Panowie mieli naprawdę wielkieeee. :lol:

Ja z Gosiaczkiem wyskoczyłem do Raci?ża k. Płońska. 220km nawinięte, ?rednie prędko?ci 105-110 km/h, choć z górki to nawet 120 :lol: Na trasie nawet udało nam się kilka czoperów pogonić whist Pogoda piękna, spacerki wspaniałe, dzień co raz dłuższy...

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Marynarz przepraszam mam  nadzieję że sie nie gniewasz poprostu musiałem być jak najszybciej w domu i troche powyżej 100 poleciałem. Mam nadzieję że się nie obrazisz za to. jeszcze raz przepraszam

Ja miałbym się gniewać :D

To była droga powrotna a ja dysponowałem duż? ilo?ci? czasu więc jak stwierdziłem (gdzie? zaraz za Konstacinem) że nie dam rady wam dorównać więc odpu?ciłem sobie :) no i tak jako? się doturlałem się nad Zalew Zegrzyński jeszcze na Cole :)

Dzięki za wycieczkę, miło było poznać nowe twarze... Dzięki za super ognisko.

A tutaj macie parę FOTEK, i jak zwykle troszkę przesadziłem z ich ilo?ci? :D

Pozdro i do zobaczenia na następnym wypadzie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marynarz szkoda że nie powiedziałe? (a może mówiłe? tylko nie słyszałem)że jedziesz w kierunku Zalewu bo ja zanim zakotwiczyłem w domu to jeszcze rundalka wła?nie nad Zegrze strzeliłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...