Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kup? mo?cipanowie! Akcja dla dzieciaków!


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie! Na forum.motocyklistow.pl zrodziła się koncepcja zorganizowania pierwszego dnia wiosny (21.03) dla dzieciaków z naszego znajomego Domu Dziecka na ul. Dalibora, a ponieważ na Mikołaje a nawet na WO|Pie wyszło całkiem nieĽle (genialnie wręcz!) mam nadzieję, że i tym razem frekwencja dopisze.

Co do pogody- jestem optymist?- poprzednie akcje zawsze odbywały się w "ludzkich" warunkach jak na porę roku, więc teraz też na 100% pogoda będzie ok !scooter

Plan imprezy zakłada spotkanie na pl. Teatralnym- czyli tradycyjnie, a następnie przejazd do Domu Dziecka, gdzie jeste?my umówieni na 11 !YES

Odpalamy ognisko, torturujemy poprzez przypiekanie i palimy wstrętn? sukę marzannę w tymże ognisku (żeby nie wróciła!) a następnie pieczemy kiełbę (na chwilę obecn? mamy sponsora!) !OK i wcinamy grochówkę przygotowan? dla nas przez panie kucharki !bicz.

Dla dzieciaków również tradycyjnie- wożenie na moto- już nie mog? sie doczekać (ale wiadomo, z głow? i ostrożnie!).

Zaplanowali?my również konkursy sprawno?ciowe, rysunkowe itd. w ktorych my, motocykli?ci także będziemy mogli wziać udział (piłka nożna, siatkówka wodna hula hop ^^)

Wracaj?c do marzanny- dzieciaki maj? ogłoszony konkurs na najlepsz? sztukę :P Warto wspólnie zastanowić się nad jak?? symboliczn? nagrod?; )

Gdyby jednak pogoda spłatała nam figla mamy w dyspozycji namioty oraz dużego gazowego grilla. Zabawy w takim przypadku odbyłby się wewn?trz- ale to tylko opcja B.

Na wszelki wypadek gdyby?my sami nie dali rady z organizacj? czasu i zabaw dla dzieci staram się o przybycie zaprzyjaĽnionej druzyny (?licznych) harcerek, ktore maj? do?wiadczenie w organizacji czasu i rozrywek dla dzieciaków !piwko

Pamiętajcie, że cała impreza nie wypali jeżeli nie przyjedziecie!

Liczymy na wszytkich i każdego z osobna bo każdy dodatkowy sprzęt to większa frajda i dla dzieci i dla nas ;)

Uprzedzaj?c pytania- marzanny nie utopimy, ponieważ impreza odbędzie się na terenie DD a wyj?cie tak dużej grupy będzie dużym utrudnieniem logistycznym.

Cało?ć zaplanowali?my do ok 15- póĽniej można polecieć gdzie? w ciekawe miejsce, także ?miało zgłaszajcie propozycje; )

Tym, których nie przekonałem, lub jeszcze nie znaj? tego typu akcji polecam film:

http://www.youtube.com/watch?v=83_f_UwG3u0

Mam nadzieję, że sprawimy dzieciakom jeszcze więcej frajdy niż ostatnim razem; )

p.s. byłbym zapomniał- dzieciaki chc? nam podziękować za grudniow? akcję i przygotowuj? NIESPODZIANKĘ! (ale nie chciały powiedzieć jak? heheh)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wookash

    21

  • Marynarz

    6

  • sebulba1971

    6

  • Artemis

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jestem za bo mieszkam na Bemowie :-)i mam beretem rzucił...

jak to wygl?da od strony organizacyjnej... jaka? zrzuta ??

Odnośnik do komentarza
Witam, jestem za bo mieszkam na Bemowie :-)i mam beretem rzucił...

jak to wygl?da od strony organizacyjnej... jaka? zrzuta ??

Póki co nie trzeba, ale w razie czego będe informował !scooter

Odnośnik do komentarza

Taki szczytny cel to i ja się chętnie pojawię , dla dzieciaków można po?więcić te parę dni w roku , niech maj? też troszkę radochy !scooter . A poza tym !V czemu by nie !V

Odnośnik do komentarza

Przy okazji chciałbym zglosić zapotrzebowanie na linę do drużynowego przeci?gania! Gdyby ktos poratował byłoby mega :)

Odnośnik do komentarza

Z chęci? się zjawię z moim plecakiem. Ahhh jak już dawno nie ?migałem na mojej Aprilii :lol: Jeżeli mój drogi szefuncio nie wymy?li, że muszę siedzieć w robocie zjawię się na 150%.

Odnośnik do komentarza

Mam wolne więc jeżeli służby Mi nie zaplanuj? za kogo? ( !wchair niestety ale w wojsku bywa różnie :D ) to będę na pewno.

Dobrze że s? takie akcje Wookash'u. Pozdrawiam i deklaruje się na 90% (możliwe że z plecakiem)

Odnośnik do komentarza
Gość bonczek_hydroforgroup

Tak, tak i jeszcze raz tak. Nie wiem tylko co mam zabrać dla dzieciaczków z tej okazji? Mogę prosić o jak?? podpowiedĽ? Na Wigilie były słodycze i owoce. Co teraz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...