Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2 Kwietnia 2009 - Koncert Pollacca :)


Gość Takeshi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stwierdziłem że napiszę nowy temat na forum bo sam nie wiem co i jak. Sprawa polega na tym aby się zorientować i ustalić ile osób będzie na koncercie, gdzie i jak się ustawiamy (pod Punktem czy może pod Route66 i z tamtego miejsca jedziemy na :):D :D na Koszykow???). W?tek poruszam z racji tego, iż koncert jest w dniu naszych spotkań i dobrze byłoby co? wspólnie ustalić.

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę się nieco wtr?cić ... napewno fajnie by wygl?dało jakby wszyscy jednocze?nie podjechali na :) ... więc jestem za R66.

Wypijemy po szybkiej coli i w drogę posluchać piosenki o "najgorszym" :D sprzęcie :D .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wyjazd z R66 - doskonały pomysł. Jestem za. Przy okazji będzie fajna reklama koncertu/płyty jak podjedziemy na raz w 30 sztuk.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko małe pytanko ponieważ jestem baaaaardzo uczuciowo zwi?zany z moj? maszynk? czy jest tam jaki? parking najlepiej pilnowany przez jakiego? dziadka ??? !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mam tylko małe pytanko ponieważ jestem baaaaardzo uczuciowo zwi?zany z moj? maszynk? czy jest tam jaki? parking najlepiej pilnowany przez jakiego? dziadka ??? :lol:

Ja Ci przypilnuję sprzęt.

Pozdr.

Dziadek :lol:

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj i pytałem o ten parking. Ogółem brak ale można zaparkować pod restauracj? która jest obok. Jest odgrodzona od chodnika murkiem i nikt tam niepowołany nie powinien wchodzić. Ale będzie trzeba się upchn?ć. To była rada obsługi z klubu Punkt. Stwierdził że jak będzie nas dużo i będziemy postawni to obsługa restauracji nic nie powinna powiedzieć :lol:

Odnośnik do komentarza

Czyli reasumuj?c i u?ci?laj?c .... spotykamy się o normalnej porze (spotkań klubowych) tj. 19.00 pod R66 pijemy po coli i startujemy około 20.00 w kierunku Koszykowej ......

S? jakie? ale .... ?????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
S? jakie? ale .... ?????

S?, nie lubie coli i dlatego zawsze pije herbate brzoskwiniow? whist

ale reszta planu OK !OK

Odnośnik do komentarza

No ja wła?nie wróciłem. Koncert zacz?ł się o 23. Wyszedłem po naszym sztandarowym kawałku !scooter !OK Pod scen? było głooooo?noooo !OKK Tak ogłuchłem, że w drodze powrotnej miałem najcichszy kask na ?wiecie !w00t

Odnośnik do komentarza

Tak przypuszczałem, że zaczn? grać tak póĽno .... mnie braklo cierpliwo?ci do stania w kolejce - przyjechali?my pierwsi a do wej?cia byli?my ostatni .... a do tego obowi?zki wzywały w inny klubie nieopodal !scooter .... taki lajf ...... ale napewno było gło?no i wypa?nie .... nie tak dawno byłem ?wiadkiem Sydneya popisów razem z T Love - co prawda nie wokalnych ale......

Pozdrowienia dla all tych z którymi zamienilem słowo jak i tych pominiętych !OKK i oczywi?cie dla Pollacców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...