Skocz do zawartości
Forum Burgmania

29.03 - wypad w nieznane kto sie pisze?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomy, ziomki i ziomeczki. Informuję o gotowo?ci do niedzielnej przejazdzki. Kto się pisze, formujemy jaki? squad !happybth ? Bonczek Ty w ostatni? niedzielę co? ciekawego proponowałe??

Odnośnik do komentarza

moge wam polecic zamek w ciechanowie, w niedziele ma byc piekna pogoda, szerokosci wam zycze. Sam niestety musze jeszcze poczekac troche, ale przyjdzie czas na wycieczki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie mówię tak, ale ?ledzę temat. OdpowiedĽ dam w sobotę.

Dobrze by było wreszcie przetestować te "kwadratowe" rolki.

O której godzinie planujecie wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Tak - w ramach coraz dalszych wycieczek - zamek w Czersku lub Studzianki Pancerne...

Zasadniczo oba punkty s? na tej samej trasie. Studzianki odczuwalnie dalej (prawie drugie tyle?) ale jeżeli będzie dobra pogoda to czemu nie !YES Skansen który mogliby?my zwiedzić:

http://www.odyssei.com/forum/index.php?showtopic=90628

znajduje się w Mniszewe.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj to ustawiamy się na skuterach ?nieżnych :blink: Jednak obstawiam, że cały weekend będzie ładny. Proponuję dla osób zainteresowanych prędko?ci przelotowe w granicach 100k/h - wiem, że nie wygl?da to zbytnio ambitnie !w00t pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wiadomo jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj to ustawiamy się na skuterach ?nieżnych :D Jednak obstawiam, że cały weekend będzie ładny. Proponuję dla osób zainteresowanych prędko?ci przelotowe w granicach 100k/h - wiem, że nie wygl?da to zbytnio ambitnie :blink: pozdrawiam

Bardzo chętnie bym się załapał na tak? mał? wycieczkę !w00t , najbardziej podoba mi się V/max . Może dogadamy szczegóły w sobotę na Kole :lol: . A je?li chodzi o skutery ale ?nieżne , to ja tylko na nartach chyba że do swojego załatwię g?sienice . :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Proponuję dla osób zainteresowanych prędko?ci przelotowe w granicach 100k/h - wiem, że nie wygl?da to zbytnio ambitnie :lol: pozdrawiam

Ja pytam o godzinę ustawki, a Ty wprowadzasz jakie? ograniczenia :D:lol:

Prędko?ć podróżna zależy od prowadz?cego... !w00t Orzech jedziesz????

Odnośnik do komentarza

Pojechałbym ale sprzęt na dotarciu i na razie nie przekraczam 80-tki :). W weekend będę hulał po mie?cie, żeby nabić kilometry. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Żeby tylko pogoda była, bo póki co to ja j? widze niewyraĽnie :)

Na takie dolegliwo?ci to tylko rutinoscorbin !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Prognozy się poprawiaj? więc ja się piszę :) Miejsce zbiórki trochę mi nie po drodze, no ale niech będzie. A może mogliby?cie mnie zgarn?ć np na skrzyżowaniu wilanowska-powsińska , bo zapewne tędy będziecie jechać ?? Co do kierunku to proponuje tak jak mówili?my Czersk a jak nam się będzie chciało dalej to skansen wojskowy w Mniszewie.

Odnośnik do komentarza
Gość bonczek_hydroforgroup

Propozycja na niedziele. Spotkanie na parkingu przed wjazdem na teren wy?cigów konnych na Służewcu, tam gdzie moto targi maj? wjazd. Spotkanie 11-11.30. Trasa na jutro. Służew-Wilanów-Konstancin-Góra Kalwaria- Zamek w Czersku

zamek w czersku

Tam plener foto i wracamy przez most na Wi?le - Trakt Lubelski - Wawer-Most Czerniakowski do lewobrzeżnej Warszawy. Druga koncepcja nieco bliższa ale pod warunkiem, że weĽmiemy aparaty foto to Muzeum Motoryzacji do którego szlak przetarli?my tydzien temu.

Czekam na potwierdzenie.

Studzianki Pancerne zostawiam na za tydzień bo to nieco dłuższy wypad.

pozdro bonk

Odnośnik do komentarza

witojcie buroczki ze swoimi burako wozami. Ja aktualnie chetny jestem na mala przejarzdzke ale to zalezne od sebullby jest zalezne. Bo moj pidziowuz to 80 cisnie i nie chce byc kula u wozu. Ale chetnie. Tamtego cyca bede nakrecal. Heh pozdro cycuchy

nie wiem w jakim języku piszesz ale proszę staraj się na forum używać klasycznego języka polskiego, bo będziemy mieli małe spięcia.

Artix

jezeli kogos urazilem to przepraszam. Nie mialem tego na celu. Pindzia obiecuje poprawe w swoim zachowaniu.

Niestety moja skromna osoba jutro odpada. Bo nie mam do kogo sie podlaczyc. A moja chinska machina bedzie was opuzniala :)

posty ł?cze, proszę używać funkcji "edytuj"

Artix

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...