Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Suterów 2009


jackdent

Rekomendowane odpowiedzi

stara impreza - nowe miejsce , nowa nazwa ;)

Czyż by to stara siedziba Alcatela przy Marsa :D, bo numeru nie kojarzę.

Wystawę należy obejrzeć, zawsze to więcej sprzętu w jednym miejscu whist

Odnośnik do komentarza

Tak Więcek to jest dokładnie adres Alcatela. Muszę się tam chyba wybrać ... nie tylko ze względu na pasję ;) To będzie trochę taka wycieczka wspomnień...

Odnośnik do komentarza

bardzo fajnie że tak blisko mojej roboty, nawet jak nie uda mi się załatwić wolnego to mogę skoczyć sobie przed prac? jak na 13.00 będe szedł whist

PS. na pewno dam jakie? fotki jak będe ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem w ubiegłym roku, poogl?dałem, doszedłem do wniosku że w tym roku nie pojadę 350km. Mnóstwo ludzi tłok, godzinka spacerowania i koniec wole pojechać 500km do Berlina. Spędzę tam cały dzień jest o wiele więcej motocykli można również kupić nowy kask, kombinezon i różne gadżety w przyzwoitej cenie.

Gdy bym mieszkał w Stolicy to może bym się wybrał. Jedynie co może mnie przyci?gn?ć to spotkanie ze znajomymi z Burgmani

Jestem otwarty na propozycje wspólnego wyjazdu na jak?? wystawę Np. Włochy, Francja, Hiszpania. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pierwszy nieoficjalny rzut oka na wystawę...

T-max 500 ABS model '09... kolor żółty perła. Jednak z bliska różni się wyraĽnie od tego żółtego z roku 2001.

zdjcie144jo7.jpg

Majesty 400 "po makijażu" model '09

zdjcie145wr4.jpg

Na stoisku Suzuki jedyn? nowo?ci? jest An 650 K9 w białej perle.

zdjcie146we5.jpg

To tyle tak na szybko !happybth

Odnośnik do komentarza

Tez sie tam wybieram, wole piatek bo w sob. i nd. pewnie beda tlumy ludzi. Szkoda tylko ze Kymco sie nie wystawia (nie zauważyłem z wystawcach Motor-Landu a chcialem sie przysiasc do Xciting-a).

Odnośnik do komentarza

Bylem zobaczylem to i skomentuje. Jak dla mnie to zeby nie ladne dziewczyny to wystawa byla by porazka, no moze poza tym ze sobie rozne kurteczki poprzymierzalem. Skuterow jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kiła i mogiła !scooter

Ceny powalaj?, totalny zalew badziewia Made in China, bardacha i tyle.

Link sponsorowany: :D

Na stoisku Adamoto pyszne krówki mordoklejki z opcj? rabatu 5% na najnowsze dzwonki do telefonów !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Wiecie to zależy z jakim nastawieniem się jedzie !happybth

Ja wybieram się na 14/15 lutego zarezerwował ten weekend dla moto i znajomych których sporo w Wawie !happybth

A interesuj? mnie w ogóle 2oo wiec przyjemne z pożytecznym

:)

Odnośnik do komentarza

Nie ma po co jechać. Może trochę kasków , odzieży..........

Z maxi tylko Suzuki i Yamaha.

Chyba najlepsze stoisko ma Suzuki choć maxi gdzie? z boku bez wyboru, bez koloru.

Broni się jeszcze BMW , Kawasaki, Triumph.

PS. Plus za lokalizację ( blisko mnie ) i za garaż podziemny.

:)

Odnośnik do komentarza
Wybieram się do Wa-wy i mam do Was pytanie. Ile czasu zarezerwować na zwiedzanie wystawy?

je?li byłe? w tamtym roku to teraz 50% mniej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To może inaczej... czego oczekiwali?cie?

Ilo?ć skuterów jest podobna do tej jaka była w zeszłym roku. Ilo?ć jedno?ladów made in Chrl większa, ale to akurat z czego? wynika. Nie ma Hondy Polska i tu jest porażka... na osłodę jest dealer Hondy z wybranymi modelami- jest SW. Nie ma za to Kymco, Piaggio/Gilera !happybth. Jest Sym- maxi 300- tka kosztuje 16.900 pln.

W moim odczuciu wystawa oferuje podobny poziom (z małymi wyj?tkami) do tego jaki był na Expo, natomiast to, że większo?ć importerów podniosła ceny wynika z obecnej sytuacji.

Oddzielnym tematem jest fakt, że w ocenie wystawców 95% odwiedzaj?cych to tzw. spacerowicze i zbieracze plakatów... Zdecydowany na jedno?lad klient to ogromna rzadko?ć :) . Ciekawy komentarz jaki usłyszałem na jednym z największych stoisk moto: Prawie jak na allegro, dużo odwiedzaj?cych- mało kupuj?cych". !happybth

Zobaczymy jak będzie jutro, bo sytuacja lubi się zmieniać !scooter

Odnośnik do komentarza
Oddzielnym tematem jest fakt, że w ocenie wystawców 95% odwiedzaj?cych to tzw. spacerowicze i zbieracze plakatów...

Gdyby aż 5% odwiedzaj?cych kupowała jedno?lady, to podejrzewam, że byłyby to bardzo udane targi dla każdego wystawcy... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Oddzielnym tematem jest fakt, że w ocenie wystawców 95% odwiedzaj?cych to tzw. spacerowicze i zbieracze plakatów...

Gdyby aż 5% odwiedzaj?cych kupowała jedno?lady, to podejrzewam, że byłyby to bardzo udane targi dla każdego wystawcy... :)

Spokojnie... może ~ 5% wykazuje cechy osoby zainteresowanej kupnem... a do konkretnych zakupów daleka droga !happybth.

Warto nadmienić, że wielu sprzedawców patrzy jednak optymistycznie w przyszło?ć !happybth .

Odnośnik do komentarza
Warto nadmienić, że wielu sprzedawców patrzy jednak optymistycznie w przyszło?ć  !happybth .

Patrz?c na zwiększaj?c? się ilo?ć jedno?ladów na naszych drogach bardzo słusznie :) Tylko ciekawe ile z nich, po ostatnich podwyżkach, będzie kupionych w salonie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Oddzielnym tematem jest fakt, że w ocenie wystawców 95% odwiedzaj?cych to tzw. spacerowicze i zbieracze plakatów...

Gdyby aż 5% odwiedzaj?cych kupowała jedno?lady, to podejrzewam, że byłyby to bardzo udane targi dla każdego wystawcy... !piwko

Teraz na wszystkich wystawach i targach zawieranie transakcji jest bardzo rzadkie. Zazwyczaj ludzie przyjeżdżaj? zobaczyć się co nowego się dzieje i je?li dochodzi do kupna to drobiazgi albo super promocja. Ja też jadę popatrzec poprzymierzać a kupowanie to już inna sprawa. Wystawcy musz? się z tym liczyć i traktować to jako najlepsz? formę reklamy, bo do końca nie wiadomo czy ten niepozorny ogl?dacz to nie jest konkretym klientem (już tak kilka razy miałem chociaż moja branża nie ma nic wspólnego z motoryzacj?).

Wrzonio :)

Odnośnik do komentarza

Ja również byłem juz na wystawie ...

Szczerze to wła?nie spodziewałem się tego co zobaczyłem , branża jak wszyscy czuje niestety oznaki kryzysu, największe stoiska mieli "chinczycy" było ich zreszt? najwięcej . Co do samej wystawy to SYM nie zawiódł oczekiwań, pokazał się moim zdanie z dobrej strony, Suzuki jak to suzuki niby duże stanowisko ale pojazdów jako? nie wiele , ale w nich to chodzi zawsze o te panie !piwko, Yamaha moim zdaniem też wypadła całkiem spoko.....

Obiecałem dodać linka ale praca co? nie chce mnie wypu?cić , postaram się jako? linka doł?czyć.

EDIT juz mam :)FOTKI

Odnośnik do komentarza

A mi się dla odmiany podobało :)

Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie "protektory" Knoxa !piwko

Prędzej serce w nich pęknie ^^

Łapcie kilka fotek :D

foty

Odnośnik do komentarza

ja to skwituje słynnymi słowami :

Veni, Vidi, Vici...

Chociaż ofiary były nie małe - kolega stracił czapkę !piwko i cał? drogę do domu mi jęczał że mu zimno w head'a :D

Powiem wprost.. do zachodu nam baaaaaaaaaaaardzo daleko, a może i dalej, organizacja do bani, chaos, brak jakiegokolwiek planu targów !! (skandal) a je?li chodzi o sprzęt...

... to już Siodel napisał wszystko :D

no i ta cena 20 PLN za wstęp.

eh... na osłodę pare Fotek

Odnośnik do komentarza

Ale ale, panie Marynarz!

Jak pojedziesz do mediolanu to raczej na pewno się nie spotkamy, a tu proszę!

O, no proszę masz moj? fotę w Carverze !piwko To dobrze, bo moje robiła koleżanka kolegi... i oczywi?cie nie wyszły :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...