Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Suterów 2009


jackdent

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem fotki .. i czuję niedosyt :D.

Fotografujecie skutery ... motocykle ..... a tła jako? mało :D .

Nalezy się poprawić Panowie koledzy ..... więcej body a nie same silniki :D .

Pzdr. Pablos

Odnośnik do komentarza

Byłem w sobotę. JAk bym podumował jako laik doswiadczenia zwiazane z wizyta:

-do tej pory na podstawie testow i opini internetowych w zestawieniu Burgman 400 vs. Majesty 400 zdecydowane wskazanie na druga pozycje. Powizycie na targach totalna zmiana jesli chodzi o wrazenia z organoleptycznego zapoznania z oboma modelami. Zauroczyl mnie Burgman, naprawde mi sie spodobal w szczegolach i jako calosc, Yamaha jakas taka bezwyrazu i nijaka, zupelnie nie wywolala u mnie emocji...

-przymierzylem kilka modeli beretow ktore rozwazam do najblizszego zakupu. Wnioski sa takie, ze trzeba mierzyc przed kupnem :-) oraz, ze te drozsze modele bardziej mi podchodza od tanszych (roznice w cenie po prostu czuc, chociazby porownujac jakosc uzytych materialow czy wykonczenie). Obecnie moja lista wyglada nastepujaco: 1) Shoei Multitec 2) Nolan n103 3) inne tansze, miedzy innymi Airoh sv55 nad ktorym sie zastanawialem, po konfrontacji raczej go odpuszcze ....

Pozdr.

Pisklak

PS. musze na zywo zobaczyc xcitinga bo ciekaw jestem jakie bede mial odczucia po spotkaniu zapoznawczym ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja byłem dzisiaj. Podsumowuj?c w dwóch zdaniach:

- mało do ogl?dania i to nie tylko jeżeli chodzi o skutery, ale ogólnie o jedno?lady...

- wystawa sprawiała wrażenie haosu, bez ładu i składu - wszystko jakby poustawiane przypadkowo...

-do tej pory na podstawie testow i opini internetowych w zestawieniu Burgman 400 vs. Majesty 400 zdecydowane wskazanie na druga pozycje. Powizycie na targach totalna zmiana jesli chodzi o wrazenia z organoleptycznego zapoznania z oboma modelami. Zauroczyl mnie Burgman, naprawde mi sie spodobal w szczegolach i jako calosc, Yamaha jakas taka bezwyrazu i nijaka, zupelnie nie wywolala u mnie emocji...

Mam takie same wrażenia. O ile wcze?niej obiema rękami byłem za Majesty i już sie na takowej widziałem na wiosnę :lol: to po przymiarce do obu egzemplarzy zastanawiam się czy nie przesi??ć się jednak na większego Burgmana...

Odnośnik do komentarza

Byłem popatrzyłem i mogę powiedzieć tym co nie byli, że zbyt wiele nie stracili. Rzeczywi?cie na targach totalny zalew chińszczyzny, mimo to wydaje mi się, że większo?ć z nas mogła znaleĽć na wystawie co? ciekawego. Mnie bardzo spodobała się oferta ubrań elektrycznych firmy Moto-koce no i wystawa custom motors.

Odnośnik do komentarza
Obecnie moja lista wyglada nastepujaco: 1) Shoei Multitec 2) Nolan n103 3) inne tansze, miedzy innymi Airoh sv55 nad ktorym sie zastanawialem, po konfrontacji raczej go odpuszcze ....

Pozdr.

Pisklak

PS. musze na zywo zobaczyc xcitinga bo ciekaw jestem jakie bede mial odczucia po spotkaniu zapoznawczym ;-)

Mierzyłe? schubertha C3?

Mógłby mi taki do głowy przyrosn?ć... !happybth

Kiedy? sobie kupię !happybth

Odnośnik do komentarza

No i ja...

Byłam widziałam i jestem zadowolona !happybth

Wielkie wrażenie zrobił na mnie piękny BIAŁY Burgman 650 !happybth

ale cena? .... no i stoisko Suzuki robiło wielkie wrażenie..

Panowie wiedz? o czym mówię !happybth

Tak na marginesie ładnie by?my wygl?dali z mężem (biała GSXR K8)

Można było przymierzyć to i tamto ...odwiedziłam znajomych

Co? kupiłam.... ogólnie super !happybth

Odnośnik do komentarza
Obecnie moja lista  wyglada nastepujaco: 1) Shoei Multitec 2) Nolan n103 3) inne tansze, miedzy innymi Airoh sv55 nad ktorym sie zastanawialem, po konfrontacji raczej go odpuszcze ....

Pozdr.

Pisklak

PS. musze na zywo zobaczyc xcitinga bo ciekaw jestem jakie bede mial odczucia po spotkaniu zapoznawczym ;-)

Mierzyłe? schubertha C3?

Mógłby mi taki do głowy przyrosn?ć... !happybth

Kiedy? sobie kupię !happybth

Fakt, przymierzałem i zmieniłem zdanie o Schubertah, jest REWELACYJNY !happybth . Też zbieram na niego pieni?dze ciekawe czy nad?żę za wzrostem kursu Jurka ?!

Pozdrawiam

RobB. !happybth

Odnośnik do komentarza

QUOTE (Wookash @ 16-02-2009, 17:20 )

QUOTE (pisklak @ 15-02-2009, 20:55 )

Obecnie moja lista  wyglada nastepujaco: 1) Shoei Multitec 2) Nolan n103 3) inne tansze, miedzy innymi Airoh sv55 nad ktorym sie zastanawialem, po konfrontacji raczej go odpuszcze ....

Pozdr.

Pisklak

PS. musze na zywo zobaczyc xcitinga bo ciekaw jestem jakie bede mial odczucia po spotkaniu zapoznawczym ;-)

Mierzyłe? schubertha C3?

Mógłby mi taki do głowy przyrosn?ć... whistling1.gif

Kiedy? sobie kupię wink.gif

Fakt, przymierzałem i zmieniłem zdanie o Schubertah, jest REWELACYJNY rolleyes.gif . Też zbieram na niego pieni?dze ciekawe czy nad?żę za wzrostem kursu Jurka ?!

Tak ja też miałem ten "berecik" na głowie i muszę przyznać że mój Airoh sv55 wypada przy nim blado. Schubert rewelacyjny...tylko ta cenaaaaa !happybth

Odnośnik do komentarza

A mi brakło pojawienia się kogo? z Motorlandu i wystawy KYMCO, bo wiem, że na 2009 rok s? nowe produkty, w tym MyRoad i inne, chciałem się też przymierzyć do Xcitinga, no ale trudno. Poczekam aż pojawi się w salonie.

Wrażenia: ogólnie dużo stoisk z chińskimi skuterami, na które nikt nie zagl?dał, fajne ciuszki i akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Obejrzałem fotki .. i czuję niedosyt whist.

Fotografujecie skutery ... motocykle ..... a tła jako? mało B) .

Nalezy się poprawić Panowie koledzy ..... więcej body a nie same silniki !OK .

Pzdr. Pablos

A ja nie narzekam.

Nie było może wielu markowych skuterów za to co? nowego chociaż .

A to mój albumik ze zdjęciami :

http://picasaweb.google.pl/ScooterElite1/W...Motocykli15209#

Pablos specjalnie dla ciebie zrobiłem dodatkowe Body !piwko :

http://picasaweb.google.pl/ScooterElite1/B...ey=-uTmWooByxc#

Pozdrawiam

!scooter .

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za bonusik zdjęciowy whist Djquest !OK .

Niestety mnie nie udało się być na tej wystawie jak i ostatnio na wielu imprezach - niestety pogoń za pieni?dzem wykańcza !piwko ale chęci posiadania s? zbyt wielkie !scooter .

Co do zdjęcia Piaggio MP3 -black z tej fotki ... - czy to nie przez przypadek niewywracalne MP3, które w łapach naszego kolegi Orzecha zostało powalone na boczek B) ?.

A jeżeli tak to Orzech zgło? się do nich po tantiemy .... wystawili Je na wystawę z Twoim dziełem artystycznym na boku i .... co ...... upomnij się.

Odnośnik do komentarza

Możliwe - jest to te MP3 testowe ,które brało udział w wielu testach.

Co nie zmienia faktu ,że na potrzeby takiej wystawy mogli wydech oczy?cić i pomalować na czarno sprayem wysokotemperaturowym - trochę to razi na takiej wystawie jak tłumik zaczyna rdzewieć !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Co do zdjęcia Piaggio MP3 -black z tej fotki ... - czy to nie przez przypadek niewywracalne MP3, które w łapach naszego kolegi Orzecha zostało powalone na boczek !OK ?.

A jeżeli tak to Orzech zgło? się do nich po tantiemy .... wystawili Je na wystawę z Twoim dziełem artystycznym na boku i .... co ...... upomnij się.

Tak, to jest wła?nie "moja" szrama, były jeszcze inne zniszczenia ale zostały naprawione.

To MP3 ma dług? historię, ja byłem tyko kolejnym ogniwem ale rekord jest mój - 3 gleby jednego dnia !piwko

Swoj? drog? zadziwiaj?cy jest fakt, że to nie Piaggio a dealer pokazuje MP3 (już po raz drugi na targach). Szkoda że firma Euro Moto Trade nie promuje swoich wyrobów bezpo?rednio !scooter

Odnośnik do komentarza

Swoj? drog? zadziwiaj?cy jest fakt, że to nie Piaggio a dealer pokazuje MP3 (już po raz drugi na targach). Szkoda że firma Euro Moto Trade nie promuje swoich wyrobów bezpo?rednio !piwko

A co tu promować ... miało być nie do przewrócenia ... a tu maz Ci babo placek ..... trafił się Extra tester z Polski - Orzech i sprzęt leży i to 3 razy jednego dnia whist .

Powinni Cię choć przyj?ć do Piaggio do pracy ........ !scooter .

nie popełniali by wtedy wpadek reklamowych !OK .

Pzdr. Pablos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Michalu chyba zapisuje się do klubu ATV. Drugie zdjęcie w galerii

No popatrz... a mi się obiło o uszy, że kupił Suzuke ATV'a... zdrada! :D:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Bo fakt że od zeszłego tygodnia garaż wzbogacił się o jedn? żółt? :o sztukę

Już to widzę. Masz gwarancję na ramę ;);) bo te spawy tego na bank nie wytrzymaj?. Michalu jak dobrze poszukasz to znajdziesz tak? nalepkę "MAX 50 KG LOAD" :rolleyes::D:D

Edit: No cóż, ostatnio cały czas wybiegamy w OT ale ten kryzys, zima................. duuuuuuuuuuuuuuuużo wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Michalu chyba zapisuje się do klubu ATV. Drugie zdjęcie w galerii

Aj tam zaraz się zapisuje.... musiałem porównać tylko :D

Bo fakt że od zeszłego tygodnia garaż wzbogacił się o jedn? żółt? :rolleyes: sztukę

snc00081fv0.jpg

Jak widzę to LTZ 400, mialem takiego, to nie jest łatwa zabawka on zap...sporo powyżej 100 co w lesie czy innym trudnym terenie grozi pój?ciem do nieba, także uważaj.

ps. moze skuterów suzi nie robi zbyt dobrych :D ale quadziki/ATV im wychodz? extra :) takze gratulacje

Odnośnik do komentarza
Michalu - broń Boże nie wsiadaj na to maleństwo!!!  !w00t

Nie jest to znowu takie maleństwo, na kanapie jako? się mieszczę :D

A co do ramy to jak Kymco Super 9 wytrzymało to Suzuki też da radę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co do ramy to jak Kymco Super 9 wytrzymało to Suzuki też da radę.

No to nieĽle Ciebie zakręciło. A zaczęło się od Kymco, Bieszczady 2007. Chyba się nie mylę. Gratuluję i jestem pełen podziwu w realizowaniu marzeń. !w00t Teraz już wiem, gdzie będziemy jeĽdzili w czwartki... :D:lol: Szykuj tor.... :o:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Michalu może za dużo nie gada... ale swoje robi. !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...