Skocz do zawartości
Forum Burgmania

29.03 - wypad w nieznane kto sie pisze?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ale ja niestety odpadam w tym tygodniu , ale może załapię się na następny wypadzik . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Bonczek, to ok 11:30 (plus kilka minut.) bedę na parkingu na Służewcu. Zapraszamy osoby zainteresowane wypadem. Jeszcze raz: SPOTKANIE NA PARKINGU PRZED WJAZDEM NA TEREN WY|CIGÓW NA SŁUŻEWCU :) do zobaczenia, oby nam tylko pogoda dopisała. buziaki :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mimo szczerych chęci nie udało mi się pojechać z Wami. Mam nadzieję, że wycieczka się udała. Może następnym razem. <_<

Odnośnik do komentarza
Gość bonczek_hydroforgroup

Było całkiem sympatycznie, szczególnie na uwadze maj?c fakt, że płeć piękna nam towarzyszyła z p?czkami i herbatk?.W sumie 4 skuterki 2 Hondy i 2 Aprillki. Trasa do Czerska spokojna choć wyboista. Godzinka w zamku potem powrót z drobnym incydentem i wszyscy zadowoleni. Szlak i forma wyjazdów przetarta choć zostały szczegóły do dotarcia. Wieczorem kilka zdj?tek posadzę. Dziękuję wszystkim obecnym za przybycie i miłe towarzystwo. Szczególne podziękowanie dla miłej koleżanki.

Pozdrawiam bonk

Odnośnik do komentarza

Oj oj oj. A cóż to za incydent? Wszyscy cali?

Niestety nie pojechałem z Wami ale mam wyregulowane zaworki.

Artemis, prosiłbym Cię teraz test startu równoległego- z ciekawo?ci sprawdzę, czy może co? się poprawiło <_<

No i czekam na fotki :huh:

Odnośnik do komentarza

Wszystko w porz?dku, strat w ludziach nie ma ;) Fajnie się jechało i miło rozmawiało. Kogo nie było niech żałuje <_< Podziękowania za słodko?ci i herbatke :huh: Z mił? chęci? powtórze wyjazd gdzie? indziej w podobnej, turystycznej formie.

Odnośnik do komentarza
Aprillka kolegi notorycznie gasła z niedogrzania przy każdorazowym przekroczeniu 210 km/h

Tu foty

Wypad do Czerska

Łoo to ja widzę, że kto? nieĽle naginał! Dobrze, że nie pojechałem bo by wpadł w kompleksy! <_<

Rozumiem, że silverwingiem na oko mierzone ^^?

Odnośnik do komentarza
Aprillka kolegi notorycznie gasła z niedogrzania przy każdorazowym przekroczeniu 210 km/h

Dajcie spokój! Toż to nie dało się jechać! Współczuję <_<

Odnośnik do komentarza

Fok3r, przyznaj się proszę jak odblokować nasz? 200tkę ^^ Jeżeli przy 210 problem się u mnie powtórzy to znaczy, że to typowe dla tego silnika <_<

Odnośnik do komentarza

He he ;) i ja dziękuję za wspólny wypadzik, moja Włoszka stoi już w garażu i czeka na mał? naprawkę. Słodki rożek był pyszny :huh: nio i dzięki za wsparcie przy awarii ;)

Vex <_< tablice podobne a skutery wizualnie podobne tylko mocy troszkę mniej;)

Pozdrawiam i do następnej wyprawy. ;)

Odnośnik do komentarza

P?czki, rożki i herbatka - to jest to :lol: Co by?my zrobili bez naszych kobietek. Chodziliby?my nadzy, głodni i wogóle nieszczę?liwi ;) ?Wycieczka ?wietna, humorki wszystkim dopisały nawet podczas nieplanowanego postoju. Aczkolwiek uważam, że jazda była bardzo nieekonomiczna przy tych 210 km/h moja Aprilia zaczęła palić 4.5l ;) Coby tu więcej pisać... planujmy kolejny wypad -Ja z Gosi? jedziemy :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Wookash, dokładnie jak pisze Vex wystarczy zdj?ć blokadę z pewnego łożyska i ?miga że tylko kulki w łożyskach strzelaj? :ph34r: 210 i wiatr we włosach :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...