Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kup? mo?cipanowie! Akcja dla dzieciaków!


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Gdyby był inny termin to też się piszę, bo rzeczywiscie w tym tygodniu zapowiada się kiepska pogoda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wookash

    21

  • Marynarz

    6

  • sebulba1971

    6

  • Artemis

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam Was bardzo, chodzi przede wszystkim o zdrowie dzieci i frajdę z zabawy na powietrzu.

Akcja zostaje przełożona na 28.03

Przepraszam za utrudnienia, wiem że poczynili?cie przygotowania i starania żeby się pojawić- zapewniam, że nie tylko Wy.

Nikomu nie jest na rękę przełożenie terminu, jak sami widzicie pogoda płata nam figla !scooter

Pozostale ustalenia, czyli spotkanie na Pl. Teatralnym itp. bez zmian

Zaklinajcie pogodę, eMKa, Ty masz układy słyszałem...

Jeżeli kto? z administracji to czyta, to zmieńcie panowie temat na "Akcja dla dzieciaków przełożona na 28.03", proszę.

Odnośnik do komentarza

Mówi się trudno !scooter !scooter !scooter

Ja spędze ten dzień w pracy (12 godzin !OKK )... więc nie dam rady ;)

Miłej zabawy i do zobaczenia innym razem.

Odnośnik do komentarza

Witam, trzeba zweryfikować grafik, ale czego się nie robi dla dzieciaków. Może pogoda będzie bardziej łaskawa :-)

Odnośnik do komentarza

Wklarowało się już kilka szczegółów co do soboty- a co najważniejsze PROGNOZY !OKK

Kochani, co do pytań dotyczych zaptrzebowania Domu Dziecka w różne artykuły, czy też zabawki potrzeba:

Artykułów higienicznych: szampony, nydełka ,papier toaletowy, proszek do prania , piłki do gry w szczypiorniaka i siatkówki - po 5, zabawki dla mały ch dzieci w wieku: 3-6 lat, w tym 2 proste rowerki z bocznymi kółkami, bez bajerów oraz kaski, artykuły biurowe- krepina, kolorowe kartonowe arkusze, antyramy na współne zdjęcia.

To tyle o co prosi DD.

Z naszej strony zabierzmy po 1 kiełbasce i soku, dobrze? Produkty s? załatwione ,ale nie wiadomo ile nas będzie...więc do kurfrów zapakujmy choć tylko tyle. Grochówka jest załatwiona, chlebek tyż :D

Odnośnik do komentarza

Patrzę na prognozy i jest ok- w godzinach akcji ma nie spa?ć kropla deszczu a temperatura to 10 i więcej *C !w00t

Wracaj?c do tematu liny do przeci?gania... mógłby kto? wzi?ć? ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie :)

Wła?nie wszystko ogarn?łem, jeszcze jutro mały transport rano i wsio :)

Niezdecydowanych zapraszam, byli?my w makro, wydali?my prawie 800zł ze zbiórek na smakołyki dla dzieciaków, więc i dla starych i tych jeszcze nie takich starych wyjadaczy napewno co? zostanie :)

Odnośnik do komentarza

No i wyszlo swietnie. Brawa za organizacje. Kielbasa swietna, miny dzieciakow bezcenne. Wedlug mnie ocena 5-. No i wypad na ognisko spoko. Oby nastepnym razem bylo wiecej suchych galezi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
No i wyszlo swietnie. Brawa za organizacje. Kielbasa swietna, miny dzieciakow bezcenne. Wedlug mnie ocena 5-. No i wypad na ognisko spoko. Oby nastepnym razem bylo wiecej suchych galezi. Pozdrawiam

Imprezka suuuuuuuuuper dzieciaki ubawione do granic niemożliwo?ci :) . A co do ogniska to jak tylko znikneli?cie :) to się całkiem nieĽle ropaliło !OKK :) Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych maniaków 2oo .

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki ( i dziewczyny ) za SUPEEERRR dzień. Było miło, przyjemnie, dzieciaki zadowolone, a i zabawy po pachy :):) !OKK Ognisko jak się już rozjarało to też było super. Pozdrawiam i czekam na częstsze spotkania :)

A co do Ciebie Takeshi to chyba lepiej niz Wookash podsumować nie można !OK

Odnośnik do komentarza

Imprezka bardzo udana, pogoda ok, a dzieciaki suszyły zęby.

Takeshi - komentarz do ostatniego zdjęcia Łukasza : Dziewczyno jeszcze ci nie pora - boję się Boga i prokuratora.

Łukasz ,czy wiadomo co z chłopakiem z Dw. Zachodniego?

pozdrowionka dla uczestników

Odnośnik do komentarza

Tak, już co? wiemy. Na szcze?cie tylko złamanie barku i kilku żeber. Będzie żył i już wiem, że nadal jeĽdził, aczkolwiek trochę leczenia i gipsu przed nim :)

Na szcze?cie, bo z moto wiele nie będzie. Prawdopodobnie kto? wjechał Tomiemu w d*pę, rzuciło go o barierę po lewej a następnie się odbił do prawej.

Aha i jeszcze parę zdjęć

http://picasaweb.google.pl/Maciek1vip/10690328#

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...